Категорія:Корисна Інформація

Бориспільська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області інформує

За п’ять місяців 2016 року платники Бориспільщини отримали майже чотири тисячі адміністративних послуг До Центру обслуговування платників Бориспільської ОДПІ найбільше відвідувачів – 1664 — звернулося за послугою щодо отримання реєстраційного номера облікової картки платників податків та внесення його до паспорта Украйни. Також зареєстровано: 689 книг обліку розрахункових операцій, 212 реєстраторів розрахункових операцій, 328 книг обліку

Share ButtonБориспільська ОДПІ інформує

Чи необхідно подавати декларацію про майновий стан і доходи громадянам, які отримували у 2015 році зарплату від двох податкових агентів?

Share ButtonБориспільська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області інформує

Цьогорічні надходження перевищують минулорічні більш ніж на 179 млн З початку року до державного бюджету  Бориспільською ОДПІ мобілізовано 158,3 млн грн. Зокрема, податку на прибуток сплачено – 37,9 млн грн, податку на додану вартість – 73,6 млн грн. Місцеві бюджети поповнились на 160,9 млн грн. Найбільші суми отримано з податку на доходи фізичних осіб –-

Share ButtonДо уваги платників, які здійснюють платежі до Пенсійного фонду!

Бориспільське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області повідомляє: з 31.03.2016 р. змінено розрахункові рахунки.  Ідентифікаційний код управління та МФО банку залишається без змін.

Share Button


ЗВЕРТАЙТЕСЯ! — ДОПОМОЖЕМО

До Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся учасник АТО громадянин Т. з проханням надання допомоги щодо поновлення на роботі та виплаті заборгованості по заробітній платі за час проходження військової служби по частковій мобілізації, оскільки останнього було незаконно звільнено з роботи.

Share Button


 Бориспільська районна рада оголошує конкурс щодо оренди приміщень:   підвальне приміщення 4- поверхової будівлі Будинку побуту площею – 88,0 кв.м, вул. Київський шлях, 79-В; підвальне приміщення 4- поверхової будівлі Будинку побуту площею 37,9 кв.м., вул. Київський шлях, 79-В; підвальне приміщення 4- поверхової будівлі Будинку побуту площею 54,2 кв.м., вул. Київський шлях, 79-В; приміщення 1-го поверху 4-

Share Button


Ви запитували? – Ми відповідаємо

Бориспільська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області роз’яснює

Share ButtonДо відома платників податків

Головне управління ДФС у Київській області оголошує конкурс для суб’єктів господарювання щодо формування Єдиного реєстру суб’єктів господарювання, які можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави на 2016 рік. Засідання конкурсної комісії відбудеться 18 грудня 2015 року у приміщенні ГУ ДФС у Київській області.

Share ButtonГідна зарплата –  легальна зарплата

Нещодавно в приміщені податкової для представників бізнесу та ЗМІ проводено брифінг щодо недопущення виплата заробітної плати «в конверті» та оформлення найманих працівників.

Share ButtonДо уваги платників! Зміни у порядку обліку платників податків і зборів та порядку реєстрації платників ПДВ

Бориспільська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області інформує

Share Button