Monthly archives: Квітень, 2018

СВІТЛАНА ДІДУХ-РОМАНЕНКО: «Я ЩАСЛИВА, БО У МЕНЕ ВСЕ Є»

Жіночна, сильна, відверта… Поетеса Світлана Дідух-Романенко відзначила свій ювілей по-особливому: у колі слова, друзів та родини. З усіх можливих варіантів вибір пав на залу Будинку творчості «Дивоцвіт» (директор Наталія Тименко), мовляв, тут «затишно».

Share Button


Два тири, ділянки для дослідів та актова зала з балконом: що цікавого буде у новій школі

Чотири поверхи, 33 класні кімнати, величезна спортзала й актова зала з балконом. А ще два тири та земельні ділянки для дослідів – школа на Робітничій обіцяє стати закладом, де хотітиметься вчитися.

Share Button


БОРИСПІЛЬСЬКІ ПОЛІГЛОТИ

У вівторок на базі ЗОШ № 6 відбувся міський фестиваль «Краса й багатство мов світу». Вік учасників — від 11 до 17 років.

Share Button


Вилучили «бюстики» та розігнали перекупників: у Борисполі знову взялися за стихійників

Поліція і влада vs стихійників

Share Button


За чистоту рідного міста: долучаймося до Дня довкілля всі

18 квітня на нараду щодо проведення двомісячника благоустрою до міської ради запросили представників підприємств усіх форм власності.

Share Button


Брудна вода з «Борисполя» потрапила в Ікву

АКТИВІСТИ Б’ЮТЬ НА СПОЛОХ. У Воронькові річка Іква та низка водойм забруднені «стоками з аеропорту», запевняють сільські активісти. Людей лякає, що «чорна» вода може забруднити колодязі й піти далі у Дніпро.

Share Button


У БОРИСПОЛІ З’ЯВИТЬСЯ СТЕЛА З ІМЕНАМИ ЗАГИБЛИХ У ЗОНІ АТО

Обабіч Меморіалу слави, що у міському парку культури та відпочинку, з’явиться стела, присвячена бориспільцям, які загинули в зоні АТО.

Share Button


Весна починається з ремонту доріг: поки що ямкового

На квітень-травень 2018 року на проведення поточного ямкового ремонту доріг державних доріг місцевого користування в Бориспільському районі. передбачено фінансування у сумі 350 тис грн.

Share Button


У «Перспективі» в перспективі — проект учнівського обміну з Німеччиною

У Борисполі стартують кілька цікавих німецьких проектів у галузі освіти. У центрі подій опинилась гімназія «Перспектива» імені Володимира Мономаха.

Share Button


Німецькі політики-благодійники за «круглим столом» з міською владою

До Борисполя завітали почесний доктор соціології університетів м. Кремс (Австрія) та Майнц (Німеччина), підприємець, представник партії вільних лібералів та партії підприємців землі Баден Вюртенберг Тобіас Хух, який займається благодійною діяльністю на Ближньому Сході та його колега Даніель Данк, почесний професор Київського університету ринкових відносин, керівник проектів «Допомога Західній Африці».

Share Button


Володимир Литвин — серед знаних науковців

Наукове товариство ім. Шевченка нещодавно долучило до своїх лав ще одного науковця. Ним став заступник директора Бориспільського державного історичного музею з наукової роботи Володимир Литвин.

Share Button


«Лабораторія успіху» по-бориспільськи

12 квітня Бориспіль приймав представників регіональних та місцевих ЗМІ, для яких було організовано прес-тур до міста. Така подія стала можливою завдяки проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (Пульс), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.

Share Button


Бориспіль в диму!

Депутати міської ради Ілля Луців та Олег Романов порушили проблему спалювання листя та гілля на присадибних територіях приватного сектору та інших ділянках, зокрема на кладовищі та лікарні.

Share Button


Зібрали найбільше макулатури — отримуйте контейнери для сміття

У Великий піст бюро Української греко-католицької церкви з питань екології оголосило всеукраїнську екологічну акцію зі збирання макулатури «Збережи дерево».

Share Button


ДІАЛОГ У ДІЇ: ВИМІР УКРАЇНСЬКОГО ТА ЄВРЕЙСЬКОГО НАРОДІВ

Долаючи негативні стереотипи у міжнаціональних відносинах, у Борисполі відбувся діалог у дії «Культурний обмін як шлях до порозуміння». Організатори: голова ГО «Інститут Юдаїки» Юлія Смілянська та голова ГО «Зодчий» Борис Шапіро за підтримки Голландського Єврейського фонду. В центрі уваги – історія та культура єврейської національної меншини, яка у Борисполі займає п’яте місце серед 130 по

Share Button