Категорія:Медицина

ЧИ ЗАХОЧЕМО НАРОДЖУВАТИ У БОРИСПІЛЬСЬКОГОМУ ПОЛОГОВОМУ?

Резонанс З моїх очей ніколи не котилися сльози. Здавалося, не один раз  переживав непоправне горе: смерть найрідніших мами й тата. Кажуть, чоловіки не плачуть, так думав і я. А тут сталося таке, що плаче уся родина. Не врятували мою внучечку ще в пологовому будинку. Донька Алла зі здоровим немовлям в утробі приїхала народжувати, а повернулася

Share Button


Головний лікар Бориспільської ЦРЛ Олександр Щур: «Проти перевірок не заперечую. Але якщо вони законні»

Місцеву лікарню лихоманить перевірками. Медперсонал наляканий і стривожений: хтось зазіхає на медичну галузь району.

Share Button


Людмила Бондаренко, головний лікар дільничної Вишеньківської лікарні: «Я відкрита до конструктивного діалогу і готова до співпраці із сільським головою»

Наша розмова з пані Людмилою відбувалася вже після того, як вислухала думки і її опонентів, і прихильників. Готовність лікаря до співпраці як із сільським головою, так і з вишеньківською громадою, обнадіює. Вона відверто визнавала  недоліки і з болем говорила про проблеми. На думку лікаря, дуже важко залучити до роботи в сільській лікарні молодь, адже її

Share Button


Денис Хурса: «Вакциновано 45 відсотків маленьких бориспільців»

У грудні стартує другий тур вакцинації від поліомієліту. Дату ще точно не визначено. Під час першого туру, за словами головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Дениса Хурси, було вакциновано близько 4,5 тис. діток або 45%.

Share Button


НЕІНФЕКЦІЙНА ЕПІДЕМІЯ

12 листопада в КП «Бориспільська аптека № 24» відбулася прес-конференція, присвячена Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом. На сьогодні у світі зареєстровано близько 200 млн випадків хвороби, однак реальне число, як мінімум, у 2 рази більше.

Share Button


Олександр Щур: «Безгрошів’я – хронічна недуга ЦРЛ»

Залишена у спадок радянською системою бориспільська ЦРЛ за 24 роки функціонування у незалежній Україні мало змінилася в кращий бік, хіба що постаріла. Роками чекає ремонту ветхе терапевтичне відділення; в інтер’єрах поліклініки закляк «соцреалізм», на дорогах території лікарні яма на ямі… До цього давнього й неповного переліку проблем додалася й свіжа біда – у лікарні немає

Share Button


Олександр Щур: «Новий патологоанатомічний корпус відкриється до кінця літа»

Будівництво патологоанатомічного корпусу на стадії завершення. Про це повідомив головний лікар Бориспільської ЦРЛ: «Дай, Боже, до вересня відкриємо. Нині залишається встановити обладнання та виконати оздоблювальні роботи».

Share Button


Взимку хворі хрумкотітимуть солоними огірками і смакуватимуть абрикосовим компотом

У районній лікарні на кухні гаряча пора. Окрім того, що всіх хворих потрібно нагодувати, так ще й про заготовки на зиму подбати. Цього літа працівниці кухні закрили вже не одну сотню банок – огірки, абрикоси, навіть грушки.

Share Button


Бориспільська ЦРЛ отримала новенький УЗД-апарат вартістю майже мільйон гривень

У понеділок, 13 липня, Бориспільська центральна районна лікарня отримала гуманітарну допомогу з Німеччини.

Share Button


зупинимо епідемію серцево-судинних катастроф

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, найбільше смертей у світі стається через серцево-судинні захворювання (ССЗ). Так, за статистикою, у 2012 році від таких хвороб померло 17,5 млн людей, що становить 31% від усіх випадків смертей. Тож не дивно, що сьогодні організації охорони здоров’я приділяють багато уваги боротьбі із серцево-судинними недугами.

Share Button