Monthly archives: Червень, 2015

Борис Шапіро: «Вiзьми i зроби!»

Гість цього номера жодної презентації не потребує. Це особистість, яка добре знана на Бориспільщині. Подiї за його участi або пiдтримки  із  регулярністю з’являються в новинах та соцiальних мережах. Львів’янин за місцем народження, будівельник за професією, музикант у душі, він уже п’яту весну органiзовує для бориспiльських глядачiв фестиваль «Музичний Компот».

Share Button


Митець закрив «Сontr-Amnesia»

23 червня на офіційне закриття виставки «Сontr-Amnesia» Володимира Кальненка за «круглим столом» зібрались учасники мистецького клубу «Спілка художників Борисполя» та поціновувачі живопису.

Share Button


Пільги за новим порядком

Управління соціального захисту населення Бориспільської міської ради повідомляє, що з 1 липня 2015 року з врахуванням змін, що були внесені Законом України від 28.12.2014 № 76-VIII «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» надання пільг окремим категоріям громадян з оплати житлово-комунальних послуг, послуг зв’язку та встановлення квартирних телефонів, на

Share Button


З п’ятниці їздитимемо по 3,50

З 1 червня Верховною Радою відмінено безкоштовнй проїзд для деяких категорій населення. Найболючіше це вдарило по гаманцях пенсіонерів (на сьогодні за законодавством пільги надаються лише певним категоріям населення: інвалідам I і II групи, дітям-інвалідам, дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам, які їх супроводжують, а також учасникам бойових дій). І з початку місяця перевізники категорично

Share Button


Програма енергозбереження – спільна заслуга

Бориспільською міськрадою у рамках держпрограми з енергозбереження прийнято відповідну програму. На нововведення виділено 2 млн грн коштів з міської казни на придбання лічильників тепла.

Share Button


Претензії до моргу

На апаратній нараді начальник міськвідділу міліції Роман Козьяков повідомив про факт вбивства, що сталося в місті на вул. Сосюри минулого тижня й лишається нерозкритим. Про деталі інциденту чи можливі версії та мотиви злочину головний міліціонер не повідомляв.

Share Button


Радіо на совісті РЕМу

Редактор міського радіомовлення Лідія Захарченко поставила запитання владі: чому не виконуються відновлювальні роботи на лініях радіомереж? Мовляв, слухачі окремих вулиць скаржаться на мовчання радіо.

Share Button


Обговорювали на апаратній нараді у голови РДА:

РСТ працює без збитків Про роботу районного споживчого товариства у сфері обслуговування населення у понеділок на апаратній нараді у голови РДА поінформував голова правління Костянтин Струков. Він наголосив, що наразі споживче товариство обслуговує 30 населених пунктів через 70 магазинів. На земельні ділянки, що використовуються, укладено договори оренди. Бориспільське РСТ працює без збитків. Кооперативні заклади є

Share Button


Сергій Міщенко: «Територіальна реформа – уряд ставить воза поперед коня»

«Якщо не будете купувати лотерейні білети – відключимо газ», — ця цитата з кінострічки «Діамантова рука» чи не найкраще підходить до методів, якими деякі чиновники почали втілювати в життя так звану територіальну реформу.

Share Button


Микола Корнійчук про ОСББ, «Набережний квартал» та дитсадок на Привокзальній

Після того, як в Україні було прийнято закон, який «має зруйнувати монополію ЖЕКів» та надати більше прав власникам квартир, «ТС» поцікавилась у першого заступника міського голови Миколи Корнійчука подальшою долею комунальних підприємств, а також особливостями роботи ОСББ у Борисполі. Також журналісти дізнались цікаві подробиці про будівництво «Набережного кварталу» та двох дитячих садків.

Share Button