Monthly archives: Листопад, 2014

Спорт: плавання, легка атлетика, волейбол

З 21 по 23 листопада в м. Кременчук проходив ХХІІІ чемпіонат України з плавання категорії «майстер». Легкоатлети Бориспільської ДЮСШ взяли участь в чемпіонаті Київської області серед юнаків та дівчат, який проходив в м. Бровари. У м. Яготин 22 листопада відбувся відкритий чемпіонат Яготинської ДЮСШ з волейболу серед дівчат.

Share Button


Управління Пенсійного фонду України в м. Борисполі та Бориспільському районі повідомляє:

Share Button


Жива поезія у міській бібліотеці

ДУХОВНІСТЬ. У міській центральній бібліотеці для дорослих уже другий рік поспіль відбуваються засідання літературного клубу «Слово». Ось і нещодавно поціновувачів поезії запросили на творчий вечір бориспільської поетеси, лауреата кількох літературних премій, члена Національної спілки письменників України Світлани Дідух-Романенко.

Share Button


ОПІКУЮТЬСЯ СІМ’ЯМИ, ЯКІ ПОТРАПЛЯЮТЬ ДО ГРУПИ РИЗИКУ

Директор Бориспільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Михайленко на апаратній нараді поінформувала про роботу за 9 місяців 2014 року.

Share ButtonДо уваги любителів та шанувальників спорту! Фінальні ігри турніру пам’яті Георгія Корзуна відбудуться 30 листопада

Share Button


Ансамбль ЗСУ на культурному фронті

2014 рік став в Україні Роком Тараса Шевченка. Тож аби ще раз уславити пам’ять великого українця, Управлінням культури, національностей та релігії Київської ОДА проводиться культурно-мистецький тур по області «На крилах слави Кобзаря» за участі Заслуженого академічного ансамблю пісні і танцю Збройних сил України.

Share ButtonУ МІСТІ СТВОРИЛИ ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ЦЕНТР

Зустріч волонтерів з посадовцями міської влади, що відбулася у міськвиконкомі, була взаємокорисною для обох сторін. Це дало змогу почути й зрозуміти один одного, окреслити свої можливості у цей непростий час. Схвилював прихід на дорослу зустріч маленьких школярів — шестикласників гімназії «Перспектива» Єлизавети Сороки, Анни Петруші та Вані Лазоренка. Вони принесли свої художні роботи волонтерам, аби

Share Button


«ТУРБОТА» — ДЛЯ МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИХ, ІНВАЛІДІВ, ОДИНОКИХ

Як виконується районна комплексна програми «Турбота», звітувала на колегії РДА в. о. начальника управління соціального захисту населення Ірина Пушкар. За її словами, протягом цього року інвалідам, ветеранам війни, малозабезпеченим громадянам надано матеріальної допомоги: за рахунок благодійних коштів — 67200 грн, за рахунок коштів місцевого бюджету — 148800 грн та з державного бюджету — 4270 грн.

Share ButtonХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ У ШКОЛАХ ТА ДИТСАДКАХ: ЧИ БУДЕ КАЛОРІЙНІШИМ БОРЩ ВІД ДОРОЖЧОГО М’ЯСА?

В. о. начальника районного відділу освіти Наталія Кручко на черговій колегії РДА поінформувала, що на 2014 рік з районного бюджету на харчування учнів виділено 2788,3 тис. грн (100%) та 1415,3 тис. грн зі спеціального фонду.

Share ButtonПРОТИ НАСИЛЬСТВА: З КОЖНОЇ СИТУАЦІЇ Є ВИХІД

Share Button