Місяць: Лютий 2016

Ліжка для щастя

Поки Матвій Іванович солодко спить, Єгор Іванович чекає гостей на руках у мами Юлії. Молода родина Холодьків живе у гуртожитку на вулиці Ушакова. Чоловік викладає хімію у професійному ліцеї, дружина до декретної відпустки працювала вихователькою в садочку. Після народження діток їм живеться, за словами Юлії, весело і безсонно. Труднощів Холодьки не бояться, але їх родинний…

Share Button


ЗАЙВИЙ ДЕНЬ КАЛЕНДАРЯ

У високосній даті: гнів Касяна чи розрахунок Цезаря? 29 лютого — не тільки рідкісна дата, а й таємнича та містична. За підрахунками вчених, вірогідність появи на світ цього дня — 1:1461….

Share Button


ЗВЕРТАЙТЕСЯ! — ДОПОМОЖЕМО

До Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся учасник АТО громадянин Т. з проханням надання допомоги щодо поновлення на роботі та виплаті заборгованості по заробітній платі за час проходження військової служби по частковій мобілізації, оскільки останнього було незаконно звільнено з роботи….

Share Button


Доброчинність не має кордонів

Восени минулого року разом із Народною академічною хоровою капелою імені Павла Чубинського я відвідала Швецію. Важко сказати, що більше вразило, – сама високорозвинена європейська країна чи знайомство з нашою землячкою, українкою, яка у Швеції проживає вже 16 років, – Аллою Корніловою-Валлін….

Share Button


СТУДЕНТИ ТВОРЧО ГОСТЮВАЛИ У ДИТЯЧІЙ МУЗИЧНІЙ ШКОЛІ

Доброю традицією Бориспільської дитячої музичної школи є співпраця з вищими мистецькими навчальними закладами. Так, 18 лютого відділ народних інструментів під керівництвом Відмінника освіти України Сергія Омельченка презентував свою виконавську майстерність у залі нашого закладу….

Share Button


Звучить в Борисполі Шевченкова «Княжна»…

Столичний театр лірики та драми «Течія» представив у нашому місті моно-виставу за мотивами поем Т. Шевченка «Відьма» і «Княжна», яку до цього  схвально сприйняли не лише глядачі Києва, а й Японії.  Виконувала її актриса театру і кіно, поет і публіцист Наталія Морозова-Шимада. Протягом сценічного дійства глядачі разом із нею занурилися у бурхливе море трагедійної шевченкової…

Share Button


«ЇХНІ ВИСТАВИ – НАШІ ПРЕМ’ЄРИ!»

Муніципальний театр Бориспільської міської ради продовжує підкорювати серця глядачів. 13 лютого заклад здивував не лише постановкою, а й неординарним рішенням залучення публіки. Так, на маленькій, однак компактній сцені, студенти Київського національного університету культури та мистецтв презентували сучасну мелодраму без антракту «Валентинів день»….

Share Button


ПРИГОДИ НАШИХ У «БОРИСПОЛІ», або ДОСВІД, ЩО НЕ КУПИШ

Про гурток журналістики «Слово» при БДЮТ я дізналася від класного керівника. Перспектива «втиснутися» туди, де пропустила два місяці занять, тішила не дуже. Та цікавість переважила сумніви, і вже на першому занятті я була в колективі. «По вершках» зрозуміла, що таке інформаційні жанри і навіть більше – вчилася брати інтерв’ю….

Share Button


У Старому говорили про об’єднання громад, благоустрій і розвиток села

19 лютого у селі Старе відбулося чергове засідання сільської ради. На сесії були присутні всі депутати, за виключенням одного. Поспостерігати за роботою народних обранців і взяти безпосередню участь в обговоренні прийшли також представники громади сіл Старе і Васильки….

Share Button


Подвиг Героїв Небесної Сотні не був даремним

Близько сотні мирненців зібралися 19 лютого на території храму Покрови Пресвятої Богородиці на мітинг-реквієм, щоб вшанувати пам’ять загиблих узимку 2014-го героїв. До громади приєдналися голова районної держадміністрації Дмитро Воронін, заступник голови районної ради Іван Недогибченко, керівник апарату райдержадміністрації Ірина Тур….

Share Button