Місяць: Листопад 2016

Шановні бориспільці!

Запрошуємо вас взяти участь у міських заходах з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні!…

Share Button


«Черешенька» отримала запрошення в Український дім

Напередодні Дня сільського господарства колектив «Черешенька» з Великої Стариці  на запрошення Асоціації гармоністів України взяв участь у святковому концерті в столичному Інституті садівництва….

Share Button


«Я хочу мудрою, як осінь, залишатись»

Під такою назвою у Старинській ЗОШ відбулася літературна зустріч із поетесою Бориспільщини Ніною Ігнатенко, яку підготували дев’ятикласники разом з класним керівником Любов’ю Малишко….

Share Button


55 РОКІВ БЕЗМЕЖНОЇ ЛЮБОВІ ДО МУЗИКИ

55-річчя дитячої музичної школи святкували гучно: з насиченою  концертною програмою, подарунками та привітаннями. 18 листопада на адресу закладу надійшло багато теплих слів — від Москви до Борисполя….

Share Button


Близько 80 кубів побутового сміття викинули неподалік Гнідина

Днями неподалік Гнідина виявили купу львівського сміття – близько 80 кубів. Ідентифікували його за чеками, паперами та старими документами….

Share Button


«ВІЛЬНИЙ РУХ» РОЗШИРИВ СВРЇ МОЖЛИВОСТІ

Центр фізичної реабілітації для дітей «Вільний Рух» розширив свої можливості. 18 листопада на базі закладу відбулося відкриття залу ЛФК, кабінету лікувального масажу та спеціального басейну. Над умовами відносно невеликого «Вільного руху» працювала ціла команда у складі як влади, так і громади….

Share Button


Антон Арестов: «День Гідності для мене рівнозначний Дню Незалежності»

На його рахунку дві революції, багато вражень, переживань, але одне тверде переконання – Україна має бути незалежною, із європейським майбутнім та вільним народом….

Share Button


Революціонер за шкільною партою

Андрій Момот про День Гідності, розгін студентського Майдану та європерспективи…

Share Button


КОЛЕГІЯ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ: АКЦЕНТ НА ЕФЕКТИВНОСТІ

У понеділок, 21 листопада, у черговій колегії районної держадміністрації взяли участь голова РДА Дмитро Воронін, голова райради Владислав Байчас та їх заступники, керівники установ, управлінь, відділів, служб, секторів, територіальних органів влади, правоохоронних, медичних структур і сільські голови….

Share Button


Чому не виконуються судові рішення?

Представники міської  влади, депутати та керівники комунальних служб поскаржилися на бездіяльність виконавчої служби. Зокрема, за словами депутата міськради Катерини Шабан, мешканка Борисполя, яка проживає на вул. Чубинського, вже понад шість років не може домогтися виконання рішення суду, який вона виграла….

Share Button