Категорія:Новини

У рейтингу на краще оформлення території: біля школи, як у віночку

Рогозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів здобула І рейтингове місце серед 100 кращих закладів загальної середньої освіти (ЗСО) України у загальному заліку конкурсу «Краще оформлення зовнішньої території ЗСО/ЗЗСО» 2020 року. Цей рейтинговий проєкт було проведено інтернет-порталом рейтингу освітніх закладів України.

Share ButtonЗА ЗАСЛУГИ В ГАЛУЗІ ОСВІТИ: ЦЬОГОРІЧНІ ЛАУРЕАТИ МІСЬКОЇ ПРЕМІЇ

Управління освіти і науки Бориспільської міської ради інформує

Share ButtonВласники елітних автомобілів перерахували до місцевих бюджетів Київщини 9,3 млн грн транспортного податку

З початку року власники елітних автомобілів перерахували до місцевих бюджетів Київщини 9,3 млн грн транспортного податку. Про це повідомив в.о. начальника ГУ ДПС у Київській області Олександр Загорський. Зокрема, він зазначив, що з загальної суми юридичні особи забезпечили 4,8 млн грн, решту – 4,5 млн грн – фізичні особи.

Share ButtonБлакитні, зелені, рожеві: ЦВК вирішила, якими будуть виборчі бюлетені

Бюлетені з виборів депутатів до обласних рад матимуть блакитний колір, районних – світло-зелений, міських – світло-жовтий, сільських і селищних – кремовий, а місцевих голів – світло-рожевий.

Share Button«ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» НА КИЇВЩИНІ ТРИВАЄ

У 2020 році в рамках національного проєкту «Велике будівництво», ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським, заплановано фінансування 29 об’єктів дорожнього господарства Київської області. Загальний обсяг фінансування проєктів становить 726 875,676 тис. грн коштів державного бюджету у вигляді субвенції Дорожнього фонду. Про цеповідомив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін.

Share ButtonПоловина українців не погодилися б на безкоштовну вакцинацію від коронавірусу

ОПИТУВАННЯ. Половина українців не погодилися б на безкоштовну вакцинацію від коронавірусу, тоді як погодився б кожен третій. Про це свідчать результати дослідження «Українці і COVID-19. Осінь», проведеного компанією Research & Branding Group у вересні 2020 року.

Share ButtonПРО ПОШИРЕННЯ COVID-19 В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ СТАНОМ НА 28 ВЕРЕСНЯ

За даними Київського обласного лабораторного центру, в області 28 вересня 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено 8854 випадки захворювання на коронавірус. В тому числі у 735 дітей та у 953 медичних працівників.

Share ButtonДень виноградаря і винороба відзначатиметься у другу неділю листопада – указ

День виноградаря і винороба відзначатиметься в Україні в другу неділю листопада. Відповідний Указ Президента від 22 вересня опублікований на сайті глави держави.

Share ButtonЗа планової госпіталізації лікарня робить ІФА-тест безкоштовно — Степанов

Під час планової госпіталізації пацієнта українські лікарні мають безкоштовно робити йому ІФА-тест на антитіла до коронавірусу. Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, ” в Telegram.

Share ButtonВ Україні запрацювали оновлені карантинні зони

З 28 вересня почало діяти нове епідемічне зонування. Про це повідомив міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов.

Share Button