Місяць: Грудень 2016

342 призери — такий результат ІІ  (міського) етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2016-2017 навчальному році

Кожна дитина обдарована і по-своєму неповторна. Хтось має здібності до малювання, хтось вміє добре майструвати, хтось пише вірші, а хтось виявляє здібності до точних наук….

Share Button


Ринок праці має потенціал

Безробіття є однією з найбільш актуальних та гострих проблем сьогодення. Сучасна економічна криза, бойові дії на сході, міграція  переселенців – все це негативно впливає на стан ринку праці. Досвід європейських країн свідчить, що зайнятість населення – це та сфера, яку має регулювати держава, сприяючи створенню нових робочих місць, стимулюючи підприємців….

Share Button


Штучна чи натуральна? Вибір за містянами

Ірпінь витратив на штучну ялинку близько 360 тис. грн. Натомість бориспільська натуральна «красуня» обійшлася в 63 тис. грн….

Share Button


Браслети, які можуть врятувати життя військовим

Управління освіти і науки спільно з міським Центром туризму і краєзнавства запроваджують у місті нову ініціативу – виготовлення паракордових браслетів….

Share Button


ЯЛИНКОВИЙ «БУМ» НА ЄВРОПЕЙСЬКІЙ ПЛОЩІ

Ідею міського голови Анатолія Федорчука зробити Бориспіль ще святковішим «підхопила» молодь. Якщо ще з тиждень тому на Європейській площі була одна ялинка, то тепер їх 12 – на будь-який смак й уподобання….

Share Button


Останнє засідання у такому складі. Попереду – вибори

Громада на раді. Днями відбулося чергове засідання Громадської ради при Бориспільській райдержадміністрації. До порядку денного включено два основні питання: про реалізацію права дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на сімейне виховання та про підсумки роботи громадської ради за 2015-2016 роки….

Share Button


Справи комунальні

Бориспіль спалив газу на майже 40 млн грн Як наголосив перший заступник міського голови Микола Корнійчук, з початку опалювального сезону місто спожило природного газу на загальну суму 38,1 млн грн. З них сплачено лише 13,2 млн грн. За словами посадовця, найбільший борг накопичився через невідшкодовані пільги та субсидії – близько 10 млн грн. Щоб на…

Share Button


СВЯТКОВИЙ МАРШРУТ ДЛЯ ОСОБЛИВИХ

19 грудня урочистітсть великого свята відчули діти, які потребують особливої уваги. Передноворічний маршрут по місту з подарунками здійснили заступник міського голови Людмила Пасенко, працівники служби у справах дітей та сім’ї на чолі з начальником Іриною Величко. Додали настрою Святий Миколай та Снігуронька з Будинку дитячої та юнацької творчості….

Share Button


Святий Миколай роздав подарунки за найкращі малюнки та фото

Близько сотні малюнків і кілька десятків фото учасників міського конкурсу до Дня Святого Миколая прикрасили стіни Центру технічної творчості «Евріка». Сам же конкурс відбувся напередодні одного з найулюбленіших дитячих свят 14 грудня. Діти не тільки змагалися у творчості та вправності, а й мастили руки у фарбу, розмальовуючи іграшки на ялинку, та на запрошення депутата Катерини…

Share Button


Ялинонько, світи!

День Святого Миколая (19 грудня) у Борисполі став по-справжньому святковим, адже був сповнений подарунками і чудесами, розвагами і веселощами, дитячими посмішками та радощами. Саме цього дня, за доброю традицією, засвітили головну зимову прикрасу міста – новорічну ялинку. Це довгоочікуване дійство зібрало на центральній площі Борисполя не лише дітлахів, а й дорослих….

Share Button