Категорія:Офіційно

Переможцем конкурсу на право укладення договору оренди нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Бориспіль, що знаходиться за адресою: вул. Київський Шлях, 11 площею 72,9 кв. м стало товариство з обмеженою відповідальністю «АЛЕКСФАРМ».

Share Button


До уваги юридичних осіб!

 Роз’яснення до Закону України від 21 травня 2015 року № 475-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо відомостей про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи»

Share Button


Рада замінила «Велику вітчизняну війну» Другою світовою. 8 травня – День пам’яті та примирення

Верховна Рада ухвалила Закон «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років» (№ 2539), внесений Кабінетом міністрів. Законом передбачено, що з метою увічнення пам’яті всіх жертв Другої світової війни 1939-1945 років в Україні встановлюється День пам’яті та примирення, який відзначається щороку 8 травня.

Share Button


Голова КОДА Володимир Шандра представив нового очільника РДА

Share Button


Не платити зайвого

У Київській області триває проект «STOP Корупції»

Share Button


На третину більше коштів у місцеві бюджети Київщини

Про реформу місцевого самоврядування, а особливо – міжбюджетних відносин, багато говорили і у минулому, і у цьому році. Не всі вірили, що вона дійсно працюватиме на місцеві бюджети та покращить їх фінансові показники, та останні цифри, які озвучив губернатор області Володимир Шандра, це переконливо доводять.

Share Button


Тепло в будинках знову подорожчало

Перший заступник міського голови Микола Корнійчук повідомив про нові зміни тарифів на опалення. Так, за його словами, в чергове змінилася вартість газу для бюджетних установ та держрозрахункових підприємств.

Share Button


Звіт міського голови: про нелегкий 2014 рік та плани на 2015-ий

16 березня понеділкова планова нарада у міського голови розпочалася зі звіту мера Борисполя Анатолія Федорчука за виконану роботу в 2014 році. А. Федорчук розповів про розвиток усіх сфер життєдіяльності Борисполя за останній рік, позитивні зміни у місті та проблеми, які поставали на шляху до стабільності.

Share ButtonНа засіданні громадської ради обрали голову

4 березня відбулося перше засідання громадської ради, створеної при виконавчому комітеті Бориспільської міськради.

Share Button


Київщина – одна з лідерів у забезпеченні земельними ділянками учасників АТО

Київська та Львівська область є лідерами із забезпечення військовослужбовців – учасників антитерористичної операції та членів їх родин земельними ділянками. Починаючи з червня 2014 року, відколи було запроваджено відповідну ініціативу Держземагентства України, у цих двох областях було надано найбільше дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Share Button