Monthly archives: Листопад, 2017

Схилили голови, запалили лампадки

МИ ПАМ’ЯТАЄМО…

Share Button


Мистецтво розповідати історію цифрами

Для працівниць управління статистики у Бориспільському районі 5 грудня особлива дата — їх професійне свято. Адже п’ятнадцятий рік поспіль, починаючи з 2002-го, згідно з указом президента, ми вітаємо тих, хто збирає та обробляє інформацію щодо економічних, соціальних, демографічних, екологічних явищ і процесів – працівників статистики.

Share Button


Керівник центрального відділення поштового зв’язку Світлана Мелешко: «У Борисполі передплата не буксує»

У Борисполі передплата не буксує, а йде в ногу з минулим роком, так запевняє керівник Центрального відділення поштового зв’язку № 11 Світлана Мелешко. Попри нестачу листонош і певні труднощі через реорганізацію, на пошті закликають бориспільців не відмовлятися від передплати газет і журналів. Спільними зусиллями періодику і кореспонденцію буде доставлено.

Share Button


Його талант залишився в учнях

Вечір, присвячений пам’яті відомого музиканта Бориспільщини, уродженця села Проців Івана Тименка, надовго запам’ятається тим, кому пощастило побувати на ньому — своєю неповторно теплою, щирою атмосферою, дивними улюбленими мелодіями самородка і безпосередністю у поєднанні з яскравими здібностями, що продемонстрували під час виконання класичних і народних творів юні учні, які вже є учнями учнів І. Тименка.

Share Button


«ОБЕРИ МАЙБУТНЄ»: ПІВФІНАЛ І ДРУГЕ МІСЦЕ НАШИХ «КАНДИДАТІВ…»

Минулого четверга у приміщенні Переяслав-Хмельницького районного будинку культури відбувся обласний півфінал профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд «Обери майбутнє-2017», які стали переможцями відбіркових етапів міських та районних змагань.

Share Button


Денис Денисенко: «Кінодокументалістика – жанр, що найбільш адекватно і правдиво відбиває реальне життя»

У Борисполі триває фестиваль документального кіно, який проходить у рамках XIV Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини

Share Button


Скласти повноваження не дали

Із сесії Бориспільської міської ради

Share Button


БОРИСПІЛЬ «НАТЕАТРАЛИВ» ГРАН-ПРІ

Минулої суботи у Міському будинку культури «театралили». Близько 10-ти годин обласний огляд-конкурс «Театральна палітра Київщини» визначав переможців. 24 колективи з міст Борисполя, Фастова, Ірпеня, Березані, Білої Церкви, Переяслав-Хмельницького та Бориспільського, Васильківського, Згурівського, Сквирського, Кагарлицького районів представили свої найкращі постановки.

Share Button


У ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ:  Вшанували героїв, які віддали свої життя заради майбутнього України

У МІСТІ. У День Гідності та Свободи біля пам’ятника Героям Небесної Сотні зібралися керівництво міста, депутати міської ради, представники громадськості, політичних партій, управління патрульної поліції, Національної Гвардії України, прикордонного загону ОКПП «Київ».

Share Button


Діабет – не вирок. Просто дещо змінюється спосіб життя

Тиждень боротьби з цукровим діабетом пройшов у Борисполі

Share Button


Реформа: вузькі спеціалісти у поліклініках і лікарнях працюватимуть до 2020 року

Пацієнти підписують Декларацію про вибір лікаря тільки з сімейним лікарем або терапевтом чи педіатром. Як наголосили у МОЗ, вузькі спеціалісти у поліклініках та лікарнях до 2020 року працюватимуть, як і раніше.

Share Button


Небезпечний вантаж

За інформацією депутата міської ради Олега Романова, ТОВ «Газтрон-Україна» на місці колишнього асфальтного заводу планує побудувати логістичний комплекс, що включає склади зберігання скрапленого газу, естакади його наливання, зливу, змішування, транспортну доставку продукції тощо.

Share Button


Вимагали підвищити заробітну плату

У понеділок на нараду до міського голови завітали працівники КП «ВУКГ» з вимогою підвищити заробітну плату.

Share Button


На святі пісні і душі

Культура – це така царина людського буття, про яку казати – не переказати, співати – не переспівати. Вона – безкрая. І в цьому тисячі разів переконуємося, коли доторкаємось, наче спраглими вустами, до життєдайних глибинних джерел української народної пісні.

Share Button


Секрет її довголіття – у праці

«Мої дорогенькі, нехай вам Бог помагає, аби у доброму здоров’ї моїх літ діждати», — так зустрічала гостей ювілярка з Гори Ольга Іванівна Узварик, представників районної і сільської влади, які з квітами і тортом, прийшли привітати жінку з 90-річчям — голову районної ветеранської організації Миколу Недождія, його заступника Раїсу Самойленко, заступника Гірського сільського голови Андріана Галича

Share Button