Категорія:Медицина

«ПІД ЧАС ФОРМУВАННЯ ГОСПІТАЛЬНИХ ОКРУГІВ ДІЯТИМЕ ПРИНЦИП «НЕ НАШКОДИТИ»

Згідно з постановою Кабінету міністрів України від 30 листопада 2016 року затверджено порядок створення госпітальних округів.

Share Button


ЧИ ЗАХОЧЕМО НАРОДЖУВАТИ У БОРИСПІЛЬСЬКОГОМУ ПОЛОГОВОМУ?

Резонанс З моїх очей ніколи не котилися сльози. Здавалося, не один раз  переживав непоправне горе: смерть найрідніших мами й тата. Кажуть, чоловіки не плачуть, так думав і я. А тут сталося таке, що плаче уся родина. Не врятували мою внучечку ще в пологовому будинку. Донька Алла зі здоровим немовлям в утробі приїхала народжувати, а повернулася

Share Button


Головний лікар Бориспільської ЦРЛ Олександр Щур: «Проти перевірок не заперечую. Але якщо вони законні»

Місцеву лікарню лихоманить перевірками. Медперсонал наляканий і стривожений: хтось зазіхає на медичну галузь району.

Share Button


Людмила Бондаренко, головний лікар дільничної Вишеньківської лікарні: «Я відкрита до конструктивного діалогу і готова до співпраці із сільським головою»

Наша розмова з пані Людмилою відбувалася вже після того, як вислухала думки і її опонентів, і прихильників. Готовність лікаря до співпраці як із сільським головою, так і з вишеньківською громадою, обнадіює. Вона відверто визнавала  недоліки і з болем говорила про проблеми. На думку лікаря, дуже важко залучити до роботи в сільській лікарні молодь, адже її

Share Button


Денис Хурса: «Вакциновано 45 відсотків маленьких бориспільців»

У грудні стартує другий тур вакцинації від поліомієліту. Дату ще точно не визначено. Під час першого туру, за словами головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Дениса Хурси, було вакциновано близько 4,5 тис. діток або 45%.

Share Button


НЕІНФЕКЦІЙНА ЕПІДЕМІЯ

12 листопада в КП «Бориспільська аптека № 24» відбулася прес-конференція, присвячена Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом. На сьогодні у світі зареєстровано близько 200 млн випадків хвороби, однак реальне число, як мінімум, у 2 рази більше.

Share Button


Олександр Щур: «Безгрошів’я – хронічна недуга ЦРЛ»

Залишена у спадок радянською системою бориспільська ЦРЛ за 24 роки функціонування у незалежній Україні мало змінилася в кращий бік, хіба що постаріла. Роками чекає ремонту ветхе терапевтичне відділення; в інтер’єрах поліклініки закляк «соцреалізм», на дорогах території лікарні яма на ямі… До цього давнього й неповного переліку проблем додалася й свіжа біда – у лікарні немає

Share Button


Олександр Щур: «Новий патологоанатомічний корпус відкриється до кінця літа»

Будівництво патологоанатомічного корпусу на стадії завершення. Про це повідомив головний лікар Бориспільської ЦРЛ: «Дай, Боже, до вересня відкриємо. Нині залишається встановити обладнання та виконати оздоблювальні роботи».

Share Button


Взимку хворі хрумкотітимуть солоними огірками і смакуватимуть абрикосовим компотом

У районній лікарні на кухні гаряча пора. Окрім того, що всіх хворих потрібно нагодувати, так ще й про заготовки на зиму подбати. Цього літа працівниці кухні закрили вже не одну сотню банок – огірки, абрикоси, навіть грушки.

Share Button


Бориспільська ЦРЛ отримала новенький УЗД-апарат вартістю майже мільйон гривень

У понеділок, 13 липня, Бориспільська центральна районна лікарня отримала гуманітарну допомогу з Німеччини.

Share Button


зупинимо епідемію серцево-судинних катастроф

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, найбільше смертей у світі стається через серцево-судинні захворювання (ССЗ). Так, за статистикою, у 2012 році від таких хвороб померло 17,5 млн людей, що становить 31% від усіх випадків смертей. Тож не дивно, що сьогодні організації охорони здоров’я приділяють багато уваги боротьбі із серцево-судинними недугами.

Share Button


Товариство Червоного Хреста подарувало нове обладнання Бориспільській ЦРЛ

Про це повідомив головний лікар Бориспільської центральної районної лікарні Олександр Щур.

Share Button


Тепер у Перегудах — свій ФАП

Жителі Перегуд уже майже 12 років поспіль за медичною допомогою змушені були їздити до Сеньківки. Але ж більшість перегудівців – люди поважного віку й інколи не те що до сусіднього села не в змозі поїхати, скоріше навпаки, потребують, аби до них періодично навідувався медпрацівник. Та й з маленькими дітками не наїздишся.

Share Button


Грип наступає: у Борисполі підвищився рівень простудних захворювань

Спеціалісти СЕС повідомляють, що у Борисполі підвищився рівень захворюваності на грип та ГРВІ.

Share Button


Методичка для фронту

Під час засідання виконавчого комітету Бориспільської міської ради головний лікар Бориспільської ЦРЛ Олександр Щур презентував методичку «Долікарська допомога в зоні вогневого контакту». Авторами посібника стали бориспільські лікарі. Мета — бажання поінформувати бійців, аби збільшити шанси поранених. Усі інструкції проілюстровані й легкозрозумілі.

Share Button