Monthly archives: Листопад, 2017

БОРИСПІЛЬ «НАТЕАТРАЛИВ» ГРАН-ПРІ

Минулої суботи у Міському будинку культури «театралили». Близько 10-ти годин обласний огляд-конкурс «Театральна палітра Київщини» визначав переможців. 24 колективи з міст Борисполя, Фастова, Ірпеня, Березані, Білої Церкви, Переяслав-Хмельницького та Бориспільського, Васильківського, Згурівського, Сквирського, Кагарлицького районів представили свої найкращі постановки.

Share Button


У ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ:  Вшанували героїв, які віддали свої життя заради майбутнього України

У МІСТІ. У День Гідності та Свободи біля пам’ятника Героям Небесної Сотні зібралися керівництво міста, депутати міської ради, представники громадськості, політичних партій, управління патрульної поліції, Національної Гвардії України, прикордонного загону ОКПП «Київ».

Share Button


Діабет – не вирок. Просто дещо змінюється спосіб життя

Тиждень боротьби з цукровим діабетом пройшов у Борисполі

Share Button


Реформа: вузькі спеціалісти у поліклініках і лікарнях працюватимуть до 2020 року

Пацієнти підписують Декларацію про вибір лікаря тільки з сімейним лікарем або терапевтом чи педіатром. Як наголосили у МОЗ, вузькі спеціалісти у поліклініках та лікарнях до 2020 року працюватимуть, як і раніше.

Share Button


Небезпечний вантаж

За інформацією депутата міської ради Олега Романова, ТОВ «Газтрон-Україна» на місці колишнього асфальтного заводу планує побудувати логістичний комплекс, що включає склади зберігання скрапленого газу, естакади його наливання, зливу, змішування, транспортну доставку продукції тощо.

Share Button


Вимагали підвищити заробітну плату

У понеділок на нараду до міського голови завітали працівники КП «ВУКГ» з вимогою підвищити заробітну плату.

Share Button


На святі пісні і душі

Культура – це така царина людського буття, про яку казати – не переказати, співати – не переспівати. Вона – безкрая. І в цьому тисячі разів переконуємося, коли доторкаємось, наче спраглими вустами, до життєдайних глибинних джерел української народної пісні.

Share Button


Секрет її довголіття – у праці

«Мої дорогенькі, нехай вам Бог помагає, аби у доброму здоров’ї моїх літ діждати», — так зустрічала гостей ювілярка з Гори Ольга Іванівна Узварик, представників районної і сільської влади, які з квітами і тортом, прийшли привітати жінку з 90-річчям — голову районної ветеранської організації Миколу Недождія, його заступника Раїсу Самойленко, заступника Гірського сільського голови Андріана Галича

Share Button


НА ЛІКУВАННЯ ВІКТОРА ТИХОГО ЗБИРАЛИ «УСІМ МИРОМ»

Учасник бойових дій АТО, начальник одного з відділень Міжнародного центру підготовки підрозділів НГУ в/ч 3070 підполковник Віктор Тихий не зі слів знає, що таке операційний стіл. Запалення легень і неправильне лікування на сході дало ускладнення на ноги. Дорогі медикаменти і хірургічне втручання – не по кишені, от і збирають для героя «усім миром».

Share Button


Творімо добро разом!

До Міжнародного дня інвалідів

Share Button


Майстер ексклюзивних речей, або Душа прагне втілення

В епіграфі до збірки власних віршів Олександр Жулінас, ветеран праці, будівельник із сорокарічним стажем, написав свій життєвий девіз: «Я щасливий і багатий тим, коли віддаю. І низьким, і нещасним я буваю тоді, коли  лише приймаю». Підтвердив ці слова власним життям. Він з покоління дітей війни, які багато винесли на своїх плечах, відбудовували зруйновану війною країну.

Share ButtonСвято поля, хліба і душі для господарників Бориспільщини

17 листопада, напередодні відзначення Дня працівників сільського господарства, у районній залі складали щиру подяку працівникам полів і ферм: механізаторам, тваринникам, фермерам, спеціалістам сільського господарства, хто своєю невтомною працею забезпечує щедрий урожай.

Share Button


Слово редактора. «РЕДАКЦІЯ ЛИШЕ ВИПУСКАЄ ГАЗЕТУ, А ЗА ДОСТАВКУ ВІДПОВІДАЄ ПОШТА»

Шановні наші читачі, нові й давні друзі «Трудової слави»!

Share Button


«ШКОЛА МЕРІВ» ПЕРЕЙМАЛА ДОСВІД БОРИСПОЛЯ

На базі «Школи мерів» та політичної партії «Наш край» голови об’єднаних територіальних громад, очільники міст та експерти переймали досвід Борисполя. «Вузів, які вчать місцевому самоврядуванню, немає, та й держава не готує майбутніх можновладців. Свого часу я теж вчився у кращих», – розповів міський голова Анатолій Федорчук.

Share Button


Не будьмо байдужими

Усі разом врятуймо маленького Олександра

Share Button