Категорія:Офіційно

Переможцем конкурсу на право укладення договору оренди нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Бориспіль, що знаходиться за адресою: вул. Київський Шлях, 11 площею 72,9 кв. м стало товариство з обмеженою відповідальністю «АЛЕКСФАРМ».

Share Button


До уваги юридичних осіб!

 Роз’яснення до Закону України від 21 травня 2015 року № 475-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо відомостей про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи»

Share Button


Рада замінила «Велику вітчизняну війну» Другою світовою. 8 травня – День пам’яті та примирення

Верховна Рада ухвалила Закон «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років» (№ 2539), внесений Кабінетом міністрів. Законом передбачено, що з метою увічнення пам’яті всіх жертв Другої світової війни 1939-1945 років в Україні встановлюється День пам’яті та примирення, який відзначається щороку 8 травня.

Share Button


Голова КОДА Володимир Шандра представив нового очільника РДА

Share Button


Не платити зайвого

У Київській області триває проект «STOP Корупції»

Share Button


На третину більше коштів у місцеві бюджети Київщини

Про реформу місцевого самоврядування, а особливо – міжбюджетних відносин, багато говорили і у минулому, і у цьому році. Не всі вірили, що вона дійсно працюватиме на місцеві бюджети та покращить їх фінансові показники, та останні цифри, які озвучив губернатор області Володимир Шандра, це переконливо доводять.

Share Button


Тепло в будинках знову подорожчало

Перший заступник міського голови Микола Корнійчук повідомив про нові зміни тарифів на опалення. Так, за його словами, в чергове змінилася вартість газу для бюджетних установ та держрозрахункових підприємств.

Share Button


Звіт міського голови: про нелегкий 2014 рік та плани на 2015-ий

16 березня понеділкова планова нарада у міського голови розпочалася зі звіту мера Борисполя Анатолія Федорчука за виконану роботу в 2014 році. А. Федорчук розповів про розвиток усіх сфер життєдіяльності Борисполя за останній рік, позитивні зміни у місті та проблеми, які поставали на шляху до стабільності.

Share ButtonНа засіданні громадської ради обрали голову

4 березня відбулося перше засідання громадської ради, створеної при виконавчому комітеті Бориспільської міськради.

Share Button


Київщина – одна з лідерів у забезпеченні земельними ділянками учасників АТО

Київська та Львівська область є лідерами із забезпечення військовослужбовців – учасників антитерористичної операції та членів їх родин земельними ділянками. Починаючи з червня 2014 року, відколи було запроваджено відповідну ініціативу Держземагентства України, у цих двох областях було надано найбільше дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Share Button


СЕСІЮ ЗАЛИШИЛИ ВІДКРИТОЮ — ЯК І ПИТАННЯ ПЕРЕДАЧІ МАЙНА СПІЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ГРОМАДИ РАЙОНУ У ВЛАСНІСТЬ МІСТА

Відбулася чергова тридцять третя сесія районної ради. На початок засідання у сесійній залі налічувалось 42 депутати з 80 обраних. У роботі сесії взяли участь в. о. голови районної ради Іван Недогибченко, в. о. голови РДА Микола Кононенко, керівники окремих управлінь, відділів, управлінь РДА, сільські голови. На розгляд сесії винесено 13 питань.  Внесли зміни до бюджету

Share ButtonБориспільська міжрайонна прокуратура повідомляє

Перевіряємо законність дій посадових осіб органів державної влади під час Революції Гідності На виконання доручення Генерального прокурора України та прокурора Київської області, Бориспільською міжрайонною прокуратурою перевіряється законність рішень, дій, бездіяльності службових та посадових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування під час Революції Гідності. У зв’язку з цим просимо всіх, хто володіє інформацією про факти

Share Button


Відновлено повноваження Інспекції з проведення ревізій та перевірок

Консультує Держфінінспекція в Київській області Нагадаємо, до 06.08.2014 року Державна фінансова інспекція України діяла на підставі положення, затвердженого Указом Президента України від 23.04.2011 року № 499/2011.

Share Button


Справи комунальні

 У 2015-му держава залишилась без програми розвитку ЖКГ Україна у 2015 році залишилась без програми розвитку житлово-комунального господарства, відсутні також стратегія та концепція. Про це йшлося під час міжнародної конференції «Ресурсозбереження та висока якість послуг – статичне завдання житлово-комунального господарства України», яка відбулась у Яремчі.

Share Button


Епідемії грипу обіцяють не допустити

Заступник головного лікаря Бориспільської ЦРЛ Євненій Черенок запевнив, що заходи з попередження та недопущення виникнення епідемії грипу на території Бориспільського району здійснюються закладами первинної ланки охорони здоров’я разом із санітарно-епідеміологічною службою.

Share Button