Monthly archives: Квітень, 2015

Сузір’я маленьких талантів

179 учасників із 11 дошкільних навчальних закладів міста та приватного закладу Центру розвитку «Країна Мрій» два дні (22-23 квітня) демонстрували, чого навчилися впродовж року. Творчий конкурс «Бориспільські зіроньки» відбувся за ініціативи управління освіти і науки в приміщенні Будинку дитячої та юнацької творчості.

Share ButtonПеревізники знову просять підвищити тариф

Питання «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування” розглянуто на черговому засіданні виконавчого комітету 27 квітня. Його порушили перед міською владою перевізники, адже дозвіл на здорожчання проїзду вони мають брати у мерії.

Share ButtonЗ початку року проведено 27 службових розслідувань

Протягом 2015 року за фактами порушення законодавства у сфері службової діяльності розпочато 2 кримінальних провадження за вчинення злочинів щодо прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, тобто хабарництво.

Share ButtonВсе для допомоги демобілізованим

Відбулося засідання районного штабу з питань надання соціальної та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в АТО та їх сім’ям.

Share ButtonАнтону Павловичу сподобалося б!

Прем’єра нової вистави – комедії  «Чисто предложение по чисто Чехову», якою «пригощав» Бориспільський муніципальний театр своїх прихильників 25 квітня, залишила в їхніх душах теплий слід. Театр вже не вперше звертається до творчості Антона Павловича і щоразу успішно. Та ця прем’єра виділяється своєрідним творчим підходом і оригінальністю.

Share ButtonПісні, обпалені війною: нові подвиги, нова музика

28 квітня у Борисполі відбувся традиційний фестиваль військово-патріотичної пісні «Пісні, обпалені війною», який проводиться у нашому місті вже вп’яте. Головна мета проведення заходу – виховання патріотизму у підростаючого покоління і збереження пам’яті про всі військові подвиги наших співвітчизників.

Share Button


Ми – майбутнє

Ми співаємо так, що мусимо перемогти: з 4 травня підтримуймо юних вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості на сайті www.38.ua

Share ButtonКазначейська служба – кровоносна система економіки держави

Історія зародження, становлення і розвитку казначейства як особливого інституту держави надзвичайно багата і тривала. Термін «казначейство» походить від поняття «казна», що в перекладі з англійської означає «скарб», «цінність».

Share Button«Нон-стоп» попереду всіх

Команда «Нон-стоп» (керівник –Марина Сергіївна Завгородня, Будинок дитячої та юнацької творчості) міста Борисполя брала участь в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних, який відбувся 29 квітня в приміщенні Державного педагогічного університету імені Г. Сковороди міста Переяслав-Хмельницького.

Share Button


Під час травневих свят охорону громадського порядку забезпечить  Державна служба охорони в Київській області.

Відповідно до вимог керівництва Міністерства внутрішніх справ щодо посилення охорони громадського порядку на території Київської області під час травневих свят, працівники підрозділів Державної служби охорони Київщини  долучилися до патрулювання при столичного регіону.

Share Button