Категорія:Новини

У Борисполі студенти-колекціонери хочуть відкрити Музей ляльки Барбі

За два роки у місті може з’явитися Музей ляльки Барбі. Така ідея виникла у студентів-колекціонерів. Одна з ініціаторів задуму Ксенія Ідрічан розповіла про нього на платформі «Бориспіль для всіх» і закликала жителів міста долучитися до створення експозиції.

Share ButtonЩе один науковий тріумф: школярка з «Перспективи» позмагається за «Стокгольмський юнацький водний приз»

Ще одна школярка з Борисполя – Дар’я Єрофеєва, здобула визначну наукову перемогу й отримала змогу представити своє дослідження у Стокгольмі.

Share Button«Прийшли служити Батьківщині»: у Міжнародному центрі Нацгвардії зустріли перше молоде поповнення призову І-2021

ФОТОРЕПОРТАЖ. У Міжнародному центрі підготовки підрозділів НГУ, що в селі Старе на Київщині, розпочався навчальний збір з молодим поповненням I-2021.

Share Button«З Україною в серці!»: зустріч молодих гвардійців з офіцером батальйону імені генерала Кульчицького з позивним Пісня

У Міжнародному центрі НГУ відбулася зустріч гвардійців, які проходять навчання у складі підрозділів військових частин Нацгвардії з офіцером батальйону імені генерала Кульчицького Володимиром Пастушком.

Share ButtonЗеленський закликає ФОПів подавати заявки для отримання «карантинних» 8 тисяч

Президент Володимир Зеленський закликає малих підприємців і працівників у червоних зонах активніше реєструвати заявки на порталі «Дія», щоб уже цього місяця отримати фінансову допомогу від держави. Про це повідомляє пресслужба глави держави.

Share ButtonОфіційне оформлення найманих працівників

Головне управління ДПС у Київській області нагадує платникам податків, що статтею 24 Кодексу законів про працю (далі – КЗпП) встановлено, що працівник не може бути допущеним до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом або розпорядженням власника або уповноваженого органу та без подання до органу податкової служби Повідомлення про прийняття працівника на роботу.

Share ButtonВеликдень на карантині: Зеленський закликає українців святкувати розважливо

Президент Володимир Зеленський закликає українців бути розважливими під час святкування Великодня в умовах пандемії. Про це він сказав на традиційній селекторній нараді щодо боротьби з паднемією коронавірусу, повідомляється на офіційному інтернет-представництві президента.

Share ButtonВакцину Pfizer розвозитимуть у регіони кожні п’ять днів

Вакцину проти коронавірусу розробки Pfizer-BioNTech із національного складу будуть розвозити на регіональні склади кожні 5 днів. Про це повідомив генеральний директор Центру громадського здоров’я Роман Родина.

Share ButtonБориспільський академічний ліцей носитиме ім’я Анатолія Федорчука

Відповідне рішення підтримали депутати Бориспільської міської ради на пленарному засіданні 15 квітня. Свій голос «за» віддали 33 депутати. Про це повідомляється на офіційному сайті Бориспільської міської ради.

Share ButtonУчаснику бойових дій вручили відзнаку Міноборони

15 квітня перед розглядом питань порядку денного засідання дев’ятої сесії Бориспільської міської ради міський голова Володимир Борисенко передав учаснику бойових дій Дмитру Краслянському відзнаку Міністерства оборони України медаль «За поранення» (важке). Про це повідомляє офіційний сайт Бориспільської міської ради.

Share Button