Monthly archives: Квітень, 2017

«НАШІ ВИПУСКНИКИ У НАДІЙНИХ ТВОРЧИХ РУКАХ!»

Уже традиційний концерт студентів циклової комісії народних інструментів Київського обласного коледжу культури і мистецтв під керівництвом викладача-методиста, відмінника освіти України Сергія Омеьченка ламає тереотипи.

Share Button


 «Жіночий день» зробити робочим, а «чоловічий» – вихідним

Український інститут національної пам’яті представив новий варіант календаря пам’ятних дат. Його складено за результатами громадського обговорення проекту закону «Про державні та інші свята, пам’ятні дати та скорботні дні». У такому вигляді інститут має намір подавати проект до парламенту, передає Ukr.Media.

Share Button


Як Сашко Дерманський у Бориспіль казку привіз

«Він веселий, простий, дотепний і просто класний. Я б його казки щодня слухав!» — це лише один із відгуків учня ЗОШ № 6 про відомого українського дитячого письменника –казкаря Сашка Дерманського. Власне й усі інші відгуки такі ж позитивні.

Share Button


Владислав Токовенко   про бодібілдинг, слоненят та «кубики»

Йому до вподоби чоловічі забави – столярка та боді-білдинг. Меблі, які виготовляє його підприємство, замовляють у  Білорусі та ЄС. Людей підкуповує модний стиль «лофт», а також власні розробки Владислава Токовенка.

Share Button


Борітеся! Поборете!

Напередодні сумної дати – 31 роковин від того дня, як сталася аварія на Чорнобильській АЕС, – кореспондент «ТС» Наталія Можайкіна зустрілася з головою Бориспільської міської громадської організації «Союз Чорнобиль України» Надією Драпей.

Share Button


На моцаки: на центральній площі Борисполя розбили світлодіодну писанку

ВАРВАРСЬКИЙ ІНЦИДЕНТ

Share Button


Подарунки на Великдень

Як розповіла заступник міського голови Людмила Пасенко, на Великодні свята 12 сімей загиблих учасників АТО отримали продуктові кошики від Київської ОДА і Бориспільської міської ради. Окрім цього, харчові набори до свята отримали ще 45 сімей, які потрапили у складні життєві обставини. Ольга РОГАЧ, «ТС»

Share Button


«Випускний 2017» відбудеться у червні

Стала відома попередня дата проведення міського свята «Випускник 2017».

Share Button


СПРАВИ КОМУНАЛЬНІ

Підземний кабель «затьмарив» свято 16 квітня у Борисполі стався збій у роботі ЛЕП № 7 «Рогозів», що живить чи не третину міста – від мікрорайону «Розвилка» до вулиць Мануїльського, Дружби та ін. Як розповів перший заступник міського голови Микола Корнійчук, працівники Бориспільського РП почергово вимикали всі трансформаторні підстанції на лінії, аби виявити несправну. Нею виявилася

Share Button


ДРУЖНІЙ ВІЗИТ З НІМЕЧЧИНИ І ЛЬВОВА

Безкоштовні курси крою та шиття для відвідувачів Бориспільського Центру психосоціальної адаптації для переселенців стають дедалі популярнішими. За якихось два місяці функціонування дівчата, які ніколи не сиділи за швейними машинами, ходять у спідницях власного виробництва, навчилися робити викройки і розробляють дизайнерські вишиванки.

Share Button