Monthly archives: Квітень, 2018

«Зонінг» мало не зірвав сесію

41 пленарне засідання Бориспільської міської ради, що відбулося 24 квітня, проходило досить бурхливо та емоційно. Депутати протягом дня розглянули понад 130 питань порядку денного та ще десяток з голосу. Всього зареєструвалося 29 депутатів з 35-ти та міський голова.

Share Button


«Поки не пройдуть всі платежі серце казначея не заспокоїться»

27 квітня Державне казначейство України відзначає 23-тю річницю від дня створення.  Майже за чверть століття  структура стала ключовою у фінансовій системі держави. І це без найменшого перебільшення. Бориспільське управління державної казначейської служби  в Україні понад два десятки років очолює професійний керівник Олександр Матяш.

Share Button


«УКРПОШТА» ДВІЧІ ПІДВИЩИТЬ РОЗЦІНКИ. ВВАЖАЄМО, ЦЕ ЗНИЩИТЬ РИНОК МІСЦЕВОЇ ПРЕСИ

Шановні наші читачі, постійні передплатники і шанувальники «Трудової слави»!

Share Button


«Як не почистять нам Ікву – перекриємо злітні смуги»

У минулому номері «ТС» інформувала про забруднені «стоками з аеропорту» водойми Воронькова, про що повідомили редакцію вороньківські активісти. Журналісти відразу виїхали на місце. Тож як розвивалися події далі?

Share Button


СТАРЕ: БІЛЯ МОНУМЕНТА МАТЕРІ ВИСАДИЛИ СКВЕР

22 квітня — Міжнародний день Землі — у Старому набув міжнародного масштабу. Півроку тому при в’їзді в село було відкрито перший в Україні Монумент Матері.

Share Button


ВІД «СЕРПОКРИЛЬЦЯ» ДО «ЧЕРВОНОЇ КАЛИНИ»…

Микола ХАЛАМАЙ відзначив 50-річчя творчої діяльності

Share Button


ОДРУЖУЮТЬ У БУДИНКУ КУЛЬТУРИ

ФОТОФАКТ. Поки відділ ДРАЦ на ремонті, проведення урочистих реєстрацій шлюбу відбувається на базі міського будинку культури. Перший заступник міського голови Микола Корнійчук розповів: «Протягом місяця ремонтні роботи виконуватиме КП «ЖЕК № 1». Рішенням останніх двох сесій міської ради з бюджету на це виділено 199 тис. грн». Інф. «ТС»

Share Button


А У НАС В БОРИСПОЛІ ТАНЦІ!

З нагоди відзначення Міжнародного дня танцю на Європейській площі міста відбувся Всеукраїнський фестиваль з хореографічного мистецтва «Spring Dance».

Share Button


МУЗИЧНИЙ КОМПОТ: «ВОСЬМИЙ – ПІШОВ!»

«Восьмий – пішов!» — написав у соціальних мережах ідейний натхненник «Музичного компоту» Борис Шапіро. Традиційно в рамках щорічного фестивалю учні та викладачі дитячої музичної школи на практиці демонструють, як можна любити королеву звуків. На противагу минулорічному «коханню і полум’ю» цього квітня до уваги вимогливого слухача – джазові композиції і вокал.

Share Button


БОКСЕР З БОРИСПОЛЯ ЇДЕ ПІДКОРЮВАТИ ІТАЛІЮ

Йому – 15 років, його вага – 45 кг, він – дворазовий чемпіон України з кікбоксингу. Бориспілець Іван Якуш готується до змагань світового рівня, що відбудуться вже у вересні в Італії (м. Єзоло).

Share Button


Армспорт: успіхи бориспільців на республіканському помості

На чемпіонаті України з армспорту, який приходив в Одесі, успішно дебютувала юна атлетка нашого міста Ганна Лазарець. 16-річна бориспілька (вагова категорія +60 кг) у двобоях серед дівчат віком 16-18 років лівою рукою виборола бронзову нагороду чемпіонату. Тренує спортсменку досвідчений фахівець з армрестлінгу майстер спорту України Микола Хіценко.

Share Button


ЦЬОГОРІЧНЕ ОЛІМПІЙСЬКЕ ЛЕЛЕЧЕНЯ “НЕ ВИСИДІЛИ”

Дев’ять команд і 102 учасники. Бориспіль традиційно приймав обласний зональний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя». Учасники: міста Березань, Бориспіль, Переяслав-Хмельницький та Баришівський, Бориспільський, Згурівський, Яготинський райони, Дівичківська і Студениківська сільські об’єднані територіальні громади.

Share Button


Чемпіоном світу з хортингу став 13-річний вихованець «Ратоборця»

Тринадцятирічний Олександр Тишко з Іванкова став чемпіон світу з хортингу. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила речник Бориспілської РДА Олександра Шостак.

Share Button


СВІТЛАНА ДІДУХ-РОМАНЕНКО: «Я ЩАСЛИВА, БО У МЕНЕ ВСЕ Є»

Жіночна, сильна, відверта… Поетеса Світлана Дідух-Романенко відзначила свій ювілей по-особливому: у колі слова, друзів та родини. З усіх можливих варіантів вибір пав на залу Будинку творчості «Дивоцвіт» (директор Наталія Тименко), мовляв, тут «затишно».

Share Button


Два тири, ділянки для дослідів та актова зала з балконом: що цікавого буде у новій школі

Чотири поверхи, 33 класні кімнати, величезна спортзала й актова зала з балконом. А ще два тири та земельні ділянки для дослідів – школа на Робітничій обіцяє стати закладом, де хотітиметься вчитися.

Share Button