Monthly archives: Вересень, 2016

У «Борисполі» пояснили, чому його не назвуть «Мазепою»

Профспілка ДП «МА «Бориспіль» наполягає залишити нинішню назву

Share Button


12 наших боксерів виступили достойно

23-24 вересня боксери Бориспільської ДЮСШ брали участь у чемпіонаті Київської області серед юнаків 2003-2004 рр. н. в смт. Пісківка Бородянського району.

Share Button


ЗМАГАННЯ МІЖ ТУРИСТАМИ

Всесвітній День туризму у Борисполі відзначили з азартом. Змагання на першість міста зібрало учнів загальноосвітніх шкіл 27 вересня на озері Олесницьке. Серед гостей — заступник міського голови Людмила Пасенко, заступник начальника управління освіти і науки Володимир Письменний, начальник управління культури, молоді та спорту Наталія Погребна, депутат міської ради Ярослав Годунок та директор мотузкового парку «Тарзан»

Share Button


Як сонячні хлопці і дівчата у Кийлові відпочивали

Уже не перший рік діти та молодь з ГО «Добродій» відпочивають на туристичній базі «Стріла» с. Кийлів, де занурюються у справжню казкову атмосферу, мають змогу вільно спілкуватися, показати свої таланти і здібності, а ще вдосталь надихатися лісовим повітрям, настояним на соснових гілках.

Share Button


ДЕКЛАМУЮЧИ ФРАНКА

24 вересня у приміщенні Будинку дитячої та юнацької творчості яблуку ніде було впасти. Перший відкритий фестиваль-конкурс читців, присвячений 160-річчю від дня народження Івана Франка, зібрав 64 учасники з Борисполя та міст Київської області, серед яких Бровари, Баришівка, Васильків, Ірпінь, Біла Церква, м. Бородянка та Києво-Святошинський район.

Share Button


ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ – В МУЗЕЇ

Районна організація Національної спілки краєзнавців України провела виїзне засідання, присвячене 75-ій річниці Київської оборонної операції і 73-ій річниці визволення нашого краю від німецьких окупантів.

Share Button


«Живи, Бориспіль, в людях щирих!»

У Бориспільській центральній бібліотеці відбулася чергова творча зустріч «Галерея цікавих людей «Бориспіль – місто європейське». Цього разу на ній, окрім містян, було чимало й жителів сіл, представлено не лише творців віршів, музики, пісень, картин, а й рекордних урожаїв. Організували захід працівники бібліотеки (директор Жанна Кручиніна).

Share Button


«До булави треба голови»

Саме таку промовисту назву носить книга публіцистичних нарисів і статей політолога, члена СПУ з 1991 року, народного депутата України п’ятьох скликань, Голови Верховної Ради України другого і п’ятого скликань, члена Конгресу українських літераторів, автора двадцяти книг і лауреата семи міжнародних літературно-мистецьких премій та кількох телерадіофестивалів Олександра Мороза.

Share Button


День села Старе: грамоти, подарунки, куліш та народні артисти

24 вересня старинці відзначали День села. Дату святкування обрано не випадково: саме наприкінці вересня 1943 року села Бориспільщини, у тому числі й Старе, було визволено від нацистських окупантів. Хоча офіційною датою утворення вважається той же 1943-ий, існують й інші відомості. Так, за даними вільної Інтернет-енциклопедії «Вікіпедія», Старе засноване набагато раніше – далекого 1455 року. Тоді

Share Button


Ірина Панкявічене: «Живу своєю роботою»

У нинішньому депутатському корпусі Бориспільської міської ради із 34-ох обранців чотири жінки, які є представниками чотирьох політичних сил: «Солідарність», «Наш край», «Свобода» і «Сила людей». Як працюється жіноцтву над вирішенням нагальних питань громади, чи не роз’єднує їх політична приналежність і чи вдається консолідувати чоловіків-депутатів – у розмові з дупутатом по 29 виборчому округу Іриною Панкявічене.

Share Button


Юрій ЙОВБАК: «Реформа освіти неможлива без високої зарплати вчителя»

Асфальтовані дороги зі свіжою розміткою і новими зупинками, тротуари, озеленення, заможні приватні садиби, будівництво багатоквартирних  комплексів – доглянуто і по-багатому виглядає село Щасливе Бориспільського району. У центрі за парком – велика будівля  Щасливського навчально-виховного комплексу, в розпорядженні якого сучасний великий стадіон, бігові доріжки, поряд будуються тенісні корти.

Share Button


Бориспільці підкорили український Еверест…

«Висоту в 2061 метр взято», — написала на своїй сторінці у Facebook заступник міського голови Людмила Пасенко.

Share Button


Призначили начальника місцевого відділу поліції  та провели прийом громадян

22 вересня у Борисполі з робочим візитом побував т. в .о. начальника Головного Управління Національної поліції України в Київській області Дмитро Ценов. У рамках зустрічі відбувся діалог із керівництвом, прийом громадян та призначення начальника місцевого відділу поліції Андрія Гудіму.

Share Button


На порядку денному: переваги об’єднання територіальних громад та харчування школярів

Відбулося засідання громадської ради при райдержадміністрація. Голова ради Михайло Музика нагадав присутнім про заходи з нагоди святкування 25-річчя Дня незалежності України, зокрема про відкриття рекордного наземного прапора з каміння на пагорбі в бік аеропорту «Бориспіль».

Share Button


До опалювального сезону майже готові

26 вересня відбулася чергова колегія Бориспільської райдержадміністрації. У ній взяли участь голова РДА Дмитро Воронін, голова районної ради Владислав Байчас, заступники, керівники управлінь, відділів, секторів та служб РДА, сільські голови, представники громадськості. На колегії обговорили низку актуальних питань.

Share Button