Monthly archives: Березень, 2015

«Соловейко України»: маленька бориспілька отримала першу премію з рук Леоніда Кучми

Дев’ятирічна бориспілька Надійка Корнієнко здобула першу премію на П’ятому Всеукраїнському телевізійному дитячому пісенному фестивалі-конкурсу «Соловейко України», який проходив у Миргороді 24-26 березня. За звання лауреатів та головні призи фестивалю змагалися 43 конкурсанти з різних куточків України – переможці міжнародних та всеукраїнських  конкурсів.

Share Button


Голова КОДА Володимир Шандра представив нового очільника РДА

Share Button


ПРИЗЕРИ «КАЛИНОВОГО ДЗВОНУ»

Творчі канікули. 28-29 березня в м. Обухів відбувся фінал обласного дитячо-юнацького конкурсу виконавців сучасної пісні «Калиновий дзвін», в якому взяло участь близько ста юних виконавців.

Share Button


Яка погода буде на Вербну неділю — таку чекайте й на Великдень

ТРАДИЦІЇ. Найприкметнішим для прогнозування погоди на майбутнє старі люди вважають період 4—18 квітня — від Василя Теплого до Федула Вітряного. Нинішнього року між цими двома неперехідними релігійними святами маємо три великопристольних: Вербна неділя, Благовіщення, Великдень. Тож розглянемо пов’язані з ними народні традиції і прикмети.

Share Button


Кабмін розробив електронний калькулятор для розрахунку розміру субсидії         

На сайті Кабінету міністрів з’явився електронний калькулятор для орієнтовного розрахунку розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг.

Share ButtonПроїзні залізничні тарифи можуть зрости на 60%!

Тема перевезень в області, зараз обговорюється найбільш жваво, при чому усіма категоріями населення. Адже хтось щоденно курсує у напрямку столиця-область по тій причині, що працює у Києві, хтось навчається, а комусь і по інших питаннях треба приїздити. До не так давнього часу, враховуючи усі труднощі економічної ситуації у країні,  проїзд залізницею вважався, з поміж інших

Share ButtonРеєстраційні послуги очистять від корупції

27 березня  у Київській облдержадміністрації презентували нові ініціативи Міністерства юстиції у сфері надання реєстраційних послуг. Зокрема, йдеться про пілотний проект, запроваджений згідно відповідного наказу Міністерства юстиції України № 240/5 від 23 лютого 2015 року, до якого долучається Київська область.

Share Button


Ярмаркували вакансіями

За останній рік проблема працевлаштування в Україні загострилася як ніколи. Банкрутства підприємців, масові скорочення, складне становище економіки дали свої результати. Та найбільш вразливими в цій ситуації є вимушені переселенці. Тож Бориспільський міськрайонний центр зайнятості організовує додаткові заходи для працевлаштування цієї категорії безробітних.

Share Button


На сцені рідного міста

Міський конкурс театральних колективів «Рідне місто моє» з нагоди відзначення 1000-ліття першої літописної згадки про Бориспіль відбувся 17-18 березня в приміщення Муніципального театру Бориспільської міської ради.

Share Button


Зустріч з поетом, філософом, борцем, а ще… майстром весняних усмішок

«ВИШНЕВІ УСМІШКИ». Концерт Героя України, лауреата Шевченківської премії, народного артиста України Анатолія Паламаренка у Бориспільському муніципальному театрі називався «Вишневі усмішки», та, окрім творів незабутнього Остапа Вишні, на ньому лунали поезія Тараса Шевченка, гумореска Павла Глазового, самі ж концертні номери пересипалися цікавими спогадами цього справді унікального виконавця про своє незабутнє минуле. Тому й пролетів концерт на

Share Button


Для увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні

З метою вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні архівний відділ виконавчого комітету Бориспільської міської ради та архівний сектор Бориспільської районної державної адміністрації збирають документи  фото-, відео- та інші матеріали, від учасників та очевидців – жителів міста Борисполя та Бориспільського району, які висвітлюють зазначені події.

Share Button


На Бориспільщині впроваджуватимуть пілотний проект для переселенців у співпраці з ЄС

Бориспіль та район включено до пілотного проекту Соціальна інтеграція та примирення внутрішньо переміщених сімей та дітей у Київській області. У рамках реалізації цього проекту на території міста по пров. Спортивний, 1 буде завершено будівництво дитячого будинку сімейного типу, куди переселять родину, яка виховує дев’ятеро дітей.

Share Button


І весну закликали, і волонтерів шанували

Надзвичайно теплою і хвилюючою видалася народознавча година «А вже весна, а вже красна!» у державному історичному музеї. Сценарій підготувала старший науковий працівник, голова етнографічного клубу «Передзвін» Ганна Крещенко. Розпочалася зустріч, на яку прийшли члени клубу, його старі й нові друзі, учні бориспільських шкіл, волонтери, з вшанування весняних іменинників — директора музею Наталії Йови, медичного працівника,

Share Button


Міщенко: Корупційні схеми при встановлені газових лічильників будуть ліквідовані

Народний депутат Сергій Міщенко розробив і подав на розгляд Верховної Ради законопроект, який унеможливлює корупційні схеми та незаконні стягнення з людей під час встановлення газових лічильників.

Share Button


На вагу совісті, або Совість на вагу

Яблука – чи не найприємніша частина продуктового «шопінгу», особливо, якщо купувати їх на ринку. Там можна і солодку скибочку Голдена на пробу отримати, і медовим ароматом надихатись. А як знайдеш «свого» продавця, то похід на ринок стає в рази приємнішим: і пожартуєш, і новини почуєш, та ще й смакоти собі придбаєш.

Share Button