Monthly archives: Травень, 2016

ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Необхідна підтримка та допомога Євгену Левашу, дружина якого Маріанна з грудня 2015 року перенесла вже чотири операції в Республіканському інституті нейрохірургії.

Share Button


«Намалюй в темряві світло фарбами…»

Її творче кредо: через творчість нести людям радість, гармонію, любов; відкривати внутрішні істини та неповторні грані кожної особистості.

Share Button


Талановиті учні потребують для виступів великої концертної зали

ЗВІТНИЙ КОНЦЕРТ. Днями Великоолександрівська школа мистецтв і ремесел представила низку концертних заходів, які потішили своєю якістю і яскравістю жителів району. Адже у звітному концерті та виставці художніх робіт взяли участь не лише діти Великої, Малої Олександрівки і Чубинського, а й учні філіалів школи з Кучакова, Воронькова, Дударкова та Процева.

Share Button


Аеропорт «Бориспіль»: є ще одна назва!

У Верховній Раді пропонують присвоїти аеропорту «Бориспіль» ім’я Івана Мазепи

Share Button


ПАРАД «ЗДОРОВИХ» ПЕРЕМОГ

Сквирським комбінатом хлібопродуктів та відділом освіти Сквирської райдержадміністрації у квітні цього року проводився конкурс «Здорові діти – здорова нація!». Приємно, що серед переможців є вихованці гуртка журналістської майстерності «Слово» Бориспільського БДЮТ (керівник Тетяна Підгурська): у номінації «Літературний твір» I місце посіла Анна Шабан, у номінації «Вірш» I місце здобула Ольга Кацан. Вихованка зразкової студії образотворчої

Share Button


Супертріо «республіканців» із «Перспективи»

Ці троє нагадують магів-розумників із відомої «поттеріани» Джоан Роулінг – Гаррі, Рона і Герміону. Їх магія – знання, що відкривають перед ними різноманітні таємниці біології та медицини. Разом чи кожен окремо вони здатні перевернути світ української науки, хоча цього ще не усвідомлюють.

Share Button


МУЗИЧНИЙ КОМПОТ-2016: ФЕСТИВАЛИЛИ НА ПОВНУ!

Цьогорічний, уже шостий фестиваль сучасної музики «Музичний компот», завершився. Меломанам буде що згадати – від класики до рок-н-ролу у виконанні жінок. Три дні віртуозності, експериментів, шквалу емоцій і, як результат, – Бориспіль вимагає продовження бенкету.

Share Button


Пожежники Бориспільщини демонстрували, на що здатні

20 травня у Борисполі відбувся заключний етап щорічного огляду-конкурсу протипожежних формувань цивільного захисту міста і району. Традиційно, учасники зібралися на спортивному майданчику біля озера, що в УМБ-17. Цьогоріч позмагатися у спритності, силі і вмінні приборкувати вогняну стихію з’їхалося 28 команд з усієї Бориспільщини.

Share Button


Коли «хлорування» води у Борисполі триватиме не більше восьми годин

«Хлорувати» воду без її відключення у Борисполі можна, але для цього потрібно провести реконструкцію другого водозабору, оскільки нині йому просто не вистачає потужностей. Ціна питання – близько 14 млн грн. Проте, за словами керівника КП ВКГ «Бориспільводоканал» Олександра Гануша, його вирішать. Окрім того, Олександр Миколайович розповів «ТС» про особливості «хлорування», альтернативу знезараження та знезалізнення.

Share Button


ДЕНЬ ВИШИВАНКИ – СВЯТО НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ

19 травня Бориспіль у національному одязі долучився до відзначення Всесвітнього дня вишиванки. Нагадаємо: до масштабного дійства підготовка почалася заздалегідь.

Share Button


Щоб кожен підкорив свій Еверест

У районі вітали обдарованих дітей

Share Button


НАТАЛІЯ МАРКЕВИЧ – ЗАСЛУЖЕНА!

20 травня у міському Будинку культури можна було пересвідчитися у тому, що великої зали для бориспільських талантів замало. Ювілейний концерт з нагоди 20-річчя творчої діяльності лауреата всеукраїнських і міжнародних конкурсів Наталії Маркевич та 20-річного ювілею народного хореографічного колективу спортивного бального танцю «Шарм» відбувся на «п’ятірку» з величезним плюсом.

Share Button


ОСББ чи управитель? Ми допоможемо визначитися!

Віднедавна в Україні діє новий Закон «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», який визначає, що управляти будинком мають не всім звичні ЖЕКи, а власне самі жителі. Згідно з законом мешканці багатоповерхівок вже до 1 липня 2016 року мають визначитися, яке майбутнє чекає їх багатоповерхівку.

Share Button


ЧИ РОЗСТАВЛЯТЬ ПЕРЕВІРЯЮЧІ У ЛІКАРНІ ВСІ КРАПКИ НАД «і»?

У вівторок, 24 травня, відбулася шоста сесія районної ради. У пленарному засіданні взяли участь 30 народних обранців, голова районної ради Владислав Байчас, його заступник Іван Недогибченко, голова РДА Дмитро Воронін та його заступники, керівники структурних підрозділів РДА, очільники підприємств, установ, організацій району, сільські голови, представники громади району.

Share Button


Медицина з кулаками

«11 травня на Бориспільській станції екстреної медичної допомоги був інцидент: депутати міськради Я. Годунок, І. Луців і ще якісь люди чинили тиск на роботу спеціалістів нашої служби, поводилися у грубій формі.

Share Button