Місяць: Липень 2016

Дорога на схід. Враження волонтера

 «Щоразу після подорожі на схід у душі залишаються незабутні враження», — каже волонтер Марія Калина. Сьогодні деякими роздумами про місію волонтерів вона ділиться з читачами….

Share Button


З НОВИМИ ШАХАМИ ДО НОВИХ ВЕРШИН

Цьогорічний Міжнародний день шахів у Борисполі відзначили гучно. З ремонтом, вік якого досяг повного тридцятиріччя, було покінчено і «Поєдинок» гордо оновився. 20 липня відкриття шахового клубу благословляли не лише представники влади, а й небесні сили: теплий літній дощ окропив будівлю, де інтелектуальний спорт популяризуватимуть не лише діти, а й дорослі….

Share Button


У літо на велосипедах, або до Кийлова через Гусинці

Туристи з Борисполя продовжують відкривати для себе літо. Цього разу вони влаштували веломандрівку, під час якої побували не тільки у мальовничих куточках Київщини, а й потрапили до музею….

Share Button


Пізнавальний «Бориспільський край» утретє прийшов до читача

Перший випуск краєзнавчого альманаху «Бориспільський край» потішив своїх шанувальників у 2013-му, через рік з’явився ще один – другий. А днями для  вчителів, учнів, студентів і всіх, хто не байдужий до рідного краю, ще один ужинок – черговий, третій випуск….

Share Button


Купатися у Борисполі: місія неможлива?

Озер у Борисполі вистачає, щоправда, тих, де можна купатися й відпочивати,  ̶  перелічиш на пальцях однієї руки. Навіть, ні: вистачить лише одного пальця. Йдеться про озеро у Нестерівці. Решта ж – або занедбані, або на реконструкції, або в черзі на ту ж реконструкцію….

Share Button


ШКОЛЯРІ ВИРУШАЮТЬ ПІДКОРЮВАТИ ХВИЛІ

ОРГАНІЗАЦІЙНІ МОМЕНТИ. Щоліта бориспільські школярі оздоровлюються, аби першовересня з новими силами повернутися за парти. Табір це чи море – значення не має, головне – емоції. Так і 25 липня чергова група дітей вирушить підкорювати хвилі спекотного Скадовська Херсонської області….

Share Button


«МАУГЛІ»: ДОСТОЙНА МИСТЕЦЬКА КРАПКА

На базі міського Будинку культури діє театр-студія «Raus», яку відвідує молодь. Керує «парадом» молодий, однак вже знаний у мистецьких колах Бориспільщини режисер – Вікторія Манолє….

Share Button


ПРО КОНТРАКТНИКІВ, ЕТИКУ ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ ТА НОВІ АВТОМОБІЛІ

Перший заступник голови Бориспільської райдержадміністрації Володимир Солдатенко провів оперативну нараду з керівництвом адміністрації, медичних та військових структур району. Робоча зустріч відбулася в понеділок, 18 липня….

Share Button


Вадим Парасочка: «Я принципово тримаюся відсторонено  від процесу пошуку вільних земельних ділянок»

З першої спроби двері управління містобудування та  архітектури Бориспільського міськвиконкому не відчиняються для простих відвідувачів, як я. Тугі, перекошені, скрипучі, вони піддаються силі й натиску. Символічно, погодьтеся, як і те, що у ветхому одноповерховому  приміщенні, яке прибудоване до єдиної у Борисполі «пам’ятки архітектури» – старої пожежної вежі, – де розміщене архітектурне управління, архітектурою і не…

Share Button


Аеропорт «Бориспіль» перейменували. Нехай живе «Бориспіль»?

Голосування щодо перейменування МА «Бориспіль» завершилося 15 липня о 22.00. Українці віддали більше 12 тис. голосів за те, аби головним повітряним воротам країни присвоїли ім’я гетьмана Івана Мазепи….

Share Button