Місяць: Серпень 2016

Бориспільська районна рада оголошує про проведення конкурсу, щодо оренди приміщень:…

Share Button


У Ревному виборювали право на відпочинок

Нещодавно у Ревному розгорівся неабиякий скандал. За словами активних жителів села, сільрада на чолі з сільським головою Тарасом Зубанем нечесно розпорядилися коштами, які Київська міська державна адміністрація виділила на оздоровлення дітей. Висловити свої претензії селяни прийшли на чергове засідання сільської ради 18 серпня….

Share Button


Валерій КСЬОНЗЕНКО: «Епоха дилетантства почалася з 90-их і триває 25 років, а дилетанти приходять дедалі крутіші…»

 До 25-ої річниці Незалежності Україна прийшла із багатьма залежностями різного ступеня складності: енергетичною, корупційною, фінансовою від МВФ,  що роблять її в умовах війни слабкою, неефективною і, як писав ще Т. Шевченко, убогою і безталанною….

Share Button


Як воно – бути «копом»?

Для українців патрульна поліція і досі залишається такою собі «новинкою». Звиклі до ДАІ й міліції громадяни часто порівнюють нових поліцейських з колишніми службами. Чи існує реальне підгрунтя для такого порівняння та й що, взагалі, з себе представляє патрульна поліція України, «ТС» вирішила перевірити на власному досвіді, ставши на кілька годин членом поліцейського екіпажу УПП м….

Share Button


СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО: ЧИ ВАРТО СПОДІВАТИСЯ НА ПІДТРИМКУ?

Близько 30 фермерів Бориспільського району обговорили найболючіші проблеми сільського господарства та визначили пріоритетні напрями роботи у розвитку аграрного сектору України….

Share Button


Кошти освоюють за призначенням

Цьогоріч з районного бюджету було виділено значну суму – понад 9,5 млн грн, аби привести до належного стану освітні заклади району….

Share Button


Обговорювали на плановій нараді у місті

Через проект – до реальної картини здобутків Взяти участь в одному з проектів зі статистичної звітності Борисполю допомогла Асоціація міст України. Про це інформувала на понеділковій нараді керуюча справами міськвиконкому Людмила Передерей. Участь у проекті добровільна, але дає змогу відстежити  реальну картину здобутків міста й порівняти напрацювання з іншими містами держави, в тому числі й…

Share Button


«Незалежність має зародитися, в першу чергу, в нас самих…»

У центральній міській бібліотеці відбувся «круглий стіл», присвячений 25-ій річниці Незалежності України…

Share Button


«Лети, душа, лети, в далекий сад під вільне Небо!»

Кажуть, що в душу зазирнути неможливо. Це так – якщо нас туди не пускають. А коли нас у душу запрошують?!…..

Share Button


Бориспільщина святкувала незалежність з рекордним прапором, водограями та народними артистами

24 серпня Україна відсвяткувала 25-ту річницю Незалежності. Бориспіль дуже відповідально підготувався до цієї події: протягом усього дня відбувалися різноманітними урочистими заходами, цікавими подіями, веселими розвагами. Як саме бориспільці святкували четверть віку Незалежності своєї держави, читайте у репортажі журналістів «ТС»….

Share Button