Категорія:Важливо

Людмила Бондаренко, головний лікар дільничної Вишеньківської лікарні: «Я відкрита до конструктивного діалогу і готова до співпраці із сільським головою»

Наша розмова з пані Людмилою відбувалася вже після того, як вислухала думки і її опонентів, і прихильників. Готовність лікаря до співпраці як із сільським головою, так і з вишеньківською громадою, обнадіює. Вона відверто визнавала  недоліки і з болем говорила про проблеми. На думку лікаря, дуже важко залучити до роботи в сільській лікарні молодь, адже її

Share Button


Слово редактора. Свавіллю й зверхності чиновників – наш протест

Як і більшість моїх колег-журналістів, я не можу змовчати, вчергове ставши свідком того, як пригнічують українську пресу. За час незалежності нам доводилося переживати різні періоди, здебільшого тяжкі й невеселі. Та день 20 серпня 2015 року ми закарбуємо в своїй свідомості із позначкою «чорний».

Share Button


Перевізники знову просять підвищити тариф

Питання «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування” розглянуто на черговому засіданні виконавчого комітету 27 квітня. Його порушили перед міською владою перевізники, адже дозвіл на здорожчання проїзду вони мають брати у мерії.

Share ButtonТравень: пора думати про відпочинок

З настанням тепла та наближенням канікул, батьки починають замислюватися над літнім відпочинком своїх дітей. Як розповіла начальник управління освіти і науки Бориспільської міської ради Тетяна Чернойван на плановій нараді у міського голови, управління має декілька пропозицій для організації відпочинку школярів з користю.

Share ButtonВідповідальність за самовільне випалювання нестиме і керівник, і житель

Бориспільський РВ ГУ ДСНС України у Київській області інформує:

Share Button


Громада на раді

Засідання громадської ради відбулося 18 березня. Цього разу до її роботи долучилися секретар міської ради Володимир Пилипчук, перший заступник міського голови Микола Корнійчук та перевізники міста.

Share Button


НОВА КОМУНАЛКА: 24 МЛРД ГРН — НА СУБСИДІЇ

З 1 квітня в Україні набувають чинності нові тарифи на житлово-комунальні послуги.  Зокрема, тарифи на газ для населення буде підвищено на 285%. Утім, в українському уряді запевняють, що тарифна реформа є одним з пріоритетів державної політики і спрямована на оздоровлення економіки країни. Про це йшлося у вівторок, 17 березня, на семінарі «На шляху до енергетичної

Share ButtonШТРАФ ЗА ВИПАЛЮВАННЯ СУХОЇ ТРАВИ

Бориспільський РВ ГУ ДСНС України  в Київській області ПОПЕРЕДЖУЄ керівників організацій, сільгосппідприємств, фермерів та жителів міста і району: самовільне випалювання трави заборонено та згідно зі ст. 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків» НАГОЛОШУЄ: «…Випалювання сухої природної рослинності або її залишків без дозволу органів державного контролю у галузі охорони

Share Button


ЩОБ ОТРИМАТИ АДРЕСНУ МАТЕРІАЛЬНУ ДОПОМОГУ

На виконання п.2.3. обласної комплексної Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям» до 2017 року комісією з надання адресної матеріальної та інших видів соціальної допомоги сім’ям Київської області розглядаються заяви та надається матеріальна допомога військовослужбовцям, постраждалим у зоні АТО, а також військовослужбовцям – учасникам АТО.

Share ButtonВиплати чітко за графіком

Територіальні управління Пенсійного фонду України у Київській області здійснюють фінансування виплати пенсій поточного місяця щоденно, за графіком, і станом на 16 березня 2015 року вже профінансували 64,77 % пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 616,39 млн. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 17 березня і поштові відділення по18 березня включно. Пенсійний фонд

Share Button

Tags:


Пенсійні зміни: реформа по-новому чи вимога МВФ?

Останні зміни до пенсійного законодавства стосуватимуться лише 659 тисяч пенсіонерів.

Share Button

Tags:


В Україні подорожчає вода для населення

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері електроенергії та комунальних послуг (НКРЕКП), на засіданні в четвер, 19 березня, планує ухвалити рішення про підвищення тарифів на водопостачання для населення.

Share Button

Tags:


Цивільний захист: підсумки підбито, нові завдання поставлено

5 березня у Борисполі підбили підсумки щодо виконання заходів з підготовки місцевої ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту населення і території міста за 2014 рік, в якому взяли участь міський голова Анатолій Федорчук, його перший заступник, голова комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Микола Корнійчук, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій

Share Button


Економічні новини: пенсійні зміни, зростають тарифи на газ і тепло, субсидії по-новому

Чиновники затвердили нові комунальні тарифи, але й досі не розповіли про отримання субсидій за новими спрощеними правилами.

Share Button


Ми звикли довіряти. Можливо, варто й перевіряти?

РОЗБІР ПОЛЬОТІВ. Із зростанням цін на продукти харчування кожен з нас шукає щось дешевше. Не виняток і бориспільці. Але  чим така економія може обернутися для здоров’я?

Share Button