Місяць: Квітень 2016

Бориспіль і БФ «Древляни» «узаконили» свою співпрацю

Днями виконавчий комітет Бориспільської міської ради та благодійний фонд «Древляни» розпочали офіційну співпрацю….

Share Button


Прихожанка Рогозівської церкви на честь святителя Миколи Чудотворця через півстоліття впізнала на іконі Святу Ксенію Петербурзьку

Жителька Рогозова, колишня сільська вчителька, нині пенсіонерка Ольга Соловей неквапливо, наче про якусь буденну справу, розповідає про справжнє диво. Та як би там не було, незвичайна подія насправді трапилася з радянською студенткою Олею у 1964 році, більш ніж півстоліття тому….

Share Button


Справжній, чоловічий, яскравий вид спорту

В БОРИСПОЛІ ВІДБУВСЯ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ ЗІ ЗМІШАНИХ ЄДИНОБОРСТВ ММА…

Share Button


СПОРТИВНІ РОДИНИ «ВЕРБНОЇ НЕДІЛІ»

24 квітня найспортивніші родини Київщини встигли все: і вербу посвятити, і взяти участь в обласному фестивалі «Рух заради здоров’я», який відбувся у Борисполі. Організатори: Київський облаcний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» і міський центр спорту та фізичного здоров’я населення….

Share Button


Реалії двовладдя

Що реформи у нашій країні буксують, визнають і низи, і верхи. Проте від цього жити народу не легше. Реформа влади вже давно десь загрузла — чи у багнюці популізму, чи у можновладних кабінетах. І сьогодні двовладдя, як гнійний нарив, таки прориває і потребує вже екстреної санації. Це все, так би мовити, образне бачення сучасних реалій…

Share Button


Анатолій Федорчук: «Усе залежить він нас самих»

Перед святами «ТС» поговорила з міським головою Борисполя про справи громадські, буденні та особисті, духовні. Анатолій Федорчук поділився, наскільки міцною є політична конструкція в раді, чи потрібно місту дороге утримання вечірньої школи та ДПТНЗ «Бориспільський професійний ліцей»та чому не змінюється життєва психологія окремих громадян. Співрозмовник озвучив сімейні плани на «маївки» і зізнався, що розділяє ідеї…

Share Button


ПИСАНКА В ДИТЯЧИХ ДОЛОНЬКАХ

Дотримуючись традицій, Вербної Неділі (24 квітня) в приміщенні рестопабу «Dr. Pub» відбувся майстер-клас «Великодня писанка», організований Свято-Миколаївським храмом. «Спочатку було слово», – привітав усіх зі святом і благословив на плідну працю протоієрей Микола Кравчук, після чого вихованці дитячої недільної школи «Сяйво» представили виставу «Три жінки»….

Share Button


НА ПАПЕРОВИХ КРИЛАХ —  ЖИТТЯ І МИР

У Великій Олександрівці відкрито пам’ятний знак загиблим та померлим внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС…

Share Button


ПАМ’ЯТЬ БЕЗ СТРОКУ ДАВНОСТІ

26 квітня 1986 року сталася найбільша техногенна аварія в історії людства. З різницею у дві секунди сталося два вибухи на четвертому реакторі Чорнобильської АЕС. Лише наступного дня, після того, як у Швеції рівень радіації підвищився, уряд СРСР повідомив про Чорнобильську трагедію….

Share Button


НА КНЯЖОМУ БОРОЛИСЯ ЗІ СВИНСТВОМ

23 квітня, коли активісти по всій країні відзначали День довкілля прибиранням лісів, паркових зон, берегів річок, Бориспіль теж долучився до всеукраїнського суботника: з ініціативи Молодіжного парламенту на озері Княже, що неподалік ЗОШ № 8, проведено акцію «Зробимо Україну чистою разом»….

Share Button