Місяць: Вересень 2016

У «Борисполі» пояснили, чому його не назвуть «Мазепою»

Профспілка ДП «МА «Бориспіль» наполягає залишити нинішню назву…

Share Button


12 наших боксерів виступили достойно

23-24 вересня боксери Бориспільської ДЮСШ брали участь у чемпіонаті Київської області серед юнаків 2003-2004 рр. н. в смт. Пісківка Бородянського району….

Share Button


ЗМАГАННЯ МІЖ ТУРИСТАМИ

Всесвітній День туризму у Борисполі відзначили з азартом. Змагання на першість міста зібрало учнів загальноосвітніх шкіл 27 вересня на озері Олесницьке. Серед гостей — заступник міського голови Людмила Пасенко, заступник начальника управління освіти і науки Володимир Письменний, начальник управління культури, молоді та спорту Наталія Погребна, депутат міської ради Ярослав Годунок та директор мотузкового парку «Тарзан»…

Share Button


Як сонячні хлопці і дівчата у Кийлові відпочивали

Уже не перший рік діти та молодь з ГО «Добродій» відпочивають на туристичній базі «Стріла» с. Кийлів, де занурюються у справжню казкову атмосферу, мають змогу вільно спілкуватися, показати свої таланти і здібності, а ще вдосталь надихатися лісовим повітрям, настояним на соснових гілках….

Share Button


ДЕКЛАМУЮЧИ ФРАНКА

24 вересня у приміщенні Будинку дитячої та юнацької творчості яблуку ніде було впасти. Перший відкритий фестиваль-конкурс читців, присвячений 160-річчю від дня народження Івана Франка, зібрав 64 учасники з Борисполя та міст Київської області, серед яких Бровари, Баришівка, Васильків, Ірпінь, Біла Церква, м. Бородянка та Києво-Святошинський район….

Share Button


ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ – В МУЗЕЇ

Районна організація Національної спілки краєзнавців України провела виїзне засідання, присвячене 75-ій річниці Київської оборонної операції і 73-ій річниці визволення нашого краю від німецьких окупантів….

Share Button


«Живи, Бориспіль, в людях щирих!»

У Бориспільській центральній бібліотеці відбулася чергова творча зустріч «Галерея цікавих людей «Бориспіль – місто європейське». Цього разу на ній, окрім містян, було чимало й жителів сіл, представлено не лише творців віршів, музики, пісень, картин, а й рекордних урожаїв. Організували захід працівники бібліотеки (директор Жанна Кручиніна)….

Share Button


«До булави треба голови»

Саме таку промовисту назву носить книга публіцистичних нарисів і статей політолога, члена СПУ з 1991 року, народного депутата України п’ятьох скликань, Голови Верховної Ради України другого і п’ятого скликань, члена Конгресу українських літераторів, автора двадцяти книг і лауреата семи міжнародних літературно-мистецьких премій та кількох телерадіофестивалів Олександра Мороза….

Share Button


День села Старе: грамоти, подарунки, куліш та народні артисти

24 вересня старинці відзначали День села. Дату святкування обрано не випадково: саме наприкінці вересня 1943 року села Бориспільщини, у тому числі й Старе, було визволено від нацистських окупантів. Хоча офіційною датою утворення вважається той же 1943-ий, існують й інші відомості. Так, за даними вільної Інтернет-енциклопедії «Вікіпедія», Старе засноване набагато раніше – далекого 1455 року. Тоді…

Share Button


Ірина Панкявічене: «Живу своєю роботою»

У нинішньому депутатському корпусі Бориспільської міської ради із 34-ох обранців чотири жінки, які є представниками чотирьох політичних сил: «Солідарність», «Наш край», «Свобода» і «Сила людей». Як працюється жіноцтву над вирішенням нагальних питань громади, чи не роз’єднує їх політична приналежність і чи вдається консолідувати чоловіків-депутатів – у розмові з дупутатом по 29 виборчому округу Іриною Панкявічене….

Share Button