Monthly archives: Січень, 2018

Сільський голова про юридичну підтримку, сільську медицину та сільський бюджет

Нас зустрічає засніжений Вороньків – село, що згадував ще Володимир Мономах у своєму «Повчанні» 1096 року. Тут у різні часи жили й творили багато відомих людей – єврейський письменник Шолом-Алейхем, поети Борис Мамайсур, Микола Карпенко, Герой Соціалістичної Праці Софія Вербицька, депутат Верховної Ради Михайло Заборний, артистка Катерина Бранка-Кривуцька, художник-орнітолог Ігор Землянських та ін. Тож, давнє і славнозвісне своєю історичною спадщиною, воно й

Share Button


Вишка для ВУКГ

У комунальників Борисполя на одну 30-метрову вишку стало більше. Автівку з родини «МАЗ» придбали майже за 3 млн грн. У КП «ВУКГ» запевняють – така техніка в господарстві на вагу золота і додають, що «мріяли про неї давно».

Share Button


«ПАРТИСИПАТИВНА ДЕМОКРАТІЯ» У БОРИСПОЛІ

У Борисполі в рамках українсько-норвезького проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні» відбулася презентація результатів дослідження діяльності міської ради та її співпраці з громадськістю.

Share Button


«Холодно! У вас можна зігрітися?»

У Борисполі відкрито 6 пунктів обігріву

Share Button


ПОДЯКИ, КВІТИ, ГРАМОТИ «РОСИНЦІ»

Слова подяки, квіти, грамоти і сльози. Дитячий навчальний заклад «Росинка» відсвяткував свій 40-річний ювілей. «Це один із найкращих дошкільних закладів у нашому місті. Тут впроваджуються інноваційні підходи у вихованні дітей і працюють люди, які мають чуйні серця.

Share Button


Немає паспорта – немає субсидії

За інформацією начальника управління соціального захисту населення  Бориспільської міської ради Любові Даниленко, припиняється виплата субсидій тим сім’ям, у яких є чотирнадцятирічні діти і старше, яким ще не оформлено паспорт.

Share Button


Перевірятимуть лічильники, не знімаючи

Кожні три роки необхідно здавати лічильники на повірку, однак не всі жителі міста це роблять. Дехто купує нові лічильники – на три перевірені лічильники припадає 36 нових, встановлених у квартирах.

Share Button


Слідкуватимуть за метеоумовами цілодобово

Перший заступник міського голови Микола Корнійчук повідомив, що у дворі приміщення міської ради встановлено автоматичний пост нагляду за метеорологічними умовами у Борисполі на вул. Київський Шлях.

Share Button


ДЕНЬ СОБОРНОСТІ В МОВЧАННІ І СЛОВІ

22 січня українці згадують дві важливі події, назавжди вписані у книгу історії нашої держави: проголошення незалежності Української Народної Республіки та ухвалення Акту Злуки між Українською Народною Республікою та Західноукраїнською Народною Республікою. Указом Президента від 13 листопада 2014-го це свято відзначається як День Соборності України.

Share Button


Порушник намагався втекти, але марно

24 січня близько 23.00 на вулиці Великопромінська патрульні помітили, як водій «ВАЗ 21063» керував авто, не пристебнувшись ременем безпеки. Порушник проігнорував законну вимогу поліцейських зупинитися, натомість натиснув на газ, намагаючись втекти. На вулиці Петропавлівська водій залишив салон авто й кинувся навтьоки, та його зусилля виявилися марними – інспектори затримали чоловіка. Особа заперечувала, що керувала вказаним

Share Button


ДО ОПОЛОНКИ – ЗА ЗДОРОВ’ЯМ І СНАГОЮ

19 січня військовослужбовці Нацгвардії Головного управління й підрозділів усіх територіальних об’єднань, а також Міжнародного центру разом із християнами східного обряду святкували Хрещення Господнє, а всі охочі взяли участь у зануренні у водохресну ополонку.

Share Button


Старинська птахофабрика організувала святкування Водохреща

За підтримки СТОВ «Старинська птахофабрика» в селі Мирному у день Хрещення Господнього відбулося справжнє свято.

Share Button


Про призначення субсидії сім’ям до складу яких входять особи, які досягли 14-річного віку

Відповідно до п. 14 постанови Кабінету Міністрів України від 21.10. 1995 № 848 (зі змінами) управління соціального захисту населення доводимо до відома субсидіантів до складу домогосподарства яких входять особи, які досягли 14-річного віку, про подання підтверджуючих даних, необхідних для отримання інформації про доходи таких осіб (паспортні дані, номер облікової картки платника податків). Продовження надання субсидії

Share Button


«Первинка» у Борисполі: чого чекати?

У Борисполі створили та зареєстрували новий медичний заклад – комунальне некомерційне підприємство «Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Бориспільської міської ради, який надаватиме первинну медичну допомогу.

Share Button


Садочок назвали «Росинка», бо вірили у щирість роси

40 років: усе тільки починається…

Share Button