Monthly archives: Травень, 2015

Як депутати з бюджетом піарились

Після 15-хвилинної робочої наради депутатів за присутності й ініціативи міського голови Анатолія Федорчука, 21 травня, у четвер, із запізненням, але вже мирно стартував другий сесійний день 63-го пленарного засідання сесії міської ради.

Share ButtonОб’єднання територіальних громад: процес із багатьма «але»

Нині багато розмов точиться навколо питання про добровільне об’єднання територіальних громад. Територіально-адміністративну реформу багато хто з урядовців називає основою подальших реформ.  На всіх рівнях проводяться наради, консультації, обговорення. Ніби потрібна річ — об’єднання для зменшення загальних видатків, спільного вирішення проблем. Однак запитань до цього процесу залишається дуже багато. Чи вдасться усі їх вирішити до вказаного

Share Button


Бій зі смородом від «молочного» озера

Нова водойма на території Борисполя існує порівняно недавно і до того ж нелегально. Її творці, які не надто переймаються збереженням екології, певний час приховували той факт, бо ним мало хто й цікавився. Але з приходом тепла ситуація неочікувано вийшла з-під контролю.

Share Button


Настільний теніс: зі Словенії та Словаччини з перемогою

Упродовж останніх двох тижнів травня збірна паралімпійська команда України з настільного тенісу взяла участь у двох престижних міжнародних турнірах, які почергово відбувались у Словенії та Словаччині. В обох турнірах кольори України разом зі своїми колегами по збірній захищав житель нашого міста, заслужений майстер спорту України Вадим Кубов. Загальна кількість учасників обох змагань була рекордною —

Share Button


У Борисполі відзначили День прикордонника

Урочистості  з нагоди Дня прикордонника відбулися в актовій залі ОКПП «Київ» напередодні, 27 травня. У заходах взяли участь голова Бориспільської райдержадміністрації Дмитро Воронін, в. о. генерального директора ДП «МА «Бориспіль» Євген Дихне, начальник «Украероцентру» генерал-майор Олександр Волков та начальник ОКПП «Київ» Едуард Матусяк.

Share Button


82 ХВИЛИНИ ПРАВДИ

З 22 по 28 травня у міському будинку культури відбулися покази документального фільму «Добровольці Божої чоти», в основі якого історія створення нової української армії, братерства та подвигу.

Share Button


«Наші ідеї потребують вашої підтримки»

Ще одним доказом того, що бориспільська молодь — активна, цілеспрямована, сповнена ідей і готова до їх реалізації стала зустріч лідерів АУС з міським головою Анатолієм Федорчуком. Розмова була конструктивною та результативною: кожен із лідерів підготував найважливіше для себе запитання чи проблему й озвучив їх.

Share Button


Ветеранам війни виплачено понад 1 млн грн одноразової допомогиї

В. о. начальника управління соцзахисту населення Ірина Пушкар на плановій нараді в голови РДА підбила підсумки виплат разової грошової допомоги ветеранам війни та особам, на яких поширюється дія Законів України « Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань». Станом на 20 травня виплачено допомоги 1821 особі на суму 1млн

Share Button


Обговорювали на нараді в РДА

Фінішує рік навчальний Начальник районного відділу освіти Микола Неруш на апаратній нараді у голови РДА поінформував про завершення навчального року. Він наголосив, що проведено державну підсумкову атестацію в 4 класах, на черзі — з 1 до 8 червня — державна підсумкова атестація в 9 класах. Учні 11 класів проходили державну підсумкову атестацію з 22 по

Share Button


«Характерники» перші у місті

20 травня вісім команд-роїв від навчальних закладів Борисполя знову зустрілися у рамках другого туру І (міського) етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), аби визначити, який з них все ж таки найспритніший, найсильніший та найкмітливіший.

Share Button