Категорія: Спорт

«КОЗАЦЬКИЙ ГАРТ-2016»: ГІДНІ НАЩАДКИ ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ

Традиційно, напередодні Дня Великої Перемоги, на стадіоні «Колос» проходить міський етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю серед школярів «Козацький гарт». Цей рік не став винятком….

Share Button


Футбольні двори «билися» за Весняний кубок

Дворовий Бориспіль вистояв бій за Весняний кубок. Було багато учасників та багато футболу. За словами організатора Вікторії Шевц, у категорії до 16 років змагалося вісім команд (команда «Бермут 2» виступала поза конкурсом)….

Share Button


Справжній, чоловічий, яскравий вид спорту

В БОРИСПОЛІ ВІДБУВСЯ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ ЗІ ЗМІШАНИХ ЄДИНОБОРСТВ ММА…

Share Button


СПОРТИВНІ РОДИНИ «ВЕРБНОЇ НЕДІЛІ»

24 квітня найспортивніші родини Київщини встигли все: і вербу посвятити, і взяти участь в обласному фестивалі «Рух заради здоров’я», який відбувся у Борисполі. Організатори: Київський облаcний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» і міський центр спорту та фізичного здоров’я населення….

Share Button


ТРІУМФУЮЧИ НА ЧЕСТЬ ГЕРОЇВ

На честь вшанування пам’яті загиблих «азовців» міста та району Бориспільський осередок Цивільного корпусу «Азов» організував благодійний турнір зі змішаних єдиноборств «Тріумф Волі». 27 лютого в КРК «Бархат» було спекотно. Захід, присвячний пам’яті бійців на псевдо «Уж» та «Береза», викликав неабиякий інтерес….

Share Button


ВОЛЕЙБОЛ: перемагає новачок

Після того як ветеранська волейбольна команда стоматологічної поліклініки – переможець останнього чоловічого чемпіонату міста серед ветеранів – не спромоглася взяти участь у цьогорічному чемпіонаті, стало зрозуміло: у 2016-му буде новий чемпіон….

Share Button


Боксерський десант з Борисполя на берегах Росі

Минулого четверга цілий десант юних боксерів з Борисполя «висадився» на березі дивовижної Росі. Але головним завданням наших атлетів, звісно, було не милуватися зимовими краєвидами, а успішно виступити на чемпіонаті Київщини з боксу серед юнаків 2002-2003 років народження….

Share Button


Хокей на траві: срібний успіх юних хокеїсток

Минулої неділі юні бориспільські хокеїстки у впертій боротьбі буквально вирвали з рук суперниць із м. Полтава срібні нагороди чемпіонату України з хокею у приміщеннях (індорхокею) серед дівчаток 2003-2004 років народження….

Share Button


Сергій Нікітюк: «Підтримуємо армію заради миру, підтримуємо спорт заради майбутнього»

Що український спорт переживає не найкращі свої часи, знать усі, хто, незважаючи ні на що, продовжує розвивати цю галузь. На пальцях можна перерахувати ті види спорту, де все добре і які мають підтримку. Але там великі гроші… У більшості випадків усе залежить від менеджерських здібностей тренера, активності батьків та допомоги небайдужих людей. І тут Бориспіль…

Share Button


Як «синьйори» «московську піраміду» долали

Фінальним двобоєм між двома вінничанами за звання абсолютного володаря Кубка України з більярдного спорту закінчився у нашому місті чотириденний ветеранський марафон з цього динамічного, видовищного й одного з найбільш технічних видів спорту….

Share Button