Monthly archives: Серпень, 2017

1 Вересня чиновники на свято не підуть

У Бориспільській міській раді 30 серпня відбулася прес-конференція міського голови Анатолія Федорчука для представників місцевих засобів масової інформації. Темою заходу стала підготовка до нового навчального року. Також до прес-конференції долучилися заступник міського голови Людмила Пасенко, начальник управління освіти і науки Тетяна Чернойван, головні спеціалісти управління.

Share Button


47 КВАРТИР ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

Вже третій рік поспіль триває реформа житлового забезпечення в Міністерстві оборони України. Втілюються в життя процедури тендерних закупівель, завдяки чому лише для військових Бориспільського гарнізону закуплено понад 100 квартир.

Share Button


НОВІ «СЕНСИ» ДЛЯ ДОПОМОГИ ЛЮДЯМ

Комунальний медичний заклад Бориспільської районної ради «Бориспільський центр первинної медико-санітарної допомоги» поповнився 11 автівками ЗАЗ Sens, що виконуватимуть благородну місію – допомагатимуть медикам надавати невідкладну медичну допомогу жителям Бориспільщини.

Share Button


«НАС ЄДНАЄ УКРАЇНА»

У міській бібліотеці з ініціативи Бориспільської міської організації «Народний Рух України» відбулося коло-спілкування «Нас єднає Україна» з нагоди Дня Державного Прапора та Незалежності України. Відкривав дійство вихованець музичної школи Андрій Поляниця, виконавши на баяні гімн.

Share Button


Урочистості розпочалися на Європейській площі

На Європейській площі міста зібралася громада Бориспільщини, аби разом відзначити День державного прапора. У вишиванках, з прапорами, квітами, з гордістю і пам’яттю в серці шанували земляки святиню нашої держави.

Share Button


Двадцять шість декоративних дерев висадили до Дня незалежності у Борисполі

У місті до Дня незалежності України на Книшовому меморіальному парковому комплексі висадили 26 декоративних дерев. Про це повідомив в. о. директора КП «ВУКГ» Володимир Аврамчук. Окрім того, за його словами, перед святами на міських клумбах висаджено близько 3 тис. квітів.

Share Button


До нового навчального року майже готові

Минулого тижня працювала комісія, що перевіряла готовність шкіл до нового навчального року. Оцінювалась якість виконаних робіт. Цього року освітня галузь на поточні ремонти отримала майже 12 млн грн, акцент зроблено на тепло- та енергозбереженні.

Share Button


Місто знову було без світла

Минулого тижня на вул. Привокзальна, де будують житловий комплекс «Сонячний», було пошкоджено високовольтний кабель, який живить підстанцію по вул. Головатого, 89, внаслідок чого вийшли з ладу дві кабельні муфти та роз’єднувач на вул. Карла Маркса.

Share Button


Десять іноземних міністрів оборони візьмуть участь у параді до Дня Незалежності України

У військовому параді на День незалежності братимуть участь 10 іноземних підрозділів та 11 іноземних міністрів оборони. Про це повідомив міністр оборони Степан Полторак.

Share Button


Район готується до опалювального сезону

У залі засідань Бориспільської РДА відбулася нарада з обговорення підготовки до опалювального сезону 2017-2018 рр.

Share Button


Любов Чешко: «Щодня давай собі відповідь: чи прожив ти цей день, як Людина?..»

Уявіть на хвилинку – живі лелеки на стовпі прямо посеред вулиці; різнобарв’я квітів та веселі казкові герої на клумбах, які прикрашають перехрестя та колись нічим непримітні куточки села; уквітчані колодязі з неймовірно смачною водою, якою може насолодитися будь-який перехожий; охайні двори; дороги, якими можна їхати, не боячись згубити колесо у черговій вибоїні.

Share Button


Світлофори потрібно регулювати

Депутат міської ради Євгеній Боженко на плановій нараді у міського голови звернув увагу присутніх на проблему роботи деяких світлофорів у місті. Через їх неправильне регулювання створюється аварійна ситуація на дорозі по вул. Київський Шлях.

Share Button


РАГС відремонтують

Приміщення РАГСу знаходиться в неприглядному стані, оскільки не ремонтувалося понад 30 років. Його необхідно осучаснити. КП «ЖЕК-1» власними силами привело до ладу сходи та цоколь будівлі. Міський голова Анатолій Федорчук виступив з ініціативою скласти кошторис ремонтних робіт приміщення та на сесії міської ради виділити кошти. Інф. «ТС»

Share Button


Про опалювальний сезон — у серпні

НА ЧАСІ. Готуй сани влітку – гласить народна мудрість. Так і про новий опалювальний сезон необхідно подбати завчасно. З цього приводу минулого вівторка у Бориспільській міській раді відбувся «круглий стіл», на якому обговорили нагальні «газові» питання: встановлення та повірку газових та теплових лічильників, розрахування тарифів та проблеми із вчасним отриманням квитанцій, повідомлення показників, якість газу,

Share Button


На завершення робіт — 10 днів

Чи завжди тендери – це якість?

Share Button