Категорія: Суспільство

«Barbie – це мрія», – Ксенія Ідрічан розповіла про майбутній музей ляльки

Нещодавно на просторах Fecebook журналісти «ТС» натрапили на пост, у якому дізналися про створення в Борисполі музею Barbie, а ініціатором ідеї стала Ксенія Ідрічан. 19-річна дівчина працює, навчається і разом зі своїм напарником збирає колекцію. Про історію ляльки, незвичайні колекції, ексклюзивні моделі та про те, яким виглядатиме майбутній музей Barbie, у розмові з Ксенією Ідрічан….

Share ButtonГлибоке – як частинка Бориспільської ОТГ

Віднедавна це село разом з іншими шістьома – у складі Бориспільської громади. Чи не почувається воно після цього обділеним і яке «придане» отримав Бориспіль за Глибоким, розповів його староста, уродженець Глибокого Олександр Сивець. Будинок культури, стадіон, школа, дитсадок, адмінприміщення, поштове відділення, магазини – ось перелік того, що отримав Бориспіль, прийнявши у свою родину Глибоке. А…

Share ButtonОлексій Бойко: «Жителі в зоні АТО називають нас окупантами. Відповідно і ставляться»

Герой нашої доби. На фоні стилізованого інтер’єру під французький Прованс за столиком в комфортній веранді кафе-бару «Маріанна» коренастий приємний чоловік у камуфляжі, якому злегка за 40,  спеціально для «ТС» говорив правду про українську війну. Свою правду, жорстку, що  сформувалася у нього за більш ніж рік служби добровольцем на Сході, з них 96 днів на найгарячішому рубежі…

Share Button


«1000 особистостей Борисполя», або Літопис міста в людях

До Дня народження міста молодь вирішила розповісти 1000 історій про непересічних жителів Борисполя. Ініціатива отримала назву «1000 особистостей м. Борисполя». Втілюють її Вікторія Шевц, Олена Кавєшнікова та Ко. За місяць сторінки в соцмережах «ВКонтакте» та Facebook набули популярності. Їх ідею вирішили навіть клонувати, створивши альтернативну сотню найпочесніших бориспільців….

Share Button


До 1 вересня – у всеозброєнні

Напередодні Дня знань у Бориспільській міській раді вручали подарунки до школи новоспеченим першокласникам, які мають особливий соціальний статус. Так, 28 серпня міський голова Анатолій Федорчук, секретар міськради Володимир Пилипчук, заступник міського голови Людмила Пасенко вручили 34 набори з канцелярським приладдям майбутнім школярам….

Share Button


«Миколайчики» в кожну оселю

У світле свято Святого Миколая жодна дитина не повинна залишитися без подарунка. Аби вся бориспільська малеча раділа знахідкам під подушкою, це питання взяла під контроль міська влада. Святий Миколай зі Снігуронькою, міський голова Анатолій Федорчук, заступник міського голови Людмила Пасенко,  відвідали з подарунками та привітаннями вихованців Реабілітаційної установи змішаного типу для інвалідів та дітей-інвалідів «Наш…

Share Button


«А у нас свій Миколай!»

ТУРБОТА. Дітвора виборчого округу № 8 має свого Миколая. Вже традиційно, напередодні Нового року депутат міської ради Володимир Шалімов організовує яскраве свято для малечі….

Share Button


Стали біднішими. Більшість прибутків бориспільців «з’їдають» харчі

Інфляція спорожнила гаманці українців. Основні статті витрат на сьогодні – харчі та комунальні послуги….

Share Button


НАШ НЕВЕЛИКИЙ ВНЕСОК — ЦЕ ЧАСТИНКА ВЕЛИКОГО ДОБРА

Сьогодні бійці, які обороняють територіальну цілісність України, як ніколи, потребують нашої уваги та розуміння. Свідченням небайдужості юного покоління до долі своєї Батьківщина, є участь школярів ЗОШ № 3 в акціях та низці заходів на підтримку української армії….

Share ButtonНа Київщині відбувся туристично-культурний фестиваль

На території центру культури та історії «Парк Київська Русь», що у селі Копачів Обухівського району, відбувся перший туристично-культурний фестиваль «Київщина туристична запрошує, – пропозиції турсезону-2015»….

Share Button