Monthly archives: Березень, 2017

Бориспільський Бенксі про розпис стін, творчість та гонорари

Його роботи заполонили місто. Побачити їх можна як у кав’ярні, так і тренажерці. Сюжети найрізноманітніші, й це тільки початок, стверджує сам Дмитро Вергелес. Він не обмежує себе у творчості та має купу ідей. Одна з них – створити мурал у Борисполі. Більше про творчість і натхнення художник розповів в інтерв’ю «ТС».

Share Button


У МІСТІ СТАРТУЄ ВПРОВАДЖЕННЯ IGOV

На превеликий жаль, сьогодні, коли звучить слово «iGov» (АйГов), більшість громадян нашого міста взагалі не розуміють, про що йдеться. А в цей же час волонтерський проект електронного урядування iGov в інших регіонах і містах нашої країни – як великих, так і не зовсім – досить розповсюджений та активно розвивається, маючи неабиякий попит у широкого кола

Share Button


На сцені «Барви України»!

Кажуть, що любов – таке ж високе мистецтво, як і музика… І без отої любові до музики життя втрачає будь-який сенс. Щочетверга на репетицію до районного відділу культури поспішають артисти. Їхні стежки з сіл району та міста Борисполя сходяться тут, у невеликій залі.

Share Button


ДВІ ПРЕМ’ЄРИ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ТЕАТРУ

До Міжнародного дня театру, який відзначали у понеділок, у Борисполі «театралили» ще з неділі. На базі КМК «Академ» театр-студія «Raus» (режисер Вікторія Манолє) представила прем’єру вистави «Лісова пісня» за мотивами твору Лесі Українки. Вже відомі місцевому глядачеві актори драму-феєрію презентували емоційно та яскраво. Музичне тло, костюми, освітлення, образи тримали в напруженні більше години кожного, хто

Share Button


100 РОКІВ БОРОТЬБИ

У рамках відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років у Бориспільському історичному музеї діє фотодокументальна виставка «Народна війна».

Share Button


Фляги, дощовики і самовчителі англійської, або Як поліцію вітали із першою річницею

«Рівняйсь! Струнко!» Так розпочинається… ні, не шикування, а святкування першої річниці роботи патрульної поліції у Борисполі.

Share Button


Впускати чи не впускати «пічників»?

Не встигла прийти весна, як у селах почали орудувати так звані пічники. Навіть не дочекавшись закінчення опалювального сезону, вправні сажотруси знову пішли по хатах вимагати по 60 гривень, погрожуючи відключенням газу, якщо люди відмовляються платити чи навіть впускати до будинку.

Share Button


У «Борисполі» новий гендиректор

Уряд призначив генеральним директором державного підприємства «Міжнародний аеропорт Бориспіль» Павла Рябікіна. Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, повідомляє прес-служба міністерства. Міністр додав, що призначення Рябікіна є кроком до реформи аеропорту.

Share Button


До аеропорту – за 6,50

Слідом за збільшенням тарифів у бориспільському громадському транспорті, зросла вартість проїзду до ДП «МА «Бориспіль», вона становить 6 грн 50 коп. Таке рішення прийняв виконавчий комітет міськради на черговому засіданні 27 березня. Ольга РОГАЧ, «ТС»

Share Button


Бориспільські школярі завойовують нові «висоти»

За інформацією заступника міського голови Людмили Пасенко, за поточний навчальний рік в обласних олімпіадах взяло участь 78 учнів з Борисполя. З них майже половина завоювали призові місця.

Share Button