Monthly archives: Липень, 2017

«Велика Українська Хода»: на центральній площі Борисполя розвісили сотні прапорів єднання

Четвер, 27 липня. Прапори бойових бригад, прапори з різних куточків країни, прапори з іменами полеглих героїв. Сотні жовто-синіх і червоно-чорних стягів майорять на центральній площі Борисполя. На кожному думки про мир і любов, на кожному дотик десятків і сотень українців. Акцію «Велика Українська Хода» привезла до нашого міста волонтер і військовий кореспондент Катерина Валевська.

Share Button


Поліцейські зіграли у баскет із бориспільцями

Поліцейські у Борисполі вийшли на баскетбольний майданчик… аби зіграти із бориспільцями.

Share Button


ОДИН ІЗ БОРИСПІЛЬЦІВ, ОДИН ІЗ НАС…

У пропонованому нарисі йдеться про нашого земляка – Валентина Васильовича Лисицю, який наприкінці 80-их – на початку 90-их років очолював журналістський колектив міськрайонної газети «Трудова слава». Керуючись передусім аксіоматичним «Газета має бути для людей», йому разом з колегами вдалося зробити видання саме таким: доступним для кожного, які б переконання чи світобачення не мав бажаючий висловитися.

Share Button


Курс на Донбас: волонтери відвезли в АТО броньовик, сало та звістки від рідних

Кожна їхня поїздка – це мінімум тисячу кілометрів дорогами Донбасу. Імена цих волонтерів знає не лише міністр оборони Степан Полторак, а й президент України Петро Порошенко.

Share Button


Міжнародний центр для Національної гвардії

У с. Старе Бориспільського району відкривається Міжнародний міжвідомчий багатопрофільний центр підготовки підрозділів Національної гвардії України (далі Центр). Про це на зустрічі з журналістами у міській раді розповів заступник начальника Центру по роботі з особовим складом підполковник Сергій Магдій.

Share Button


Не шкодуймо грошей на культуру

Із засідання колегії РДА

Share Button


Лічильники на воду підлягають заміні лише за умови їх несправності

Згідно з Конституцією України, кожен громадянин має не тільки обов’язки, а й права, за порушення яких наступає юридична відповідальність. Так, про порушення своїх прав до громадської приймальні народного депутата України Сергія Міщенка звернувся громадянин К. з одного з сіл Бориспільського району.

Share Button


Здорожчання води неминуче

На черговому засіданні депутатської комісії з питань ЖКГ обговорили намір КП ВКГ «Бориспільводоканал» здійснити зміну діючих тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення. Як стало відомо, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) вже розглянула і погодила вартість цих послуг для Борисполя, остаточно тариф на воду буде затверджено на засіданні

Share Button


У Борисполі відкриють Почесне консульство Республіки Молдова

Про це на плановій нараді повідомив міський голови Анатолій Федорчук. Днями у міській раді відбулася зустріч А. Федорчука з Послом Республіки Молдова в Україні Русланом Болбочаном та новопризначеним Почесним консулом Республіки Молдова у м. Бориспіль Олегом Циганенком.

Share Button


Комунальні підприємства за роботою

Минулого тижня частково заасфальтовано вул. Гончара, Михайла Калмикова, Екскаваторна, Остапа Вересая, Некрасова, Лермонтова, Новопрорізна, пров. Євгена Коновальця, Польова, Франка, Стасюка, Приозерна. Контроль за обсягом та якістю робіт покладено на управління капітального будівництва та ГУ ЖКГ.

Share Button


Додаткові кошти на мамограф і «хліви» замість таунхаузів

Вдруге за липень сесійна зала зібрала депутатів на 28 позачергове пленарне засідання Бориспільської міської ради. Із 35 депутатів зареєструвалося 26. Питань на порядок денного винесли небагато, але деякі з них – вкрай важливі для міста.

Share Button


Обрали голову госпітальної ради Лівобережного округу

Одним із головних кроків на шляху реформування охорони здоров’я в Україні є впровадження госпітальних округів. Процес їх створення розпочався ще наприкінці 2016 року. Госпітальний округ – це єдина взаємозв’язана мережа лікувальних закладів, які найефективніше зможуть задовольнити потреби мешканців у вторинній (спеціалізованій) медичній допомозі.

Share Button


У Борисполі вдруге палав склад із вторсировиною біля «Зоряного»

У ніч на Купала у Борисполі вдруге загорівся склад із вторсировиною біля ринку «Зоряний». Рятувальникам знадобилось чотири години, аби ліквідувати пожежу. Як повідомили у ДСНС, виклик надійшов 6 липня о 19:39.

Share Button


Реформа стосується кожного

Бориспільське об’єднане управління Пенсійного фонду України інформує

Share Button


Патрульна поліція України запрошує на безстрокову службу на посаду інспектора патрульної поліції в місті Бориспіль.

Share Button