Monthly archives: Лютий, 2015

У земельних ділянок, які відвели під будівництво садочків, уже є власники?

Управління освіти і науки виконавчого комітету Бориспільської міської радине змогло оформити дві земельні ділянки, які було виділено під садочки через те, що у них уже є власники. Таку інформацію освітянам повідомили у приватному підприємстві «Міра», яке займається оформленням документів.

Share Button


Київщина – одна з лідерів у забезпеченні земельними ділянками учасників АТО

Київська та Львівська область є лідерами із забезпечення військовослужбовців – учасників антитерористичної операції та членів їх родин земельними ділянками. Починаючи з червня 2014 року, відколи було запроваджено відповідну ініціативу Держземагентства України, у цих двох областях було надано найбільше дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Share Button


Бориспільці здобули друге місце на обласних змаганнях з пішохідного туризму

21 та 22 лютого відбулися обласні змагання з пішохідного туризму в закритих приміщеннях у м. Сквира. Збірна команда міста Борисполя у загальнокомандному заліку посіла почесне ІІ місце. Про це «ТС» розповіли у Бориспільському міському центрі туризму.

Share ButtonБориспільські вокалісти здобули Гран-прі на фестивалі-конкурсі мистецтв

Зразковий колектив «Веселочка» взяв участь у 25-му ювілейному фестивалі-конкурсі мистецтв на підтримку воїнів АТО, який відбувся у Києві.

Share Button


Бориспіль 4 березня заспіває Гімн України

Бориспіль відзначить 150-ліття з моменту першого виконання Гімну України флешмобом.

Share ButtonУправління освіти провело тендери на закупівлю продуктів: із семи відбулось три

Через зростання цін управління освіти і науки виконавчого комітету Бориспільської міської ради не змогло провести тендер на закупівлю риби. Ціна, що пропонували учасники, виявилась зависокою. Про це під час планової наради повідомила начальник управління Тетяна Чернойван.

Share Button


ПІДБИТО ПІДСУМКИ РОБОТИ ЗА РІК

18 лютого в приміщенні управління Пенсійного фонду України в м. Борисполі та Бориспільському районі Київської області відбулася нарада за підсумками роботи управління у 2014 році.

Share Button

Tags:


Про сільський бюджет, субсидії та децентралізацію влади

Законодавчі зміни цього року внесли свої корективи до місцевих бюджетів. Як до цього поставився колектив управлінців Мартусівської сільської ради та які оцінки поставив би нинішній економічній ситуації? — дізнавалась журналіст «ТС».

Share ButtonСкаржитись не слід терпіти

Сніжно… Морозно… Сонячно… Такий ранок чи не вперше нинішньої зими. І це неабияк звеселяє душу, а в голові так і крутяться віршовані рядки. Якось на мить забулося, що десь там, на сході, гинуть люди, потерпають від війни, холоду та голоду ні в чому не винні українці Донбасу…

Share Button


«Постійні підтримка і допомога зігрівають наші душі!»

До редакції завітав керівник волонтерської групи при міській організації ветеранів України Віктор Копан. Він просив висловити щиру подяку небайдужим бориспільцям, завдяки яким з’явилася можливість відправити до 25-го батальону територіальної оборони «Київська Русь» вже третій автомобіль марки «Газель». Попросили Віктора Миколайовича розповісти про це детальніше:

Share Button