Monthly archives: Жовтень, 2015

Вшанували тих, хто боронить Україну

Здавна в Україні склалася традиція вшановувати військо на Покрову. Саме тому голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович запропонував 14 жовтня святкувати День захисника України. Тим паче, ця дата відзначається і як день створення Української повстанської армії.

Share Button


У Борисполі розробляли школу майбутнього

16 жовтня у Борисполі відбулася стратегічна сесія «Сучасна школа або школа майбутнього» за ініціативи Київської обласної державної адміністрації та департаменту освіти і науки КОДА. У заході взяли участь працівники навчальних закладів міста, управління освіти і науки Бориспільської міської ради та інші.

Share Button


Рецепт успішної реабілітації: беремо собаку…

Як відомо, собака – друг людини, який може бути не лише хорошим компаньйоном на прогулянках чи під час спільних ігор, а й чудовим лікарем для душі й тіла. Каністерапія (лікування за допомогою собак) стає дедалі популярнішим методом лікування у всьому світі.

Share Button


«Веселочці» вже 20!

Свій черговий ювілей відсвяткував зразковий вокальний колектив «Веселочка» Бориспільського будинку дитячої та юнацької творчості. Так, 16 жовтня у святково вбраній залі міського будинку культури відбувся концерт, присвячений 20-річчю ансамблю. Привітати «ювіляра» завітало багато гостей, серед яких міський голова Анатолій Федорчук, його заступник Людмила Пасенко, випускники «Веселочки», друзі й шанувальники колективу та багато інших.

Share Button


День електромобільності — інвестиційна привабливість та авторитет району

У селі Іванків відбувся День електромобільності — реальний крок у соціально-економічному розвитку. До свята долучилося близько сотні селян — представників небайдужої громади Іванкова, місцеве керівництво та школярі.

Share Button


ЮВІЛЕЙНИЙ БЮВЕТ У БОРИСПОЛІ

14 жовтня, коли православна церква відзначала свято Покрови Пресвятої Богородиці, у Свято-Миколаївському храмі відкрили та освятили 10-ий, ювілейний, бювет у Борисполі.

Share Button


Іванківський сільський голова відвідав земляків у зоні АТО

Анатолій Тур — один із небагатьох сільських голів Бориспільщини, який постійно їздить на передову в зону Антитерористичної операції, передаючи українським військовослужбовцям необхідну гуманітарну допомогу.

Share Button


ПІДКОРЮЮЧИ СТОЛИЦЮ

27 вересня в Києві відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс класичної музики та пісні в Україні. Серце столиці підкорив дитячий хор «Фантазія» (керівник – Наталія Процька), повернувшись до Борисполя з гран-прі.

Share Button


ОГОЛОШЕНО НАБІР ДО ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ

6 жовтня стартував набір до нової патрульної служби поліції у м. Бориспіль. На презентації правоохоронного ноу-хау були присутні голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра, начальник ГУ МВС України в Київській області Вадим Троян, радник міністра МВС Зорян Шкіряк, голова Бориспільської райдержадміністрації Дмитро Воронін, Бориспільський міський голова Анатолій Федорчук та представники місцевої влади.

Share Button


ПРАКТИЧНИЙ ПСИХОЛОГ ШКОЛИ № 6 АЛЬОНА ЗУБЧЕНКО — ПЕРЕМОЖЕЦЬ МІЖНАРОДНОГО ПРОЕКТУ

Бориспільська ЗОШ № 6 постійно бере участь у проектах, що сприяють підвищенню фахового рівня педагогів, поліпшенню матеріально-технічної бази й покращенню змісту навчально-виховного процесу. Надзвичайно активно всі інновації в закладі впроваджує директор Віра Мазура й стимулює до цього свої колег.

Share Button


ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ в м.борисполі та бориспільському районі повідомляє:

З 1 ВЕРЕСНЯ ЗМІНЕНО РОЗМІР ПРОЖИТКОВОГО МІНІМУМУ ДЛЯ ОСІБ, ЯКІ ВТРАТИЛИ ПРАЦЕЗДАТНІСТЬ Законом України від 17.09.2015 № 704-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» передбачено збільшення з 1 вересня розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, до 1074 грн. У зв’язку зі зміною прожиткового мінімуму здійснюється перерахунок

Share Button


Повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування окремих вулиць та провулків міста Борисполя

З метою залучення представників громадськості до розгляду пропозицій щодо перейменування окремих вулиць та провулків міста Борисполя, що підпадають під дію Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» (таблиця 1), а також, що формально не підпадають під дію Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського)

Share Button


У Борисполі погасили марку, присвячену тисячоліттю міста

«Укрпошта» випустила марку із зображенням храму Святої Покрови, присвячену 1000-літтю Борисполя. Спецпогашення відбулося в Борисполі 30 вересня. У заході взяли участь міський голова Анатолій Федорчук, заступник голови РДА Роман Шуменко, директор  Київської обласної дирекції ДП «Укрпошта» Іван Турчак, протоієрей храму Святої Покрови Ігор Івануса та ін.

Share Button


«Позашкільники» ділилися досвідом

25 вересня у Бориспільському будинку дитячої та юнацької творчості відбувся семінар на тему «Розвиток творчої обдарованості особистості в умовах сучасного позашкільного закладу». На зустріч було запрошено освітян-позашкільників із різних міст України. Тут вони ділилися досвідом, обмінювалися ідеями та спілкувалися з колегами.

Share Button


Осінь звучить вальсом Шопена

Коли вперше побачила, що дотик перетворюється на музику, одразу для себе вирішила, що й сама навчиться грати на піаніно, адже це справжня магія. Сьогодні вона сама передає свої магічні знання малечі, яка відвідує Будинок дитячої та юнацької творчості, відкриваючи їм музику та вміння чути і любити її. А ще Олена Вишняк тонко відчуває, що і

Share Button