Monthly archives: Листопад, 2016

Шановні бориспільці!

Запрошуємо вас взяти участь у міських заходах з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні!

Share Button


«Черешенька» отримала запрошення в Український дім

Напередодні Дня сільського господарства колектив «Черешенька» з Великої Стариці  на запрошення Асоціації гармоністів України взяв участь у святковому концерті в столичному Інституті садівництва.

Share Button


«Я хочу мудрою, як осінь, залишатись»

Під такою назвою у Старинській ЗОШ відбулася літературна зустріч із поетесою Бориспільщини Ніною Ігнатенко, яку підготували дев’ятикласники разом з класним керівником Любов’ю Малишко.

Share Button


55 РОКІВ БЕЗМЕЖНОЇ ЛЮБОВІ ДО МУЗИКИ

55-річчя дитячої музичної школи святкували гучно: з насиченою  концертною програмою, подарунками та привітаннями. 18 листопада на адресу закладу надійшло багато теплих слів — від Москви до Борисполя.

Share Button


Близько 80 кубів побутового сміття викинули неподалік Гнідина

Днями неподалік Гнідина виявили купу львівського сміття – близько 80 кубів. Ідентифікували його за чеками, паперами та старими документами.

Share Button


«ВІЛЬНИЙ РУХ» РОЗШИРИВ СВРЇ МОЖЛИВОСТІ

Центр фізичної реабілітації для дітей «Вільний Рух» розширив свої можливості. 18 листопада на базі закладу відбулося відкриття залу ЛФК, кабінету лікувального масажу та спеціального басейну. Над умовами відносно невеликого «Вільного руху» працювала ціла команда у складі як влади, так і громади.

Share Button


Антон Арестов: «День Гідності для мене рівнозначний Дню Незалежності»

На його рахунку дві революції, багато вражень, переживань, але одне тверде переконання – Україна має бути незалежною, із європейським майбутнім та вільним народом.

Share Button


Революціонер за шкільною партою

Андрій Момот про День Гідності, розгін студентського Майдану та європерспективи

Share Button


КОЛЕГІЯ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ: АКЦЕНТ НА ЕФЕКТИВНОСТІ

У понеділок, 21 листопада, у черговій колегії районної держадміністрації взяли участь голова РДА Дмитро Воронін, голова райради Владислав Байчас та їх заступники, керівники установ, управлінь, відділів, служб, секторів, територіальних органів влади, правоохоронних, медичних структур і сільські голови.

Share Button


Чому не виконуються судові рішення?

Представники міської  влади, депутати та керівники комунальних служб поскаржилися на бездіяльність виконавчої служби. Зокрема, за словами депутата міськради Катерини Шабан, мешканка Борисполя, яка проживає на вул. Чубинського, вже понад шість років не може домогтися виконання рішення суду, який вона виграла.

Share Button


Справи комунальні

«Бориспільтепломережа» знову «воює» з НКРЕКП КПТМ «Бориспільтепломережа» сьогодні має великі фінансові проблеми через подавання тепла бюджетній сфері і третій групі споживачів, тобто госпрозрахунковим підприємствам. Про це на плановій нараді повідомив перший заступник міського голови Микола Корнійчук. За його словами, вартість газу для цих категорій споживачів постійно зростає, тарифи ж лишаються старими. Підприємство направило відповідні розрахунки

Share Button


3 млн грн з держбюджету — на будівництво спорткомплексу

21 листопада у Борисполі відбулася позачергова сесія міської ради. На порядку денному всього одне питання – прийняття субвенції у розмірі 3 млн грн з держбюджету на будівництво спортивного комплексу в НВК «Ліцей «Дизайн-освіта».

Share Button


Громадська рада: «гарячі» питання

16 листопада відбулося чергове засідання громадської ради при виконавчому комітеті Бориспільської міської ради. На порядку денному всього три основні питання, але їх актуальність сьогодні важко переоцінити. Зокрема, говорили про субсидії, тарифи і добровільне об’єднання громад. Серед присутніх: представники міської влади, депутати, члени громадської ради, активісти, містяни.

Share Button


Справжні хлібороби не перевелися

Агрофірма «Іванків» привітала сільгосппрацівників

Share Button


У районі віншували аграріїв

Традиційно, в переддень Дня працівників сільського господарства, свято поля, хліба і душі зібрало аграріїв Бориспільщини в залі районної ради. Бодай піснею, теплим словом  сотворити святковий настрій, стимулювати до інших висот людей, які є взірцем працьовитості, мудрості й терпіння.

Share Button