Місяць: Березень 2016

Чудові фільми – на ваш вибір

У Бориспільській міській бібліотеці з ініціативи її працівників і читачів тепер можна безкоштовно переглянути класику українського і європейського кінематографу на великому екрані. Останнім часом охочі вже мали змогу побачити такі чудові творіння українських кінематографістів, як  «Тіні забутих предків» і  «Земля». Наступний показ працівники бібліотеки  хочуть присвятити пам’яті геніального режисера, сценариста й актора Івана Миколайчука. Своєрідний…

Share Button


Із колегії в РДА

ДЕМОБІЛІЗАЦІЯ ТА КОНТРАКТНА СЛУЖБА Керівник Бориспільського об’єднаного військового комісаріату підполковник Володимир Мойсеєнко доповів, що вже найближчими днями буде підписано Указ про демобілізацію тих, хто був мобілізований до лав Збройних Сил України в особливий період під час четвертої хвилі. Комісар підкреслив, що грошове забезпечення військовослужбовців суттєво збільшено – з 500-600 грн на місяць у 2014 році…

Share Button


«Народна війна»: З ЕКСКУРСОМ У МИНУЛЕ

У виставковій залі Бориспільського державного історичного музею відбулося відкриття фотодокументальної виставки «Народна війна». Ініціатор – член Київського «Меморіалу», козак полку «чорних запорожців» Василь Ільчишин. Це розповідь про антибільшовицький опір на території України в 1917-1932 роках….

Share Button


Воїни України: від давнини до сучасності

28 березня у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна відкрилася виставка Сергія Дячука «Воїни. Державна та військова еліта від Русі до України». На експозиції представлено 17 колажів, присвячених різним історичним постатям, які свого часу боролися за незалежність України. Загалом до «Воїни. Державна та військова еліта» потрапило 30 особистостей….

Share Button


Загадка загибелі Чорновола залишається, кримінальну справу не закрито…

17-та річниця від дня смерті В’ячеслава  Чорновола зібрала на місці його  загибелі на 35-му  кілометрі чимало люду: його рідних, представників міської та районної влади, членів Бориспільського осередку НРУ, представників громадськості. Його ім’я і донині лишається символом незборимості українського духу, а життя — прикладом справжнього патріота України….

Share Button


Міжнародний день театру відзначали прем’єрою

27 вересня Бориспільський муніципальний театр показав бориспільцям народний водевіль «Кум-мірошник» за твором Дмитра Дмитренка, поставлений за сучасною режисурою і в оригінальному виконанні. Режисер вистави Марія Караман, авторка нашумілого столичного проекту «TRAMWAY», театральне дійство якого насправді відбувається в трамваї, що їде по маршруту від Контрактової площі  до Оболоні столичними вулицями….

Share Button


Підприємці проти алкоголю вночі та скорочення податківців

23 березня у приміщенні виконавчого комітету Бориспільської міської ради відбулося спільне засідання Координаційної ради з питань розвитку підприємництва та Ради підприємців. Розглядали кілька питань, зокрема, робочу програму на рік, продаж алкогольної продукції вночі і реорганізацію Бориспільської об’єднаної податкової інспекції….

Share Button


Нові адресні таблички та сміттєві контейнери

У Борисполі тривають роботи у рамках двомісячника благоустрою. Як розповів начальник ГУ ЖКГ Володимир Аврамчук, у місті почали замінювати старі контейнери для сміття на нові євроконтейнери. Наразі придбано 322 такі контейнери, у найближчих планах – докупити нестачу, аби замінити старі смітники біля всіх житлових будинків міста, незалежно від їх форм власності. За словами В. Аврамчука,…

Share Button


ВІДКРИЛИ РЕНТГЕН-КАБІНЕТ ТА РОЗПЛАНУВАЛИ КОШТИ НА БУДІВНИЦТВО

Бориспільська лікарня заручилася підтримкою Київської обласної державної адміністрації…

Share Button


КСП «Бориспільське»: вихід знайдено

Завдяки злагодженій роботі місцевої влади близько сотні пайовиків КСП «Бориспільське» знайшли шлях, який зупинить юридичні колізії, а головне — розв’яже багаторічний земельний конфлікт….

Share Button