Monthly archives: Січень, 2018

Про призначення субсидії сім’ям до складу яких входять особи, які досягли 14-річного віку

Відповідно до п. 14 постанови Кабінету Міністрів України від 21.10. 1995 № 848 (зі змінами) управління соціального захисту населення доводимо до відома субсидіантів до складу домогосподарства яких входять особи, які досягли 14-річного віку, про подання підтверджуючих даних, необхідних для отримання інформації про доходи таких осіб (паспортні дані, номер облікової картки платника податків). Продовження надання субсидії

Share Button


«Первинка» у Борисполі: чого чекати?

У Борисполі створили та зареєстрували новий медичний заклад – комунальне некомерційне підприємство «Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Бориспільської міської ради, який надаватиме первинну медичну допомогу.

Share Button


Садочок назвали «Росинка», бо вірили у щирість роси

40 років: усе тільки починається…

Share Button


Розбили сіті-лайт

Перший заступник міського голови Микола Корнійчук повідомив, що на вході до міського парку культури й відпочинку знову розбито скло в одному з рекламних сіті-лайтів. Камери відеоспостереження зафіксували цю подію, тож М. Корнійчук звернувся з проханням до поліції відреагувати на цей випадок та знайти вандалів. Інф. «ТС»

Share Button


Робоча зустріч

Міський голова Анатолій Федорчук та секретар міської ради Ярослав Годунок провели робочу зустріч з лідером Радикальної партії Олегом Ляшком.

Share Button


У дитячій поліклініці ажіотаж з вакцинами?

Заступник міського голови Людмила Пасенко повідомила, у п’ятницю в дитячій поліклініці був справжній ажіотаж. Батьки масово звернулися, щоб зробити щеплення від кору своїм дітям. Та в аптеках наразі дефіцит вакцин. Лікарі приймали всіх дітей, навіть по закінченні робочого дня. Інф. «ТС»

Share Button


Відключення електроенергії

22, 23, 24 січня з 09.00 до 17.00 буде відключено електроенергію на вул. Лісова, Польова, Гончара, Гоголя, Курбаса, Березовського. Це приватний сектор, де йде будівництво нової розвантажувальної трансформаторної підстанції та лінії електропередач. Реконструкція ТП За інформацією начальника Бориспільського РП ПАТ «Київобленерго» Миколи Борзяка, у 2018 році передбачено реконструкцію 17 трансформаторних підстанцій. Це дозволить покращити надання

Share Button


Низька напруга створює незручності для жителів с. Гора

На «гарячу» лінію «ТС» звернувся житель с. Гора із скаргою, що на вул. Мічуріна, Центральна, Жовтнева дуже часто вимикають світло? Тож журналісти того ж дня вирушили до Гірської сільської ради та Бориспільського РП ПАТ «Київобленерго» за коментарями.

Share Button


МАЙБУТНІХ ЧЕМПІОНІВ ЄВРОПИ ТА СВІТУ ВИЗНАЧАЛИ У БОРИСПОЛІ

Близько 120 учасників і лише 40 із правом продовжувати боротьбу. У Борисполі відбувся відкритий регіональний чемпіонат України з боксу серед юнаків 2004-2005 рр. н. Попри місяці тренувань, для когось цей турнір вкаже на помилки, комусь навпаки – відкриє двері, аби йти далі.

Share Button


Власники корів поки що можуть спати спокійно

Тиху паніку серед громадян, які утримують корів, викликали розмови про можливу відмову заводів з початку року від так званого домашнього молока.

Share Button


ВОДИЛИ КОЗУ І СВЯТКУВАЛИ МАЛАНКУ

Нарікаючи на далеко не зимову погоду, ми таки діждалися морозу. Добрячий, він «ударив», як на замовлення, саме 13 січня, коли громада долучилася до свята Маланки «Щедрий вечір, добрий вечір…» — пританцьовуючи, жителі та гості міста зігрівали тіло, в той час як душу звеселяли творчі колективи Борисполя.

Share Button


КОЛЯДКА ДЛЯ ВОЇНІВ АТО

Велика колядка у маленькій залі для особливих слухачів. 12 січня вихованці БДЮТ «Дивоцвіт» наших героїв з новорічними святами привітали піснею.

Share Button


Кадрові зміни в РДА

Начальником новоствореного управління гуманітарного розвитку Бориспільської районної державної адміністрації Київської області, що об’єднує відділи освіти і культури, сектор молоді та спорту, призначено Миколу Каськіва.

Share Button


ПЕРЕРАХУНКИ ПРОВЕДЕНО АВТОМАТИЧНО

БОРИСПІЛЬСЬКЕ ОБЄДНАНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ  повідомляє

Share Button


Як інспектори патрульної поліції яструба врятували

Ця подія трапилась 16 січня, коли екіпаж дорожньої поліції, який патрулював автошлях М 03, на 90 км помітив невеличкий чорний клубок. Інспектор роти № 3 Денис Козік підійшов ближче. На дорожній розмітці, посеред проїжджої частини, сидів яструб. Птах не міг злетіти й виглядав безпорадним.

Share Button