Місяць: Вересень 2015

Бориспільська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області інформує

Запитували? — Відповідаємо…

Share ButtonУчасть взяли понад півтисячі осіб

У день святкування  1000-літнього ювілею міста у низці  спортивно-масових  заходів, що відбувались на території міського парку культури та відпочинку, участь взяли понад півтисячі бориспільців та гостей міста. Бажаючі змогли поміряться силами в особистих  турнірах  із шахів, настільного тенісу, армспорту, дартсу, кидання ваги на дальність….

Share Button


«СПОРТ ЄДНАЄ СЕРЦЯ»

Чемпіони світу відкрили Олімпійський тиждень у Кіровській школі…

Share Button


Обрали нового голову районної організації ветеранів

У п’ятницю, 18 вересня, відбулася дев’ята звітно-виборча конференція Бориспільської районної організації ветеранів України. У роботі конференції взяли участь заступник голови РДА Роман Шуменко, голова громадської ради при РДА Михайло Музика, голова Київської обласної організації ветеранів України Микола Томашов, сільські голови, керівники установ, організацій району, начальники відділів райдержадміністрації….

Share Button


Свято «по-нашому»

На честь свята Бориспіль перетворився на величезний парк розваг, де кожен міг знайти для себе щось цікаве: чи то «шопінг» виробів ручної роботи у «Місті майстрів», чи то скуштувати щось смачненьке на польовій кухні, чи взяти участь у різних конкурсах, майстер-класах чи спортивних змаганнях, чи просто прогулятися гамірними вулицями та площами. День міста було організовано…

Share Button


З тисячоліттям рідне місто величали

У дев’ятнадцатий день вересня Бориспіль, під стукіт падаючих каштанів, зробив крок у нове тисячоліття. Прапори, промови та навіть послання прийдешнім поколінням.  Бориспільці гідно зустріли зміну епох….

Share Button


На День міста показали «залізних людей»

Швець, будівельник, медсестра, столяр, навіть співачка — їх усіх можна зустріти на Алеї майстрів у Борисполі….

Share Button


«Азов» показав безпілотники, які «воюють» в зоні АТО

Представники цивільного корпусу «Азов» спільно з «Крилами народного тилу» влаштували у Борисполі виставку маленької фронтової авіації, а саме – безпілотники. Жителі міста мали змогу побачити не тільки навчальні, а й бойові апарати….

Share Button


Анатолій Федорчук: «Майбутнє Борисполя залежить від кожного з нас»

1000 років минуло відтоді, як про місцевість, де нині розташований  Бориспіль, вперше згадали у прадавніх літописах. Історія нашого міста – це букет яскравих і неповторних історій кожного з нас, ми творимо її своєю працею, своїми талантами, своєю любов’ю….

Share Button


«Рошен» іде законно, ажіотаж замовний»

Наприкінці минулого тижня міський голова Борисполя Анатолій Федорчук дав прес-конференцію для усіх місцевих ЗМІ, аби розставити владні крапки на «і» після скандального сесійного засідання, де з боєм (у прямому й переносному сенсах) депутати проголосували «за» будівництво «Бісквітного  комплексу «Рошен» на 17 га міської землі в промислові зоні….

Share Button