Monthly archives: Січень, 2017

Звернення до Українського народу у зв’язку з Днем пам’яті Героїв Крут

29 Січня 2017 – 09:00 Дорогі співвітчизники! Сьогодні ми вшановуємо подвиг молодих українців – старшин та юнкерів Першої Київської юнацької школи ім. Б.Хмельницького, бійців Помічного студентського куреня Січових стрільців – студентів київських вищих навчальних закладів та гімназистів старших класів. 29 січня 1918 року, невдовзі після проголошення незалежності Української Народної Республіки, вони на кілька днів зупинили

Share Button


Ольга Перимська про селфі зі школярами, зайву вагу та маленькУ чорну сукню

Вона любить солодке, трилери і Світлану Лободу. Хоче мандрувати Україною і відкрити школу правильного харчування. Колись займалася боксом, тож може за себе постояти, а ще Ольга Перимська руда, відверта і дуже гарна.

Share Button


Бориспільські юні хокеїстки — чемпіонки України

З 20 по 22 січня у м. Коростень проходив чемпіонат України з хокею на траві у приміщеннях серед дівчат 2004-2005 років народження.

Share Button


Маленька зірочка з Борисполя славить е місто на всю Україну

21 січня на талант-шоу «Україна має талант. Діти» учасниця дитячої театральної студії Муніципального театру Бориспільської міської ради Альона Калініченко, виступаючи в розмовному жанрі, підкорила почесне журі у складі Ігоря Кондратюка, Слави Фролової та Дзідзьо й отримала три «ТАК». Тож вітаємо маленьку зірочку і зичимо їй подальших творчих успіхів. Інф. «ТС» ДО ТЕМИ: Дитяча театральна студія

Share Button


Опитування: містяни мало знають про творчість Чубинського, але можуть заспівати Державний гімн і розповісти про його вдачу

Жителі Борисполя не сумніваються, що Павло Чубинський залишив після себе великий спадок віршів, можливо, й прози, але легко можуть пригадати автобіографічні чутки про його вдачу, показати вулицю, де народився, чи навіть наспівати гімн України.

Share Button


Безкоштовні ортопедичні засоби для бориспільців

Невдовзі у Борисполі розпочнуть реалізовувати постанову Кабміну № 321, якою затверджено порядок отримання технічних засобів реабілітації дітям та особам з інвалідністю.

Share Button


Справи комунальні

«Бориспільтепломережа» на порозі зникнення Як повідомив перший заступник міського голови Микола Корнійчук, КПТМ «Бориспільтепломережа» працює у збиток, який наразі становить 3,7 млн грн. Так, за опалювальний сезон Бориспіль спалив газу на суму 56,6 млн грн, з них коштами сплачено лише 21,7 млн грн. Борг бориспільців за спожитий газ на сьогодні становить майже 18 млн грн.

Share Button


ХОРЕОГРАФІЧНІ «ЗИМОВІ ВІЗЕРУНКИ»

«Є люди, які не говорять, а скромно роблять свою справу». Так про художнього керівника народного ансамблю танцю «Міленіум» Світлану Новодворську сказав міський голова Анатолій Федорчук.

Share Button


Володимир Шалімов пояснив, чому із депутатського групи «НАШ КРАЙ» виключили Андрія Пилипчука

Політичне життя Борисполя – у розпалі. Не встигли вщухнути пристрасті за секретарем міської ради, як відмовився від депутатства політик зі стажем Юрій Сидоренко. Поза тим, партія БПП «Солідарність» указала на двері своєму депутату Миколі Степаненку, а депутатська група «НАШ КРАЙ» виключила зі свого складу Андрія Пилипчука.

Share Button


Як святкували Водохреще: Пірнали у воду, колядували та смакували кулешем

З кожним роком купання на Водохреще стає дедалі популярним серед українців. Не оминули цю гарну традицію і жителі сіл Сеньківка і Велика Стариця, влаштувавши грандіозне святкування з піснями, колядками та кулешем на одній із місцевих водойм.

Share Button


Тарифи пільговикам переглянули

Рішення про вартість проїзду для пільгових категорій громадян, школярів та вчителів, погоджене напередодні Бориспільською райдержадміністрацією, переглянуто у п’ятницю, 20 січня, на черговій зустрічі з перевізниками району.

Share Button


СТОРІНКАМИ ІСТОРІЇ БИТВИ ПІД КРУТАМИ

Цим подіям за рік уже виповниться століття. Але вони живі в нашій пам’яті. Майже 400 учнів Першої київської юнацької школи імені Богдана Хмельницького і до 130 студентів київських вищих і середніх навчальних закладів 29 січня 1918-го на кілька днів зупинили просування більшовицьких військ генерала Михайла Муравйова із загонами УНР у полі біля залізничної станції Крути

Share Button


Нехай надихають нас приклади Героїв

20 січня в с. Гнідин біля пам’ятника Герою України Юрію Вербицькому відбувся мітинг-реквієм з нагоди Дня Соборності України та 98-ої річниці Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Share Button


«КРУГЛИЙ СТІЛ» ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ: ЗІ СЛОВОМ І ДУШЕЮ

В історії становлення незалежності України особливе місце займає день 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу. 20 січня в Міському будинку культури за участі представників закладів освіти і культури відбувся «круглий стіл» на тему «Ідея соборності як провідний мотив боротьби за незалежність нашої держави

Share Button


ВЗЯВШИСЬ ЗА РУКИ, ДОТОРКНУТИСЬ СЕРЦЕМ

В українській історії є події, які стали знаковими та символічними. 22 січня 1919 року, коли було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки ми гучно заявили про свої принципи.

Share Button