Monthly archives: Вересень, 2017

Тетяна Гуменюк: «Імідж закладу – це невпинний пошук нових ідей»

«Успіх виховання полягає в повазі до дитини» —  цитую не великих філософів чи знаних педагогів. Це формула, яку віднайшла для себе Тетяна Гуменюк, завідувачка дитячим навчальним закладом «Барвінок», що в Ревному.

Share Button


Олена Кухтик: «29 років я заміжня не лише за чоловіком, а й за Великоолександрівською школою»

Наступного року кругла дата – 30. Це вони «вінчають» Олену Кухтик з Великоолександрівською школою. Чернігівщина – її колиска долі. Там з’явилася на світ, вивчилася і навіть у 23 роки стала головою сільської ради. Тож, мабуть, ще тоді, у зовсім юні літа, був знак – стати цій жінці справжнім лідером і вчителем.

Share Button


Колажі бориспільського історика покажуть на столичній виставці «Історія на горищі»

У Києві до свята Покрови влаштують виставку «Історія на горищі», де покажуть серію колажів історика з Борисполя, наукового співробітника Музею книги і друкарства України Сергія Дячука.

Share Button


За заслуги в галузі освіти

Щорічно до професійного свята — Дня працівників освіти — відзначають кращих освітян міста.

Share Button


Машина-раритет та її дбайливий господар

Цікаві факти про Бориспіль та бориспільців

Share Button


КИЇВЩИНА ВІДСВЯТКУВАЛА СВОЄ 85-річчя

Урочистості з нагоди відзначення 85-річчя утворення Київської області «Благословенна Київщино моя» відбулися 24 вересня в мальовничому Ірпені.

Share Button


У центрі Борисполя кришнаїти співали молитов та влаштували танці

Молитви, танці і духовна література – крішнаїти (послідовники Міжнародного товариства свідомості Крішни) зі столиці приїхали до Борисполя, аби славити Бога та надихати людей.

Share Button


Стартував осінній призов-2017

З 1 жовтня розпочинається осінній призов, який триватиме до кінця листопада. Призовний вік у країні — 20-27 років. У Бориспільському районі вже затверджено склад призовної та медичної комісій.

Share Button


До уваги платників!

Бориспільське відділення Броварської ОДПІ нагадує, що набрали чинності:

Share Button


ОНОВЛЕНИЙ ТИР: НА ПРОФЕСІЙНОМУ ТА БЕЗПЕЧНОМУ РІВНІ

Після капітальної реставрації у Борисполі відкрито оновлений тир. Відтепер кожен, від малого до великого, хто хоче відпрацювати як мінімум точність, швидкість та влучність, як-то кажуть, – ласкаво просимо.

Share Button


Туристичне десятиріччя Борисполя

Бориспільські туристи обходили вздовж і впоперек кримські гори і Карпати, пропливли сотні кілометрів річок, дослідили Бориспільщину, а ще здобули цілий міх нагород. Тобто до свого 10-ліття підготувались якнайкраще.

Share Button


Зарплату медиків недофінансовують

В.о. міського голови Микола Корнійчук взяв участь у засіданні Асоціації міст України, що відбулося в Одесі.

Share Button


У спорткомплексі дослідили повітря

За словами М. Корнійчука, на його звернення у Бориспільському міжрайонному відділі лабораторних досліджень провели лабораторні вимірювання повітря в приміщеннях спортивного комплексу НВК «Ліцей «Дизайн-освіта» імені П. Чубинського.

Share Button


Вода з неприємним сюрпризом

Після чергового хлорування  бориспільці виявили у воді личинки комах. Це питання  порушив на плановій нараді депутат міської ради Юрій Адамовський.

Share Button


До Дня учителя «Перспектива» буде з директором

Нового директора НВО «Гімназія «Перспектива» планують призначити до Дня учителя.  Як повідомила заступник міського голови Людмила Пасенко, навчальний заклад  очолить Неоніла Клименко.

Share Button