Категорія:Культура

«MUSICA DAL VIVO» НА СЦЕНІ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ

Уперше в Борисполі у рамках Міжнародного фестивалю поезії на сцені міського будинку культури відбудеться концерт лауреатів всеукраїнських та міжнародних конкурсів проекту «Musica dal vivo» (що в перекладі – «жити музикою»).

Share Button


Кілька штрихів до портрета двох щасливих жінок, які народилися в один день

Вони обидві працюють у Бориспільському муніципальному театрі, обидві творчі талановиті особистості. І  обидві просто вродливі жінки! Дивовижний збіг обставин – вони ще й народилися в один день, 4 березня, тільки в різні роки. А цьогоріч, як з’ясувалося, ще й в один день відзначають свої ювілеї.

Share Button


Звучить в Борисполі Шевченкова «Княжна»…

Столичний театр лірики та драми «Течія» представив у нашому місті моно-виставу за мотивами поем Т. Шевченка «Відьма» і «Княжна», яку до цього  схвально сприйняли не лише глядачі Києва, а й Японії.  Виконувала її актриса театру і кіно, поет і публіцист Наталія Морозова-Шимада. Протягом сценічного дійства глядачі разом із нею занурилися у бурхливе море трагедійної шевченкової

Share Button


«ЇХНІ ВИСТАВИ – НАШІ ПРЕМ’ЄРИ!»

Муніципальний театр Бориспільської міської ради продовжує підкорювати серця глядачів. 13 лютого заклад здивував не лише постановкою, а й неординарним рішенням залучення публіки. Так, на маленькій, однак компактній сцені, студенти Київського національного університету культури та мистецтв презентували сучасну мелодраму без антракту «Валентинів день».

Share Button


ХТО БУДЕ МУЗИКУ ЛЮБИТИ

Традиційно, напередодні Нового року, наймузичніший заклад міста проводить свято для учнів перших класів «Посвята в юні музиканти». Так, 18 грудня в актовій залі міської ради «яблуку ніде було впасти», адже кожен бажаючий міг почути світові твори у виконанні маленьких бориспільців.

Share Button


Коли співає душа

Що то воно за диво – людська душа? Хто може в неї зазирнути, побачити і розгадати її? Кажуть, душа людська за семи замками, у душу, як у очі, не заглянеш. Вона, як квітка зі стуленими пелюстками. Та пелюстки розкриваються, коли торкається їх любов. Любов до рідного краю, до людей, до музики, до пісні… Вона така

Share Button


Валентин Шуткевич: «Дарувати людям радість – моя робота»

Ведучий та організатор свят, шоумен і музикант Валентин Шуткевич у «святковій» справі далеко не новачок, адже займається цим вже близько 15 років. Завдяки йому відбулося понад 1,5 тисячі різноманітних подій: від офіційних міських заходів до сімейних свят і тематичних вечірок. Про специфіку своєї діяльності, пошук підходу до людей та збір «народного фольклору» Валентин Шуткевич розповів

Share Button


РОЗМАЇТТЯ КРАСИ, ТАЛАНТУ, ГРАЦІЇ

Наша земля славиться українськими дівчатами. Їм завжди були притаманні врода, світлий розум, працьовитість, ввічливість і, звичайно ж, велика шана, любов і повага до рідного краю. У цьому жителі та гості Борисполя вкотре переконалися минулого тижня, відвідавши конкурс краси та грації «Випускниця-чарівниця 2016».

Share Button


ВИЗНАННЯ

Згідно з Указом Президента України № 632 від 09.11.2015 року «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва» за значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва,в вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерність присвоєно почесне звання «Народний артист України»:

Share Button


У своє професійне свято дарували свій талант

9 листопада у міському будинку культури з професійним святом вітали тих, хто наповнює життєдайною енергетикою, віковою мудрістю наше сьогодення, відроджує духовні скарби нашого краю, дбає про культурні цінності, займається професійною та аматорською творчістю.

Share Button


Територія добра, мистецтва, дружби та веселощів

11-12 липня у Борисполі відбувся другий етно-культурний фестиваль «Козацька варта-2015». Організаторами свята виступили активісти громадяни міста спільно з Бориспільською міськрадою. Як розповіла одна зі співорганізаторів заходу Людмила Кущ, цього року на гостей «Варти» чекало безліч цікавинок: майданчики, семінари, майстер-класи, музика, поезія, проза, танці та багато іншого.

Share Button


ГІДНІ ЗВАННЯ «ЗРАЗКОВОГО»

28 травня в Українському домі міста Києва під патронатом Київського міського центру соціальних служб для сім ї, дітей та молоді проходив Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Соняшник». Запрошені — діти із малозабезпечених сімей, діти-інваліди та переселенці зі сходу — не залишилися без подарунків.

Share Button


Художня візія

Відкриття персональної виставки видатного художника Володимира Кальненка у центральній міській бібліотеці відбулося 21 травня. Художнику вдалося здивувати присутніх не лише власною творчістю, а й своєю особистістю. Адже Володимир Іванович зміг «заповнити собою» бібліотечну залу й прикути до себе цікаві погляди відвідувачів.

Share Button


Перший Міжнародний фестиваль ронделя

З ініціативи відомого Бориспільського поета-ронделіста Миколи Боровка, за підтримки Бориспільської міської ради та Національної спілки письменників України, активної участі управлінь освіти і науки, культури, молоді та спорту Бориспільської міської ради, а також Бориспільського державного історичного музею 14-16 травня в місті Борисполі, яке святкує цьогоріч 1000-літній ювілей першої літописної згадки, відбувся Перший Міжнародний фестиваль ронделя, особливого

Share Button


з дитячого в доросле життя в світі поезії і любові

Навіть у найтяжчі часи нам допомагає жити щире і добре спілкування. Тож висновок з творчого вечора юної бориспільської поетеси Олі Кацан напрошується сам собою: дівчина змогла найкращим чином презентувати не лише свою творчість, а й організувати таке ось спілкування творчих людей.

Share Button