Monthly archives: Жовтень, 2017

Сесія просто неба

10 жовтня під час акції протесту біля приміщення РДА депутати міської ради провели 31 позачергову виїзну сесію Бориспільської міської ради. Зареєструвалося 29 бориспільських обранців. На порядку денному – три питання.

Share Button


Анатолій Федорчук: «Ми готові домовлятися з районом»

Аеропорт Міський голова Анатолій Федорчук, коментуючи ситуацію навколо перереєстрації «МА «Бориспіль», називає це спробою рейдерського захоплення. Він запевняє, що районний бюджет не матиме великої вигоди від податків аеропорту, а натомість уже за рік може отримати борги і збитки. Мітинги і шини під будівлею РДА А. Федорчук називає не найконструктивнішим, але вимушеним кроком. Колезі з РДА

Share Button


Податки «МА «Бориспіль»: між містом і районом

Надвечір у понеділок 9 жовтня у Facebook з’явилося «Звернення з приводу перереєстрації ДП «МА «Бориспіль», прийняте на робочій зустрічі міського голови Анатолія Федорчука з головами фракцій і лідерами політичних організацій.

Share Button


ДЕНЬ БІЙЦЯ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ: «ПЕРШИЙ МЛИНЕЦЬ НЕ ГЛЕВКИЙ»

Проведення Дня бійця територіальної оборони «відкладалося у довгий ящик», аж поки голова Київської ОДА Олександр Горган не зініціював захід в усіх районах та містах обласного значення. Минулої суботи на озері УМБ-17 чотири команди виборювали першість, а потім сміливо «вивертали душу навиворіт». В якому змаганні новачок «утер носа» маститим депутатам і яка з команд формувалася під

Share Button


Богдан Кошіль: «Життя – фантастично красива річ»

Він любить каву, гарну пісню і вірить у силу роду. Якби «Доктора Хауса» знімали в Україні, то міг би стати його прототипом – так само вміє вправно ставити діагнози, щоправда, без краплі цинізму. За свої 80 років Богдан Петрович, співаючи, об’їздив чимало країн, майже 60 років прожив у щасливому шлюбі зі своєю дружиною, понад 50

Share Button


Перейшла на нову посаду

Міський голова Анатолій Федорчук привітав Майю Бреславську з новою посадою. Відтепер вона начальник Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Київській області.

Share Button


Тепло запустять раніше

Зі слів М. Корнійчука, опалювальний сезон розпочнеться раніше у ДНЗ № 2 та ЗОШ № 3, а саме 9 жовтня, оскільки вони мають індивідуальні котельні, всіх інших підключать до тепла 12 жовтня.

Share Button


У місті хворіють на кір

Перший заступник міського голови Микола Корнійчук повідомив, що у Борисполі хворіють на кір. Окрім раніше зафіксованих чотирьох випадків, захворіло ще дві дитини з тієї ж родини ромської національності.

Share Button


7 тисяч субсидіантів

Як повідомила начальник управління соціального захисту населення Любов Даниленко, борг держави із субсидій становить 22 млн грн, за пільгами – 4 млн грн., хоча поступово він  й зменшується. На сьогодні майже 7 тис. родин Борисполя отримують субсидії. Інф. «ТС»

Share Button


ДО ФОТОКОНКУРСУ ЧЕРЕЗ ПОЛОГОВЕ І СМІТНИК

Фотоконкурс «Моя Україно!» вже вкотре засвідчує – дитячій фантазії немає меж. У пошуках ексклюзиву очима дітей особисто автор цих рядків щораз по-новому відкриває Бориспіль.

Share Button


Ювіляр – перший заступник міського голови Микола Корнійчук

Про миттєвості, що склалися в роки, дні, коли хочеться жити і працювати, рецепти гарного настрою, найсмачніші страви і найулюбленіше в світі місто своєї мрії

Share Button


Сила материнської любові

У Старому відкрито перший в Україні монумент Матері

Share Button


Українці шукають роботу за кордоном

ОПИТУВАННЯ. За кордоном шукають можливість отримати роботу 44% українців. Більшість з них прагнуть працювати у Німеччині, Польщі та США. Водночас українці не мають ілюзій щодо спрощення умов для працевлаштування в Польщі та Угорщині.

Share Button


Про протипожежну сигналізацію, сказ, грибний сезон та осінньо-зимові холоди

Із засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Share Button


Вартість хліба в Україні зросла на 21%

СПОЖИВАЧЕВІ. Ціни на житньо-пшеничний хліб в Україні з вересня 2016 року по вересень 2017 року зросли на 20,9%, повідомив член Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин на прес-конференції.

Share Button