Monthly archives: Травень, 2017

Вистава про кохання, вистава про любов…

Бориспільським театралам, які хочуть мати різнобічні уявлення про театральне мистецтво, поталанило –минулої суботи в приміщенні Муніципального театру «Березіль» уперше в історії нашого міста відбулися гастролі Київського єврейського музично-драматичного театру імені Шолом- Алейхема, який представив ліричну комедію в постановці головного режисера та художнього керівника театру Авігдора Фрейдліса «Небоскребы, небоскребы…» за мотивами творів В. Шендеровича.

Share Button


ХОРТИНГ: «ЗОЛОТА БУЛАВА» ДЛЯ НАЙМЕНШИХ БОРИСПІЛЬЦІВ

У суботу на міському стадіоні «Колос» відбувся щорічний турнір з хортингу «Золота булава» для дітей віком від 4 до 9 років. Як свідчить практика – національний козацький двобій стає дедалі популярнішим і серед хлопчиків, і серед дівчаток, оскільки позиціонує себе не тільки як бойове мистецтво, а як система комплексної фізичної підготовки, самовдосконалення, морального, духовного та

Share Button


Кращі пожежники — у «Борисполі», «Профтехліцеї» та Вишеньках

19 травня на спортивному майданчику біля озера УМБ-17 відбулися традиційні змагання пожежних формувань Бориспільщини. Цьогоріч участь у конкурсі взяло 25 команд з міста і району. З вітальними словами до присутніх звернулися міський голова Анатолій Федорчук та перший заступник голови Бориспільської РДА Володимир Солдатенко.

Share Button


ХОКЕЙ НА ТРАВІ: «Колосок-1» – чемпіон!

Збірна команда ДЮСШ «Колосок-1» м. Бориспіль стала переможцем чемпіонату України з хокею на траві серед дівчат 2005-2006 років народження, що проходив у м. Коростень. Друге та третє місця, відповідно, зайняли команда «Динамо-1» (м. Суми) та збірна м. Полтава.

Share Button


Бориспіль на конкурсі «Яскраві діти України» представить Надійка Корнієнко

Надійка дуже любить малювати, а ще мультики, особливо аніме. Вона й сама б могла створити маленький анімаційний фільм. Сюжет уже є –  це історія маленьких чоловічків, які рятують світ. А ще дівчинка пише музику, планує навчатися грати на органі й готується до конкурсу «Яскраві діти України». Бориспіль вона презентуватиме піснею «Вишивала мама доні щастя», музику

Share Button


БОРИСПІЛЬСЬКІ ЛІКАРІ МІТИНГУВАЛИ ПІД СТІНАМИ КАБМІНУ

У вівторок під стінами Кабміну лікарі з усієї України мітингували з вимогою підвищення заробітної плати. Державний бюджет на поточний 2017-ий зберігає для медичних працівників тарифну сітку по мінімуму – 3200. Отже, і фельдшер, і медична сестра, і лікар отримують майже однаково.

Share Button


«Нашому дому» — 10 років

23 травня в Реабілітаційній установі змішаного типу для інвалідів та дітей-інвалідів «Наш дім» відбулося справжнє свято – заклад відзначав своє 10-річчя.

Share Button


«Музичний компот 2017»: «не диванна» музика для справжніх меломанів

«Музичний компот» навиворіт. Уперше за cім років одна з наймузичніших подій Борисполя ламала стереотипи: переїхала з традиційного «Бархату» до «Dr.PUB», кардинально змінила хід проведення програми і шокувала «солодким» жіночим та гірким «чоловічим». Три дні непередбачуваності, знайомств та вир емоцій лишень вкотре напророкували достойне продовження достойного дійства.

Share Button


«ОТ І РОНДЕЛЬ: СТРУНКІШ ОД СТРІЛ І ГРАЦІЙ…»

Третій міжнародний фестиваль ронделя «На берегах Альти» традиційно відбувся у Борисполі 11-12 травня з ініціативи голови Асоціації поетів-ронделістів України Миколи Боровка під егідою Бориспільської міської ради, Національної спілки письменників України, Асоціації поетів-ронделістів України та за активної участі управлінь освіти і науки; культури, молоді та спорту Бориспільської міської ради; Бориспільського державного історичного музею.

Share Button


«Ми хочемо слухати місцеве радіо»

На гарячу лінію «ТС» звернулася жителька вулиці Лугова (м. Бориспіль) Ольга Петренко. Жінка, незважаючи на свій поважний вік, є головою вуличного комітету і від імені всіх своїх сусідів скаржилася, що на їх вулиці вже довгий час не працює радіо. «Куди тільки не намагалися достукатися, – розповідає Ольга Іванівна, – навіть у центральний офіс «Укртелекому» писали,

Share Button