Місяць: Грудень 2014

Про оголошення конкурсу

Комунальне підприємство Бориспільської районної ради «ЗУБР» оголошує конкурс, який відбудеться за адресою: м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 79-В, каб. № 2 13.01.2015 року об 11.00 щодо оренди приміщень розміщених за адресою:…

Share Button


ГАЗЕТ БАГАТО, А «СЛАВА» ОДНА — «ТРУДОВА»!

Редакція щиро дякує всім читачам, хто читав нас у 2014-му та вже переплатив «ТС» на 2015 рік і тим, хто з причин зайнятості ще не встиг цього зробити, але не має ні найменшого сумніву, що приєднається до числа шанувальників газети….

Share Button


Наступного року на строкову службу залучать 40 тисяч громадян

АРМІЯ. Міністерство оборони планує в 2015 році призвати на строкову службу 40 тисяч громадян і 10,5 тисяч — за контрактом. Про це повідомила речник Міноборони Вікторія Кушнір….

Share Button


Увіковічнили пам’ять директора

24 грудня у Бориспільській загальноосвітній школі № 1 імені Юрія Головатого відкрили пам’ятну дошку її колишньому директорові Петру Васильовичу Бойку. Цю дату було обрано не випадково, адже саме цього дня відомому педагогу мало б виповнитися 67 років….

Share Button


На 35-му кілометрі з’явиться ще одна багатоповерхівка?

Міський голова Анатолій Федорчук під час планової наради повідомив, що на Київському Шляху, 1-Д підприємець зібрався будувати багатоповерхівку і вимагає довиділити йому землю для стоянки. У зв’язку з цим він закликав головного архітектора міста негайно написати листа до прокуратури….

Share Button


84,5 тис. грн з бюджету на новорічні подарунки

Міський голова Анатолій Федорчук повідомив, що, незважаючи на скруту, на новорічні подарунки для дітей молодших класів та вихованців ДНЗ з міського бюджету було виділено 84,5 тис. грн.

Share Button


“БДЮТівці” вже святкують Новий Рік

В передноворічні дні вихованці Бориспільського будинку дитячої та юнацької творчості вже активно святкують новорічні свята. Учні підготували для своїх батьків та гостей свята справжнє видовищне дійство з цілою купою казкових персонажів….

Share Button


Вадим Троян: «Прийшов, щоб реформувати міліцію»

У середу, 24 грудня, в Борисполі побував начальник ГУ МВС України в Київській області Вадим Троян. Він познайомився з міським головою Анатолієм Федорчуком, провів зустріч з особовим складом міськвідділу та поспілкувався з громадою. Йшлося про війну в зоні АТО, люстрацію у правоохоронних органах, інцидент за участі «айдарівців» на трасі Київ – Бориспіль тощо….

Share Button


Президент звільнив голову Бориспільської РДА

Президент України Петро Порошенко підписав розпорядження № 1307/2014-рп «Про звільнення В. Гордієнка з посади голови Бориспільської районної державної адміністрації Київської області»….

Share Button


Айдарівець «Динаміт» проживав у Борисполі

Герої не вмирають. 22 грудня Бориспіль хвилиною мовчання вшанував пам’ять Сергія Оврашка, 38-річного бійця батальйону «Айдар», який 18 грудня героїчно загинув під час перестрілки з бойовиками на околицях міста Щастя на Луганщині….

Share Button