Категорія: Офіційно

Переможцем конкурсу на право укладення договору оренди нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Бориспіль, що знаходиться за адресою: вул. Київський Шлях, 11 площею 72,9 кв. м стало товариство з обмеженою відповідальністю «АЛЕКСФАРМ».

Share Button


Про оголошення конкурсу

Комунальне підприємство Бориспільської районної ради «ЗУБР» оголошує конкурс, який відбудеться за адресою: м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 79-В, каб. № 2 13.01.2015 року об 11.00 щодо оренди приміщень розміщених за адресою:…

Share Button


Вадим Троян: «Прийшов, щоб реформувати міліцію»

У середу, 24 грудня, в Борисполі побував начальник ГУ МВС України в Київській області Вадим Троян. Він познайомився з міським головою Анатолієм Федорчуком, провів зустріч з особовим складом міськвідділу та поспілкувався з громадою. Йшлося про війну в зоні АТО, люстрацію у правоохоронних органах, інцидент за участі «айдарівців» на трасі Київ – Бориспіль тощо….

Share Button


Стали біднішими. Більшість прибутків бориспільців «з’їдають» харчі

Інфляція спорожнила гаманці українців. Основні статті витрат на сьогодні – харчі та комунальні послуги….

Share Button


Прокуратура Київщини повернула приміщення аеропорту «Бориспіль»

Господарський суд Київської області задовольнив позов прокуратури області та зобов’язав кейтерингову компанію звільнити приміщення Міжнародного аеропорту «Бориспіль» площею 1620 кв. м та 3340 кв. м твердого покриття навколо нього….

Share Button


У Міносвіти спростували скасування стипендій

Міністерство освіти і науки України виключає скасування студентських стипендій. Міністр освіти та науки України Сергій Квіт просить заспокоїтися:  «Студентські стипендії не скасовуються»….

Share Button


Звернення делегатів та запрошених ХХІХ звітно-виборної конференції Бориспільської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України

Share Button