Monthly archives: Березень, 2018

«Ні» — таунхаузам-«баракам» та продажу землі «Рошену»

Пленарне засідання 40-ої сесії Бориспільської міської ради відбулося 27 березня. До порядку денного, в якому понад 130 питань та десяток з голосу, депутати «дісталися» лише опівдні. Через постійні сварки й затягування голосування засідання завершилося лише опів на сьому вечора. Міжнародний день театру довелося «святкувати» у сесійній залі, а не на прем’єрі вистави «Мина Мазайло» у

Share Button


ДОСЛІДНИКИ УКРАЇНОЗНАВСТВА ЗІБРАЛИСЯ НА ВСЕУКРАЇНСЬКУ КОНФЕРЕНЦІЯ

22 березня в актовій залі міської ради відбулася ХІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Українознавство як феномен історичного розвитку та державотворення України».

Share Button


ПАТРУЛЬНІЙ ПОЛІЦІЇ У БОРИСПОЛІ — ДВА РОКИ

2016-го Бориспіль став 19 містом, де розпочала роботу патрульна поліція. Тоді присягу на вірність українському народові склало 172 поліціянти, а начальником Управління стала перша в Україні жінка, яка приймала присягу як командир, — Майя Бреславська.

Share Button


ЧЕРВОНО-ЧОРНИЙ СТЯГ ПІД НЕБОМ БОРИСПОЛЯ

У Борисполі замайорів червоно-чорний стяг. Таке рішення було прийнято більшістю «за» на позаминулій сесії міської ради, попри категоричне «ні» окремих народних обранців.

Share Button


Бориспільські школярі стали переможцями проекту Zero Waste School

Цього року в  Україні стартував конкурс на проект Zero Waste School, який навчить школярів та вчителів впроваджувати культуру сортування відходів у своїй школі, громаді, а згодом  і у світі. Програма проекту допоможе учасникам зрозуміти важливість їхньої участі у громадському житті та співпраці всередині громади. Серед понад 1600 учасників названо 50 шкіл-переможниць з усієї України, які

Share Button


На бориспільців чекає сортування сміття, а на відділ благоустрою — кардинальні зміни

Уже ближче до травня на сміттєвих майданчиках у Борисполі з’являться контейнери для скла, паперу та пластика, а якщо влада домовиться, то й для металу або бляшанок. Пильнуватиме за тим, як бориспільці сортують сміття, оновлений відділ благоустрою, де наразі шукають нового керівника.

Share Button


Громадська рада: Про зміни до плану зонування так і не почули

Засідання громадської ради при виконавчому комітеті відбулося 23 березня. Цього разу його вів депутат міської ради Олег Верес. Кворуму так і недочекалися, адже зареєструвалося лише вісім представників громадської ради з 25-ти. Однак це не завадило обговоренню головної теми –  про внесення змін до плану зонування міста Борисполя.

Share Button


Поліцію закликали прибрати з центру міста стихійні ятки

Секретар міської ради Ярослав Годунок звернувся до поліції з вимогоюм прибрати з центру міста ятки «з трусами та шубами», а також повідомити про кількість протоколів, які складають стосовно стихійної торгівлі.

Share Button


«МИНА МАЗАЙЛО» — В МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ТЕАТРУ

ПІСЛЯМОВА ДО ПРЕМ’ЄРИ. Традиційно Муніципальний театр «Березіль» своє професійне свято відзначає з глядачем. Цьогоріч з нагоди Міжнародного дня театру до уваги публіки представили комедію «Мина Мазайло» Миколи Куліша.

Share Button


Головним архітектором Борисполя став екс-заступник мера Кременчука

Управлінню містобудування та архітектури Бориспільської міської ради нарешті призначили головного архітектора. Ігор Крикливець наголошує, що 12 років тому вже працював у Борисполі.

Share Button


Авто екстреної меддопомоги «чергуватиме» на «Промені»

З 8.00 до 20.00 у мікрорайоні «Промінь» чергуватиме авто екстреної медичної допомоги. За інформацією М. Корнійчука, адміністрація комунального закладу Київської облради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» звернулася з проханням надати в оренду кімнату зі зручним під’їздом для санітарного автомобіля у цьому мікрорайоні, щоб у випадку надзвичайних ситуацій не переїздити залізницю.

Share Button


Будівництво школи: невдовзі прокладатимуть інженерні мережі

За інформацією першого заступника міського голови Миколи Корнійчука, будівництво школи у Борисполі йде інтенсивними темпами: з настанням сприятливої погоди розпочнуть штукатурні роботи внутрішніх приміщень та прокладення інженерних мереж. Посадовець додав,  що коштів на все вистачає і виконавець робіт є. Інф. «ТС»

Share Button


«Теремок» і досі без завідувача

Конкурс на посаду завідувача ДНЗ «Теремок» вдруге провалився, бо бажаючих не виявилося. Заступник міського голови Людмила Пасенко повідомила, що оголошуватимуть конкурс втретє, але немає впевненості, що призначення відбудеться: є бажаючі обійняти цю посаду, а от писати програми і брати участь у конкурсах — бажання немає. Інф. «ТС»

Share Button


Опалювальний сезон у Борисполі завершиться 1 квітня

Опалювальний сезон у Борисполі завершать 1 квітня. Про це повідомив перший заступник міського голови Микола Корнійчук.

Share Button


«ROSHEN» ЗСЕРЕДИНИ: ЕКСКУРСІЯ НОВОЗБУДОВАНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ

26 березня «вистражданий» «Roshen» можна було побачити зсередини. Для представників місцевої влади, ЗМІ та громадських активістів — екскурсія новим бісквітним комплексом. Щоправда, трансфер із двох білих автобусів був зайвим — екскурсантів було на порядок менше, ніж очікувалось.

Share Button