Monthly archives: Березень, 2016

Чудові фільми – на ваш вибір

У Бориспільській міській бібліотеці з ініціативи її працівників і читачів тепер можна безкоштовно переглянути класику українського і європейського кінематографу на великому екрані. Останнім часом охочі вже мали змогу побачити такі чудові творіння українських кінематографістів, як  «Тіні забутих предків» і  «Земля». Наступний показ працівники бібліотеки  хочуть присвятити пам’яті геніального режисера, сценариста й актора Івана Миколайчука. Своєрідний

Share Button


Із колегії в РДА

ДЕМОБІЛІЗАЦІЯ ТА КОНТРАКТНА СЛУЖБА Керівник Бориспільського об’єднаного військового комісаріату підполковник Володимир Мойсеєнко доповів, що вже найближчими днями буде підписано Указ про демобілізацію тих, хто був мобілізований до лав Збройних Сил України в особливий період під час четвертої хвилі. Комісар підкреслив, що грошове забезпечення військовослужбовців суттєво збільшено – з 500-600 грн на місяць у 2014 році

Share Button


«Народна війна»: З ЕКСКУРСОМ У МИНУЛЕ

У виставковій залі Бориспільського державного історичного музею відбулося відкриття фотодокументальної виставки «Народна війна». Ініціатор – член Київського «Меморіалу», козак полку «чорних запорожців» Василь Ільчишин. Це розповідь про антибільшовицький опір на території України в 1917-1932 роках.

Share Button


Воїни України: від давнини до сучасності

28 березня у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна відкрилася виставка Сергія Дячука «Воїни. Державна та військова еліта від Русі до України». На експозиції представлено 17 колажів, присвячених різним історичним постатям, які свого часу боролися за незалежність України. Загалом до «Воїни. Державна та військова еліта» потрапило 30 особистостей.

Share Button


Загадка загибелі Чорновола залишається, кримінальну справу не закрито…

17-та річниця від дня смерті В’ячеслава  Чорновола зібрала на місці його  загибелі на 35-му  кілометрі чимало люду: його рідних, представників міської та районної влади, членів Бориспільського осередку НРУ, представників громадськості. Його ім’я і донині лишається символом незборимості українського духу, а життя — прикладом справжнього патріота України.

Share Button


Міжнародний день театру відзначали прем’єрою

27 вересня Бориспільський муніципальний театр показав бориспільцям народний водевіль «Кум-мірошник» за твором Дмитра Дмитренка, поставлений за сучасною режисурою і в оригінальному виконанні. Режисер вистави Марія Караман, авторка нашумілого столичного проекту «TRAMWAY», театральне дійство якого насправді відбувається в трамваї, що їде по маршруту від Контрактової площі  до Оболоні столичними вулицями.

Share Button


Підприємці проти алкоголю вночі та скорочення податківців

23 березня у приміщенні виконавчого комітету Бориспільської міської ради відбулося спільне засідання Координаційної ради з питань розвитку підприємництва та Ради підприємців. Розглядали кілька питань, зокрема, робочу програму на рік, продаж алкогольної продукції вночі і реорганізацію Бориспільської об’єднаної податкової інспекції.

Share Button


Нові адресні таблички та сміттєві контейнери

У Борисполі тривають роботи у рамках двомісячника благоустрою. Як розповів начальник ГУ ЖКГ Володимир Аврамчук, у місті почали замінювати старі контейнери для сміття на нові євроконтейнери. Наразі придбано 322 такі контейнери, у найближчих планах – докупити нестачу, аби замінити старі смітники біля всіх житлових будинків міста, незалежно від їх форм власності. За словами В. Аврамчука,

Share Button


ВІДКРИЛИ РЕНТГЕН-КАБІНЕТ ТА РОЗПЛАНУВАЛИ КОШТИ НА БУДІВНИЦТВО

Бориспільська лікарня заручилася підтримкою Київської обласної державної адміністрації

Share Button


КСП «Бориспільське»: вихід знайдено

Завдяки злагодженій роботі місцевої влади близько сотні пайовиків КСП «Бориспільське» знайшли шлях, який зупинить юридичні колізії, а головне — розв’яже багаторічний земельний конфлікт.

Share Button


Справи комунальні

Створять «Безпечне місто» Міська влада візьметься за створення програми «Безпечне місто». Про це повідомив А. Федорчук. За його словами вартість реалізації програми становитиме близько 13 млн грн. Проте це не означає, що програму створять за один рік. Міський голова додав, що йдеться, зокрема, про встановлення нових світлофорів та відеоспостереження на перехрестях вулиць та у громадських

Share Button


ПАТРУЛЬНА ПОЛІЦІЯ: У ДОБРУ ПУТЬ!

24 березня у Борисполі розпочала роботу нова патрульна поліція. Мокрий сніг та дощ не завадили проведенню урочистої церемонії складання присяги на вірність Україні, навпаки, за словами прем’єр-міністра Арсенія Яценюка, стали символічними.

Share Button


ПОЗА ЧАСОМ: ВИСОКІ НАГОРОДИ З РУК ВЕЛИКОГО КНЯЗЯ КИЇВСЬКОГО

Нова історична подія закарбувалася в історії нашого міста: Бориспіль став переможцем рейтингу-2015 ТОП-10 «Легендарні міста Русі-України». Претендентів на першість обирали минулого року шляхом опитування експертів у галузі історико-культурної спадщини та туризму. До уваги бралися лише невеликі міста Золотого кільця Русі-України за критеріями участі в українському національному відродженні спадщини Київської Русі, туристичного потенціалу та event-діяльності.

Share Button


Обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад: 33 призові місця і корисний досвід

Відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін (української мови і літератури, іноземних (англійської, німецької, французької) мов, історії, правознавства, економіки, математики, фізики, астрономії, хімії, біології, екології, географії, російської мови, інформаційних технологій, трудового навчання).

Share Button


ДОПОМОГА ВІД СТОЛИЧНИХ ЛІЦЕЇСТІВ

Учні технічного ліцею міста Києва передали матеріальну та гуманітарну допомогу Бориспільському центру психосоціальної адаптації для переселенців. Гроші зібрали на ярмарку, організованому своїми силами: діти власноруч виготовляли смаколики, продавали і купували один в одного. Приємно, що, окрім 550 ліцеїстів, до благородної справи долучилася адміністрація та персонал навчального закладу.

Share Button