Monthly archives: Червень, 2018

В озерах міста купатися не можна

Бориспільський міжрайонний відділ лабораторних досліджень перевірив воду на санітарно-хімічні та санітарно-мікробіологічні показники з чотирьох озер Борисполя (Олесницьке, Княжицьке, УМБ-17 та Нестерівське).

Share Button


Найвищий бал із ЗНО

Начальник управління освіти і науки Тетяни Павленко повідомила, що у Борисполі учень 11-А класу Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» –  загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» імені Володимира Мономаха Максим Шматков набрав 200 балів на ЗНО з біології. Всього у закладах освіти Київської області 200 балів отримали 7 випускників. Інф. «ТС»

Share Button


Щасливої долі, юносте!

Цьогоріч свято випускника у Борисполі відбулося 27 червня. Святково одягнені юнаки та дівчата прощаються з дитинством і юністю та роблять перший крок у доросле життя.

Share Button


Земля і тарифи: сесія зі сльозами на очах

Пленарне чергове засідання 43 сесії міської ради відбулося у вівторок, 27 червня. На ньому зареєструвалися 31 депутат та міський голова. На порядку денному 106 питань та більше десяти з голосу.

Share Button


Волейбол: п’яті серед найсильніших

З 16 по 19 червня в  м. Івано-Франківськ проходив фінальний етап чемпіонату України з волейболу серед команд дівчат 2001 р. н. і молодших ЗНЗ « Шкільна волейбольна ліга України».

Share Button


«Ніщо так стрімко не дорожчає, як тарифи Укрпошти»

Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко підтримує ініціативу Національної спілки журналістів України щодо запровадження мораторію на зростання поштових тарифів на доставку українських газет.

Share Button


В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун: «Хочу, щоб це почув кожен громадянин – ліки є!»

– До 2015 року дуже мало пацієнтів могли отримати бодай якісь ліки безоплатно. Недосконалість системи охорони здоров’я стала золотою жилою для корупціонерів – за даними СБУ до 40% коштів, або до 800 млн гривень, виділених на ліки, щороку переплачувалося і розкрадалося.

Share Button


Олександр Шляховський: «Не звик розповідати, як розкриваю злочини»

Його хобі – перемагати злочинність. Його робота – перемагати злочинність 24/7. Він стверджує, що з часом правоохоронці можуть спинним мозком відчувати неправду, а в місті та районі його прізвище стало синонім розкритих злочинів.

Share Button


Швидкісний Інтернет у Бориспільському районі: wi-fi обіцяють навіть у найвіддаленіших куточках

У Бориспільському районі готують масштабний проект – навіть найвіддаленіші куточки планують забезпечити швидкісним Інтернетом. Ціна питання – близько 60 млн грн.

Share Button


ВІДКРИВАЮЧИ ПІДПРИЄМСТВА КИЇВЩИНИ

З ініціативи обласної ради дітей Київщини та особисто голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана протягом року у закладах загальної середньої освіти області проводитиметься інтерактивний проект «Відкриваємо для молоді успішні підприємства Київщини». І першим у маршруті лідерів АУС при БДЮТ «Дивоцвіт» став бориспільський завод «Procter & Gamble».

Share Button


Привіт, «Повітряний експрес»!

На в’їзді до Борисполя кипить будівництво – готують інфраструктуру для «Повітряного експресу». Прем’єр-міністр Володимир Гройсман обіцяв відкрити швидкісне сполучення з Міжнародним аеропортом «Бориспіль» до кінця року, тож працюють надшвидко.

Share Button


МОЛОДІСТЬ БОРИСПОЛЯ НА ЄВРОПЕЙСЬКІЙ ПЛОЩІ

Вони амбітні, успішні, молоді, по-справжньому люблять своє місто й Україну та хочуть працювати заради їх добра і майбутнього. Вони прагнуть жити за прагматичним принципом: «Замало хотіти – треба могти» і вірять у свою зорю у своєму місті. Це 12 цьогорічних дипломантів у різних номінаціях щорічного конкурсу «Молода людина року». Урочисто й усміхнено  вони виходили на

Share Button


Школа «Радості», або Як закохати Європу в український гопак

У їх репертуарі понад 50 номерів. Є хіп-хоп, контемпорарі і навіть джаз модерн, але вся Європа закохана в гопак у виконанні народного хореографічного ансамблю «Радість» при БДЮТ «Дивоцвіт».

Share Button


Дільничний інспектор – допомога людям у режимі 24/7

ДЕНЬ. У понеділок, 18 червня, у календарі День дільничного офіцера поліції. Вітання ж бориспільські дільничні приймали у четвер.

Share Button


Слово депутату: Пріоритети для нашого міста

Що є головним для Борисполя і його жителів і про що треба подбати у першу чергу? Своїми думками ділиться депутат міської ради, член бюджетної комісії Бориспільської міської ради, директор товариства «Ольвія» Володимир Мельник.

Share Button