Категорія: Освіта

Обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад: 33 призові місця і корисний досвід

Відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін (української мови і літератури, іноземних (англійської, німецької, французької) мов, історії, правознавства, економіки, математики, фізики, астрономії, хімії, біології, екології, географії, російської мови, інформаційних технологій, трудового навчання)….

Share Button


Вітаємо переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

У лютому відбувся ІІ обласний етап Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Основне завдання конкурсу — виявлення та підтримка інтелектуально та творчо обдарованої молоді, залучення її до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції, виховання наполегливості, вміння формувати та відстоювати власну думку….

Share Button


СТИПЕНДІЇ — за успішне навчання

Щорічно у рамках відзначення дня Святого Миколая, талановиті діти соціально незахищених категорій, отримують стипендію міського голови. Не став винятком і рік нинішній….

Share Button


ХТО БУДЕ МУЗИКУ ЛЮБИТИ

Традиційно, напередодні Нового року, наймузичніший заклад міста проводить свято для учнів перших класів «Посвята в юні музиканти». Так, 18 грудня в актовій залі міської ради «яблуку ніде було впасти», адже кожен бажаючий міг почути світові твори у виконанні маленьких бориспільців….

Share Button


ПЕРЕМОЖЦІ МІСЬКОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ-2016»: «ЯКЩО ЧОГОСЬ ДУЖЕ ПРАГНЕШ – НЕОДМІННО ДОСЯГНЕШ»

Відбувся І (міський) етап Всеукраїнського фахового конкурсу «Учитель року-2016». Цього року він проходив за новими умовами, адже конкурсанти мали не тільки підготувати свої методичні розробки, провести відкриті уроки з учнями іншої школи, а й опанувати сучасні інформаційні технології, а саме: створити й наповнити фаховими матеріалами авторський блог….

Share Button


РОЗМАЇТТЯ КРАСИ, ТАЛАНТУ, ГРАЦІЇ

Наша земля славиться українськими дівчатами. Їм завжди були притаманні врода, світлий розум, працьовитість, ввічливість і, звичайно ж, велика шана, любов і повага до рідного краю. У цьому жителі та гості Борисполя вкотре переконалися минулого тижня, відвідавши конкурс краси та грації «Випускниця-чарівниця 2016»….

Share Button


У школу: на старт, увага, вперед!

1 вересня у школах традиційно пролунав перший дзвоник. Тож учні навчальних закладів, їх батьки та вчителі знову поринули у вир шкільних буднів: уроки, домашні завдання, позакласна діяльність. Для декого – це початок нового, майже дорослого життя, а для декого останні місяці дитинства. «ТС» також вирішила знову «сісти за парту», а тому завітала до Вишенської загальноосвітньої…

Share Button


ЮВІЛЕЙНИЙ ПЕРШОВЕРЕСЕНЬ

Свято першого дзвоника розпочалося з урочистої лінійки, яка відкриває шлях до Країни знань. Для когось першої, для когось нової, для когось традиційної. Для ЗОШ № 3 – ювілейної….

Share Button


Говорили про досягнення, перспективи, муніципальні надбавки, корупцію в освіті…

27 серпня у ЗОШ № 6 відбулася щорічна міська педагогічна конференція. Майже всі освітяни  в українських вишиванках. На столах у фойє методична література авторства бориспільських вчителів. Кожному учаснику – пам’ятки з темою «Реформування системи національної освіти в європейському контексті». Тут надруковано лист Авраама Лінкольна «Вчителеві свого сина…», список кращих педагогів міста за результатами 2014-15 навчального…

Share Button


До 1 вересня – у всеозброєнні

Напередодні Дня знань у Бориспільській міській раді вручали подарунки до школи новоспеченим першокласникам, які мають особливий соціальний статус. Так, 28 серпня міський голова Анатолій Федорчук, секретар міськради Володимир Пилипчук, заступник міського голови Людмила Пасенко вручили 34 набори з канцелярським приладдям майбутнім школярам….

Share Button