Monthly archives: Грудень, 2014

Про оголошення конкурсу

Комунальне підприємство Бориспільської районної ради «ЗУБР» оголошує конкурс, який відбудеться за адресою: м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 79-В, каб. № 2 13.01.2015 року об 11.00 щодо оренди приміщень розміщених за адресою:

Share Button


ПОСИЛЕНО ЗАХИСТ БАНКНОТИ

В обігу з’являться нові 100 гривневі купюри

Share Button


Допомогти власною кров’ю

Після шаленої популярності благодійної естафети Ice Bucket Challenge (де люди обливалися холодною водою на підтримку хворих на аміотрофічний бічний склероз) молодь з міста Баришівки вирішила продовжити ланцюг корисних справ і започаткувала нову акцію – Red Donor Challenge. У її рамках учасники здають кров для бійців АТО. На обласному молодіжному форумі активісти передали естафету нашому місту.

Share Button


Відключення світла закінчились — відключення світла повертаються

У Київській ОДА за участі губернатора Володимира Шандри відбулась нарада, під час якої було оприлюднено нові графіки аварійних відключень електроенергії. Про це повідомив перший заступник міського голови Микола Корнійчук.

Share Button


У Борисполі пограбували кур’єра

Двоє невідомих на вулиці Франка, 7 пограбували кур’єра, який мав доставити замовнику телефон. Про це під час планової наради повідомив начальник Бориспільського МВ Роман Козьяков.

Share Button


Бориспіль розвивався попри війну – А.Федорчук

Міський голова Анатолій Федорчук під час планової наради подякував усім колективам за роботу у 2014 році і зазначив, що попри те, що в Україні триває війна, Бориспіль розвивався.

Share Button


«Заслон»: пенітенціарії Київщини перейшли на посилений варіант несення служби

З метою забезпечення правопорядку в установах виконання покарань і слідчому ізоляторі у період святкування новорічних свят, надійного перекриття шляхів надходження у зони, що охороняються, заборонених до використання речей і предметів,

Share Button


ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА

Заступник голови Київської обласної державної адміністрації Дмитро Христюк – про  особливості отримання довідки про склад сім’ї та поняття мобілізації, її ознаки, в розрізі юридичної допомоги військовослужбовців, призваних під час мобілізації 2014 року.

Share Button


Бориспільську «Зірочку» вітали з перемогою

ПРОСПОРТ. 28 грудня відбулася відкрита першість ДЮСШ з хокею та турнір, присвячений  35- річчю заснування хокейної команди «Колос». У змаганнях взяли  участь 9 дитячих команд (6 — з Борисполя та 3 — з Полтави) у трьох вікових групах (1999-2000 р. н., 2001-2003 р. н. та 2004-2005 р. н.). Загалом  – 76 дітей.

Share Button


«Допоможіть зберегти повітряні ворота країни!»

ПРО ЩО ПИШУТЬ ІНШІ ВИДАННЯ. На ринку авіаперевезень черговий скандал. Цього разу вирують пристрасті навколо Державного підприємства «Зал офіційних делегацій», яке обслуговує у Бориспільському аеропорту перших осіб країни та закордонні офіційні делегації.

Share Button