Місяць: Жовтень 2015

Вшанували тих, хто боронить Україну

Здавна в Україні склалася традиція вшановувати військо на Покрову. Саме тому голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович запропонував 14 жовтня святкувати День захисника України. Тим паче, ця дата відзначається і як день створення Української повстанської армії….

Share Button


У Борисполі розробляли школу майбутнього

16 жовтня у Борисполі відбулася стратегічна сесія «Сучасна школа або школа майбутнього» за ініціативи Київської обласної державної адміністрації та департаменту освіти і науки КОДА. У заході взяли участь працівники навчальних закладів міста, управління освіти і науки Бориспільської міської ради та інші….

Share Button


Рецепт успішної реабілітації: беремо собаку…

Як відомо, собака – друг людини, який може бути не лише хорошим компаньйоном на прогулянках чи під час спільних ігор, а й чудовим лікарем для душі й тіла. Каністерапія (лікування за допомогою собак) стає дедалі популярнішим методом лікування у всьому світі….

Share Button


«Веселочці» вже 20!

Свій черговий ювілей відсвяткував зразковий вокальний колектив «Веселочка» Бориспільського будинку дитячої та юнацької творчості. Так, 16 жовтня у святково вбраній залі міського будинку культури відбувся концерт, присвячений 20-річчю ансамблю. Привітати «ювіляра» завітало багато гостей, серед яких міський голова Анатолій Федорчук, його заступник Людмила Пасенко, випускники «Веселочки», друзі й шанувальники колективу та багато інших….

Share Button


День електромобільності — інвестиційна привабливість та авторитет району

У селі Іванків відбувся День електромобільності — реальний крок у соціально-економічному розвитку. До свята долучилося близько сотні селян — представників небайдужої громади Іванкова, місцеве керівництво та школярі….

Share Button


ЮВІЛЕЙНИЙ БЮВЕТ У БОРИСПОЛІ

14 жовтня, коли православна церква відзначала свято Покрови Пресвятої Богородиці, у Свято-Миколаївському храмі відкрили та освятили 10-ий, ювілейний, бювет у Борисполі….

Share Button


Іванківський сільський голова відвідав земляків у зоні АТО

Анатолій Тур — один із небагатьох сільських голів Бориспільщини, який постійно їздить на передову в зону Антитерористичної операції, передаючи українським військовослужбовцям необхідну гуманітарну допомогу….

Share Button


ПІДКОРЮЮЧИ СТОЛИЦЮ

27 вересня в Києві відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс класичної музики та пісні в Україні. Серце столиці підкорив дитячий хор «Фантазія» (керівник – Наталія Процька), повернувшись до Борисполя з гран-прі….

Share Button


ОГОЛОШЕНО НАБІР ДО ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ

6 жовтня стартував набір до нової патрульної служби поліції у м. Бориспіль. На презентації правоохоронного ноу-хау були присутні голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра, начальник ГУ МВС України в Київській області Вадим Троян, радник міністра МВС Зорян Шкіряк, голова Бориспільської райдержадміністрації Дмитро Воронін, Бориспільський міський голова Анатолій Федорчук та представники місцевої влади….

Share Button


ПРАКТИЧНИЙ ПСИХОЛОГ ШКОЛИ № 6 АЛЬОНА ЗУБЧЕНКО — ПЕРЕМОЖЕЦЬ МІЖНАРОДНОГО ПРОЕКТУ

Бориспільська ЗОШ № 6 постійно бере участь у проектах, що сприяють підвищенню фахового рівня педагогів, поліпшенню матеріально-технічної бази й покращенню змісту навчально-виховного процесу. Надзвичайно активно всі інновації в закладі впроваджує директор Віра Мазура й стимулює до цього свої колег….

Share Button