Місяць: Листопад 2015

До відома платників податків

Головне управління ДФС у Київській області оголошує конкурс для суб’єктів господарювання щодо формування Єдиного реєстру суб’єктів господарювання, які можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави на 2016 рік. Засідання конкурсної комісії відбудеться 18 грудня 2015 року у приміщенні ГУ ДФС у Київській області….

Share ButtonТІЛЬКИ ПАМ’ЯТЬ НЕ ДОЗВОЛИТЬ ПОВТОРИТИ

82 роки минуло від тої трагедії… 82 роки страшної пам’яті очевидців. 1932-1933 роки… Без стихії, засухи, війни – в самому центрі цивілізованої Європи, в Україні, яка незадовго до цього була житницею континенту, небачений голод забрав до могили мільйони людей….

Share Button


Денис Хурса: «Вакциновано 45 відсотків маленьких бориспільців»

У грудні стартує другий тур вакцинації від поліомієліту. Дату ще точно не визначено. Під час першого туру, за словами головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Дениса Хурси, було вакциновано близько 4,5 тис. діток або 45%….

Share Button


Коли співає душа

Що то воно за диво – людська душа? Хто може в неї зазирнути, побачити і розгадати її? Кажуть, душа людська за семи замками, у душу, як у очі, не заглянеш. Вона, як квітка зі стуленими пелюстками. Та пелюстки розкриваються, коли торкається їх любов. Любов до рідного краю, до людей, до музики, до пісні… Вона така…

Share Button


КАЗКА НАБЛИЖАЄТЬСЯ!

Новорічні свята 2016 року у Борисполі обіцяють бути незабутніми. Місту варто затамувати подих перед новорічною прем’єрою на сцені будинку культури. Адже для того, аби діти і дорослі повірили в диво, свої творчі зусилля об’єднали одразу декілька творчих осередків….

Share Button


«Світла і тіні» Світлани

Разом із байками під звуки кави та народних пісень свою нову книгу у Фестклабі 12 листопада презентувала бориспільська поетеса Світлана-Дідух Романенко. «Світла і тіні» — сто сорок сторінок грайливої, емоційної та, звісно ж , еротичної поезії з вишуканими ілюстраціями Світлани Фесенко….

Share Button


Два роки музики та літератури у «Фестклабі»

У кожному місті є місце, де збираються творчі люди. Саме там часто народжуються цікаві проекти, нові твори та неймовірні ідеї. У Києві це «Купідон», у Львові – «Дзиґа», а в Борисполі – «Фестклаб». І якщо кияни роблять акцент на літературі, а львів’яни на музиці, то бориспільці органічно поєднують обидва види мистецтва….

Share Button


У ПРІОРИТЕТІ — ДІТИ ТА МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНІ

23 листопада під час робочої колегії обговорили питання виконання комплексної програми «Турбота», забезпечення умов соціального захисту дітей, харчування у школах та дитячих садках. Участь в колегії взяли голова РДА Дмитро Воронін, його перший заступник Володимир Солдатенко, заступник голови райдержадміністрації Роман Шуменко, заступник голови районної ради Іван Недогибченко, керівники відділів та управлінь РДА, сільські голови та…

Share Button


Жорстоке побиття у парку. Поліція спізнилася, «швидка» не приїхала…

У святковий суботній вечір 21 листопада, коли українці відзначали День Гідності та Свободи, Бориспіль сколихнула цинічна подією негідності. У центрі міста близько 21.00 велика група молодих людей жорстоко побила двох чоловіків через зауваження. Чому потерпілі патруля чекали до великої крові, а «швидка» проігнорувала інцидент? Живемо за принципом: порятунок потопаючих, справа рук самих потопаючих?…

Share Button


Довгобуд на Ватутіна, 97 не «розморозили»

Минулого тижня відбулося засідання парламентського комітету за участі членів виконкому Бориспільської міськради за присутності представників Мінрегіонбуду, департаменту Міноборони,  слідчого управління внутрішніх справ України та представника ДП «Укрвійськбуд», що підпорядкований Мінобороні, – Володимира Терещенка. Про подію повідомив 23 листопада перший заступник міського голови Микола Корнійчук….

Share Button