Monthly archives: Лютий, 2016

Ліжка для щастя

Поки Матвій Іванович солодко спить, Єгор Іванович чекає гостей на руках у мами Юлії. Молода родина Холодьків живе у гуртожитку на вулиці Ушакова. Чоловік викладає хімію у професійному ліцеї, дружина до декретної відпустки працювала вихователькою в садочку. Після народження діток їм живеться, за словами Юлії, весело і безсонно. Труднощів Холодьки не бояться, але їх родинний

Share Button


ЗАЙВИЙ ДЕНЬ КАЛЕНДАРЯ

У високосній даті: гнів Касяна чи розрахунок Цезаря? 29 лютого — не тільки рідкісна дата, а й таємнича та містична. За підрахунками вчених, вірогідність появи на світ цього дня — 1:1461.

Share Button


ЗВЕРТАЙТЕСЯ! — ДОПОМОЖЕМО

До Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся учасник АТО громадянин Т. з проханням надання допомоги щодо поновлення на роботі та виплаті заборгованості по заробітній платі за час проходження військової служби по частковій мобілізації, оскільки останнього було незаконно звільнено з роботи.

Share Button


Доброчинність не має кордонів

Восени минулого року разом із Народною академічною хоровою капелою імені Павла Чубинського я відвідала Швецію. Важко сказати, що більше вразило, – сама високорозвинена європейська країна чи знайомство з нашою землячкою, українкою, яка у Швеції проживає вже 16 років, – Аллою Корніловою-Валлін.

Share Button


СТУДЕНТИ ТВОРЧО ГОСТЮВАЛИ У ДИТЯЧІЙ МУЗИЧНІЙ ШКОЛІ

Доброю традицією Бориспільської дитячої музичної школи є співпраця з вищими мистецькими навчальними закладами. Так, 18 лютого відділ народних інструментів під керівництвом Відмінника освіти України Сергія Омельченка презентував свою виконавську майстерність у залі нашого закладу.

Share Button


Звучить в Борисполі Шевченкова «Княжна»…

Столичний театр лірики та драми «Течія» представив у нашому місті моно-виставу за мотивами поем Т. Шевченка «Відьма» і «Княжна», яку до цього  схвально сприйняли не лише глядачі Києва, а й Японії.  Виконувала її актриса театру і кіно, поет і публіцист Наталія Морозова-Шимада. Протягом сценічного дійства глядачі разом із нею занурилися у бурхливе море трагедійної шевченкової

Share Button


«ЇХНІ ВИСТАВИ – НАШІ ПРЕМ’ЄРИ!»

Муніципальний театр Бориспільської міської ради продовжує підкорювати серця глядачів. 13 лютого заклад здивував не лише постановкою, а й неординарним рішенням залучення публіки. Так, на маленькій, однак компактній сцені, студенти Київського національного університету культури та мистецтв презентували сучасну мелодраму без антракту «Валентинів день».

Share Button


ПРИГОДИ НАШИХ У «БОРИСПОЛІ», або ДОСВІД, ЩО НЕ КУПИШ

Про гурток журналістики «Слово» при БДЮТ я дізналася від класного керівника. Перспектива «втиснутися» туди, де пропустила два місяці занять, тішила не дуже. Та цікавість переважила сумніви, і вже на першому занятті я була в колективі. «По вершках» зрозуміла, що таке інформаційні жанри і навіть більше – вчилася брати інтерв’ю.

Share Button


У Старому говорили про об’єднання громад, благоустрій і розвиток села

19 лютого у селі Старе відбулося чергове засідання сільської ради. На сесії були присутні всі депутати, за виключенням одного. Поспостерігати за роботою народних обранців і взяти безпосередню участь в обговоренні прийшли також представники громади сіл Старе і Васильки.

Share Button


Подвиг Героїв Небесної Сотні не був даремним

Близько сотні мирненців зібралися 19 лютого на території храму Покрови Пресвятої Богородиці на мітинг-реквієм, щоб вшанувати пам’ять загиблих узимку 2014-го героїв. До громади приєдналися голова районної держадміністрації Дмитро Воронін, заступник голови районної ради Іван Недогибченко, керівник апарату райдержадміністрації Ірина Тур.

Share Button


У ПАМ’ЯТІ… НАВІКИ

У п’ятницю, 19 лютого, Бориспіль приєднався до всеукраїнського вшанування тих, хто два роки тому під час Революції Гідності віддав життя за вільну Україну. Громада міста поклала квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні.

Share Button


Їх розшукують Збройні Сили України

СПИСОК військовослужбовців, які мешкають в Київський області та самовільно залишили військові частини (місця служби) або не вийшли на військову службу, станом на 04.02.2016 року

Share Button


Сергій Міщенко: «Кулявлоба» усім українцям»

Чому Верховну Раду потрібно розганяти

Share Button


А ти сплатив за газ?

З початку року місто спожило газу на 39 млн грн, сплачено – близько 19,2 млн грн, майже 50 % від спожитого. Про це на початку тижня поінформував перший заступник міського голови Микола Корнійчук. Він також підкреслив, що оплата споживачами блакитного палива здійснюється на єдиний розподільчий рахунок, де із загальної суми фінансових надходжень лише 16% адресується

Share Button


Триває реконструкція центру Борисполя

З відновленням стабільно плюсової температури повітря у Борисполі продовжилися роботи з реконструкції центральної площі міста, призупинені на зимовий період. Інформацію озвучив перший заступник міського голови Микола Корнійчук.

Share Button