Monthly archives: Жовтень, 2016

ПОЕТЕСА РОЗЧУЛИЛА ЖІНОЧНІСТЮ

«Зрілою і просвітлілою, а тому любомудрою і глибокодумною, мудрослівною та світоглядною, а ще – відвертою і душевною, ніжною і витонченою постає зі своєї поетичної збірки «Зорію у любов» літоросла талановита поетеса Олена Іщенко» — так називає авторку редактор збірки Володимир Барна.

Share Button


Ще один «Крок до успіху» «Веселочки»

23 жовтня Зразковий вокальний колектив «Веселочка» БДЮТ (керівники Вікторія Крастиченко, Жанна Бурчак) взяв участь у Міжнародному вокально-хореографічному конкурсі «Крок до успіху». Конкурс був різноплановим, різножанровим та чисельним, адже до Києва з’їхалися вокальні й хореографічні колективи з усієї України. Юні співаки з Борисполя достойно представили наше місто, ставши переможцями та дипломантами конкурсу. Перші місця здобули: в

Share Button


ТОВ «Автосервіс» — автопідприємство, що забезпечує перевезення жителів міста Бориспіль, Бориспільського району, пільговиків

«Автосервіс» — це 17 років досвіду, близько 100 автобусів, які щоденно виходять на лінію, а ще WiFi та відеокамери чи не в кожній машині. Роботу підприємства забезпечують понад 250 працівників, з яких майже дві сотні – водії. Заступник директора з перевезень Євгеній Ганганов розповідає: «Сьогодні «Автосервіс» обслуговує 12 автобусних маршрутів загального користування: приміські, внутрірайонні та

Share Button


Євген грона: «Конкуренція зобов’язує завойовувати довіру клієнтів»

Вантажними перевезеннями ТОВ “Автосервіс” займається Євген Грона – молодий тридцятидворічний керівник, сповнений оптимізму, натхнення, бажання не лише працювати, а й досягати поставленої мети. Весь у роботі і на роботі. Трудовий день Євгена розпочинається о шостій ранку і закінчується пізно ввечері, вихідних собі він практично не дозволяє.

Share Button


МИКОЛА ГРОНА: «У свято про нагальні проблеми»

Сьогодні «Автосеріс» — підприємство-ветеран на ринку транспортних послуг, воно працює близько 20 років. А в 1998 році в напрямку «Бориспіль» – метро «Харківська» було запущено перший пасажирський маршрут № 317. Нині підприємство забезпечує пасажирські та вантажні перевезення.

Share Button


єдина команда: від водія до керівника

ПрАТ «АТАСС-Бориспіль» – це понад 200 працівників, 138 з яких – водії. За день один автобус підприємства перевозить близько 100-250 пасажирів на різних маршрутах по Борисполю, Києву і Бориспільському району.

Share Button


Бориспільський район: незаконне сміттєзвалище і 76 млн грн збитків

Прокуратурою Київської області повідомлено про підозру директору підприємства, який, використовуючи земельну ділянку як сміттєзвалище, спричинив збитки у розмірі понад 76 млн грн. Про це повідомили у прес-службі прокуратури.

Share Button


ДОПОМОГА ЦІНОЮ У МРІЮ

Напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України активісти ГО «Асоціація учасників АТО Бориспільщини» та ГФ «Сектор Безпеки» побували у ЗОШ № 6 на заході, присвяченому святу і презентації шкільного фільму про волонтерську діяльність. Учні школи постійно беруть активну участь у збиранні допомоги для наших побратимів, тому оминути цю подію ми не могли.

Share Button


Вишеньки: на День села віншували кращих з кращих, прославляли великий вишеньківський рід

Так уже повелося у вишеньківців: на храмове свято відзначати день народження своєї малої батьківщини. Традиційно до будинку культури сходяться, з’їжджаються односельці, гості села, аби гуртом пошанувати кращих, прославити рідні Вишеньки піснею…  

Share Button


Із колегії РДА

До зими готові Підбиваючи підсумки роботи сільгосппідприємств Бориспільського району станом на 1 жовтня, в. о. начальника управління агропромислового розвитку Олександр Овсюхно наголосив, що ситуація в молочній галузі району суттєво покращилась, спостерігаються позитивні результати як у нарощуванні поголів’я ВРХ, так і виробництві молока, молочної продукції та м’яса. Поголів’я ВРХ становить 4054 голів, корів 1245 голови, свиней

Share Button


Владислав Байчас, Вадим Марисенко та сільські голови району передали кошти на лікування Аліни Дідусенко

Звернення до жителів Бориспільщини про допомогу дитині-сироті Аліні Дідусенко зі Старого не залишило байдужими керівників району, депутатів райради, сільські громади  Гори, Сошникова та Рогозова.  

Share Button


Громади — на старт!

У вівторок, 25 жовтня, в Бориспільському районі відбулося громадське обговорення Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Зустрічі проходили в Мирному, Воронькові та Борисполі за участі керівника Офісу реформ в Київській області Володимира Удовиченка та його колег, регіональних консультантів.

Share Button


За сприяння Сергія Міщенка майже 5 млн грн з держбюджету на ремонт доріг

За сприяння народного депутата України Сергія Міщенка у співпраці з Кабінетом міністрів місцеві бюджети Бориспільського району отримали субвенції з державного бюджету на ремонт доріг.

Share Button


У центрі зайнятості шукали роботу, фахівців і де навчатися

21 жовтня у Бориспільському міськрайонному центрі зайнятості відбулися традиційні ярмарки професій і вакансій. Відвідати їх прийшло понад тисячу осіб, серед яких безробітні, роботодавці, учні загальноосвітніх закладів, представники вишів та ін. Як наголосив в. о. директора центру Євген Самойленко, подібні заходи – чудова можливість, аби визначитися зі своїм майбутнім, знайти достойну роботу чи обрати навчальний заклад.

Share Button


Справи комунальні

На вуличне світло не вистачило коштів За інформацією першого заступника міського голови Миколи Корнійчука, місто вже витратило на вуличне освітлення кошти, передбачені на 2016 рік. Така ситуація склалася через здорожчання електроенергії. Для порівняння: у січні вартість 1 кВт електроенергії становила 0,66 грн, нині – 1,52 грн. Тому з’явилася необхідність виділити додаткові кошти, а це близько

Share Button