Monthly archives: Січень, 2015

Звіт про роботу спостережної комісії при Бориспільській райдержадміністрації за 2014 рік

Відповідно до Законів України “Про місцеві державні адміністрації” ,  “Про соціальну адаптацію осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк”, постанови Кабінету Міністрів України 1 квітня 2004 року № 429 “Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради  при спеціальних виховних установах” (в редакції постанови Кабінету Міністрів України

Share Button


В Україні запрацював газовий портал «104.ua»

ТОВ «Регіональна газова компанія» створила та запустила український газовий портал «104.ua». Унікальність порталу в тому, що він слугує єдиною точкою входу для споживачів газу по усій Україні. Портал є джерелом актуальної та достовірної інформації про газовий ринок, надає зручний сервіс і корисну інформацію для споживачів.

Share Button


Свіжа кров МВС. Чому українці масово подалися у міліцію

Початок реформи МВС виглядає багатообіцяюче, від охочих стати міліціонером немає відбою. Заявки на реєстрацію в нову патрульну службу подали вже близько 27 тисяч кандидатів, при цьому набрати потрібно всього 2 тисячі осіб. Конкурс обіцяє бути важким, але вже з’явилася інформація про корупцію навіть при нових іспитах.

Share Button


Держземагентство України переймає досвід Нідерландів

Делегація Державного агентства земельних ресурсів України здійснила першу навчальну поїздку до Королівства Нідерландів у рамках проекту Твіннінг «Сприяння розвитку відкритого і прозорого ринку земель сільськогосподарського призначення в Україні». Українським фахівцям є цікавим досвід Нідерландів, оскільки ця держава, незважаючи на невелику територію, що становить 42,5 тис. кв. км, є одним з основних експортерів агропромислової продукції в

Share Button


Мобілізація відбувається за планом

Президент України Петро Порошенко повідомив, що чергова хвиля мобілізації в Україні відбувається за планом. “Мобілізація відбувається за планом, без порушень наміченого графіка. З 20 січня вручено 73 тисяч повісток, а без повісток, до речі, тільки за тиждень добровольцями зголосилися на службу 2,5 тисячі осіб. 45 тисяч військовозобов’язаних пройшли медобстеження”, — наголосив президент.

Share Button


За інформацією управління статистики у Бориспільському районі

Індекс споживчих цін у грудні 2014 р. по Київській області (без м. Києва) становив 102,7% (по Україні – 103,0%).

Share Button


 ЄС збільшує допомогу Україні й розгляне суворіші санкції проти Росії

САНКЦІЇ ПОСИЛЯТЬСЯ. Україна отримає 1 мільярд 800 мільйонів євро макрофінансової допомоги. Таке рішення ухвалили міністри фінансів країн ЄС. Дипломатичні джерела кажуть, що Британія та ще кілька членів Євросоюзу пропонували виділити кредитів на суму 2 мільярди 600 мільйонів євро. Водночас у Євросоюзі не виключають збільшення допомоги в майбутньому. Натомість у Брюсселі очікують українських реформ.

Share Button


Шановні читачі!

Пропонуємо стати учасниками творення інформаційного простору.

Share Button


КУДИ ЙДУТЬ ГРОШІ?

Запитували? — Відповідаємо

Share Button


1000-ліття на порозі: чекаємо на цікаві ідеї та пропозиції щодо святкування

У вересні цього року громада Борисполя відзначатиме знакову подію — 1000-ліття від першої літописної згадки про наше місто.

Share Button