Monthly archives: Липень, 2016

Дорога на схід. Враження волонтера

 «Щоразу після подорожі на схід у душі залишаються незабутні враження», — каже волонтер Марія Калина. Сьогодні деякими роздумами про місію волонтерів вона ділиться з читачами.

Share Button


З НОВИМИ ШАХАМИ ДО НОВИХ ВЕРШИН

Цьогорічний Міжнародний день шахів у Борисполі відзначили гучно. З ремонтом, вік якого досяг повного тридцятиріччя, було покінчено і «Поєдинок» гордо оновився. 20 липня відкриття шахового клубу благословляли не лише представники влади, а й небесні сили: теплий літній дощ окропив будівлю, де інтелектуальний спорт популяризуватимуть не лише діти, а й дорослі.

Share Button


У літо на велосипедах, або до Кийлова через Гусинці

Туристи з Борисполя продовжують відкривати для себе літо. Цього разу вони влаштували веломандрівку, під час якої побували не тільки у мальовничих куточках Київщини, а й потрапили до музею.

Share Button


Пізнавальний «Бориспільський край» утретє прийшов до читача

Перший випуск краєзнавчого альманаху «Бориспільський край» потішив своїх шанувальників у 2013-му, через рік з’явився ще один – другий. А днями для  вчителів, учнів, студентів і всіх, хто не байдужий до рідного краю, ще один ужинок – черговий, третій випуск.

Share Button


Купатися у Борисполі: місія неможлива?

Озер у Борисполі вистачає, щоправда, тих, де можна купатися й відпочивати,  ̶  перелічиш на пальцях однієї руки. Навіть, ні: вистачить лише одного пальця. Йдеться про озеро у Нестерівці. Решта ж – або занедбані, або на реконструкції, або в черзі на ту ж реконструкцію.

Share Button


ШКОЛЯРІ ВИРУШАЮТЬ ПІДКОРЮВАТИ ХВИЛІ

ОРГАНІЗАЦІЙНІ МОМЕНТИ. Щоліта бориспільські школярі оздоровлюються, аби першовересня з новими силами повернутися за парти. Табір це чи море – значення не має, головне – емоції. Так і 25 липня чергова група дітей вирушить підкорювати хвилі спекотного Скадовська Херсонської області.

Share Button


«МАУГЛІ»: ДОСТОЙНА МИСТЕЦЬКА КРАПКА

На базі міського Будинку культури діє театр-студія «Raus», яку відвідує молодь. Керує «парадом» молодий, однак вже знаний у мистецьких колах Бориспільщини режисер – Вікторія Манолє.

Share Button


ПРО КОНТРАКТНИКІВ, ЕТИКУ ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ ТА НОВІ АВТОМОБІЛІ

Перший заступник голови Бориспільської райдержадміністрації Володимир Солдатенко провів оперативну нараду з керівництвом адміністрації, медичних та військових структур району. Робоча зустріч відбулася в понеділок, 18 липня.

Share Button


Вадим Парасочка: «Я принципово тримаюся відсторонено  від процесу пошуку вільних земельних ділянок»

З першої спроби двері управління містобудування та  архітектури Бориспільського міськвиконкому не відчиняються для простих відвідувачів, як я. Тугі, перекошені, скрипучі, вони піддаються силі й натиску. Символічно, погодьтеся, як і те, що у ветхому одноповерховому  приміщенні, яке прибудоване до єдиної у Борисполі «пам’ятки архітектури» – старої пожежної вежі, – де розміщене архітектурне управління, архітектурою і не

Share Button


Аеропорт «Бориспіль» перейменували. Нехай живе «Бориспіль»?

Голосування щодо перейменування МА «Бориспіль» завершилося 15 липня о 22.00. Українці віддали більше 12 тис. голосів за те, аби головним повітряним воротам країни присвоїли ім’я гетьмана Івана Мазепи.

Share Button


Ремонтують будинки, будують школу

Минулого тижня бориспільські комунальні підприємства, як завжди, працювали,не покладаючи рук. Як розповів перший заступник міського голови Микола Корнійчук, наразі завершується капітальний ремонт тротуару по вул. Броварська. Проведено поточний ремонт прибудинкових територій по вул. Головатого, 8 і вул. Київський Шлях, 73.

Share Button


На Бориспільщині побудують дитсадок і музей

Уже цього року відповідно до Програми соціально-економічного та культурного розвитку 2016 року в селах Гнідин і Чубинське розпочнуться будівельні роботи.

Share Button


Стратегічний розвиток Борисполя: плани до 2025 року

19 липня у Борисполі відбулося перше засідання робочої групи щодо підготовки Стратегічного плану розвитку міста до 2025 року. Очолив групу міський голова Анатолій Федорчук.

Share Button


Справи комунальні

«Багатостраждальний» бювет Бювет, що знаходиться за адресою вул. Київський Шлях, 63, в черговий раз понівечили. Про це на плановій нараді розповів перший заступник міського голови Микола Корнійчук. За словами посадовця, це вже далеко не перший випадок, коли вандали псують кнопки управління бювету, але цього разу не обійшлося без неприємних наслідків: жінка, яка намагалася набрати води,

Share Button


Хресна хода пройде через Бориспіль?

Учасники Хресної ходи, організованої Українською православною церквою Московського патріархату, заявили, що не оминатимуть Бориспіль, незважаючи на вимогу бориспільської громади.

Share Button