Місяць: Червень 2016

НА ПЕРЕМОГУ ЗІЙШЛОСЯ ПІВСЕЛА

19 червня у селі Старе відзначали не лише Трійцю. З ініціативи депутата сільської ради Віталія Мартинюка відбулося свято вулиці Перемоги. Готуючи сценарій, депутат виконав титанічну роботу: через архіви сільської ради переписав усіх, хто відійшов у вічність з 1980 року і до сьогодні, згадавши їх добрим словом під час 10-хвилинної панахиди….

Share Button


Веселка душі Людмили Тоцької

«На небосхилі української літератури засяяла маленька зіронька, але від її величини сяйво не залежить: вона випромінює найпотужніше світло», – саме так охарактеризувала першу збірку Людмили Тоцької Ольга Череватенко під час її презентації….

Share Button


Олена Шкребтієнко про Індію, мандри та пошуки Бога

Олена – генератор творчих ідей та фестивалів. Вона закохана у мистецтво і має цілий лантух добрих думок про те, як розбурхати культурне життя не лише в Борисполі, а й у Переяслав-Хмельницькому. Дівчина співала  у ансамблі «Травневі роси», а ще вела театральний гурток «Грайда». За фахом О. Шкребтієнко – кінознавець. Проте «ТС» вона розповіла не про…

Share Button


Заасфальтували ще одну вулицю

Благоустрій у Борисполі триває, незважаючи ні на свята, ні на спеку. Так, за словами начальника ГУ ЖКГ Володимира Аврамчука, днями працівники ПрАТ «ШБУ-50» закінчили капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Преображенська (стара назва – провулок 2 Огородній)….

Share Button


Нововведення в районному БТІ: ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ ПРАВА ВЛАСНОСТІ

Районне Бюро технічної інвентаризації вже давно почало розширювати спектр своїх послуг. Одним із таких нововведень є реєстрація права власності на нерухоме майно, юридичних, фізичних осіб-підприємців та громадських організацій. За словами юриста БТІ Євгенія Руденка, завдяки цьому їх установа зможе надавати послуги з державної реєстрації громаді району і не тільки….

Share Button


Не лише відпочивали, а й творили добро

Населеним пунктам Кучаківської сільської ради не звикати до епітетів на кшталт «село милосердя». Так колись влучно висловився Анатолій Полянський про місцевих селян, які допомагали пораненим бійцям під час Великої Вітчизняної війни. Тутешнє населення днями підтвердило такий статус, коли зініціювало масову допомогу хворій на онкологічне захворювання 17-річній жительці села Маргариті Черненко….

Share Button


Дівчатка — на День Конституції

У ніч проти 28 червня у пологовому відділенні центральної районної лікарні народилися дві дівчинки….

Share Button


У Вишеньках вітали з Днем Конституції та вручали грамоти з нагоди Дня державної служби

У районному заході, що відбувся 24 червня в будинку культури с. Вишеньки, взяли участь голова райдержадміністрації Дмитро Воронін, заступник голови районної ради Іван Недогибченко, керівник апарату РДА Ірина Тур, Вишеньківський сільський голова Тетяна Кулинич, сільські голови, депутати, учасники АТО, волонтери, працівники освітньої та медичної галузей і місцева громада….

Share Button


УКРАЇНІ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ

24 червня у відділі Бориспільського державного історичного музею «Сучасний Бориспіль» відкрилася виставка «Воїни. Державна та військова еліта від Русі до України», автором якої є старший науковий працівник закладу Сергій Дячук. Присвячена полеглим борцям за Україну, експозиція встигла підкорити столицю і в березні цього року була презентована у Київському військовому ліцеї ім. Івана Богуна….

Share Button


СВЯТКУВАЛИ СПОРТИВНО І КРЕАТИВНО

Хоча у неділю спека так і не поступилася навіть скромним ознакам вітру, 20-ту річницю Дня Конституції та День молоді у Борисполі відзначили на славу. «Меню» розваг могло задовольнити найвибагливіших, тим паче, що приємне розтягнулося на весь день….

Share Button