Категорія:Новини

У музиці й піснях душа цигана

Як же давно не було в Борисполі циган! Ні, не тих, які торгують на ринках. Маємо на увазі талановитих представників ромського народу, які дарують людям свою яскраву і неповторну творчість. А спрагла душа чекає запальних та пристрасних пісень, звуків скрипок, гітар, акордеону…

Share Button


Корона для королеви

ВИЗНАННЯ. Океан пригод і море любові Світлани Дідух-Романенко відзначили на щорічному міжнародному конкурсі «Коронація слова-2017». Цього року поетеса отримала дві корони – за віршовані твори для дітей та пісенну лірику.

Share Button


У Бориспільському районі з дерев живцем знімають «шкіру»: заради дров чи доріг?

Збоченці чи то садисти у Бориспільському районі живцем знімають із дерев кору, а потім випалюють ізсередини… Хто так збиткується над природою, намагається дошукатись художниця Тетяна Кучмій. Вона однією з перших помітила, що по дорозі на Артемівку дерев стає дедалі менше.

Share Button


Володарка премії Чубинського може не вступити до вишу… бо й досі не є громадянкою України

Валя Устьянцева – одна з найталановитіших випускниць, має купу перемог на олімпіадах з хімії, математики, фізики, зарубіжної літератури. Її наукові роботи та знання з біології двічі відзначали на «республіці». Валя блискуче склала тестування, а ще стала цьогорічним лауреатом премії імені Павла Чубинського Бориспільської міської ради.

Share Button


ПОЛІЦІЯ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ДІЛЬНИЧНОГО…

Напередодні професійного свята, яке щорічно відзначають 18 червня, привітали дільничних інспекторів. Зокрема, в. о. міського голови Микола Корнійчук наголосив: «Поліція починається з дільничного інспектора, бо він стоїть попереду роботи з громадянами». Заступник міського голови Людмила Пасенко побажала законослухняним жителям міста, району і країни, аби кожен дотримувався норм права і моралі.

Share Button


Схилили голови у хвилині мовчання

22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв Другої світової війни в Україні.

Share Button


«Старинська птахофабрика» підвищила орендну плату пайовикам

СТОВ «Старинська птахофабрика» вже не один десяток років є найбільшим сільськогосподарським підприємством Київщини. Окрім виробництва якісного інкубаційного яйця, одним з напрямів діяльності підприємства є рослинництво.

Share Button


Посол Франції в Україні відкрила нові складські приміщення в Дударкові

ІНВЕСТИЦІЇ. У вівторок в с. Дударків відбулося урочисте відкриття нової черги складського комплексу «FM Logistic Україна».

Share Button


Дякували людям у білих халатах

Минулої п’ятниці у міському будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня медичного працівника.

Share Button


Пройдемося містом: заквітчані вулиці, покошені газони та новий асфальт

Приємно вражає робота міських комунальних підприємств з благоустрою міста. Зокрема, у мікрорайоні Соцмістечко працівники КП «ВУКГ» викосили траву та прибрали сміття на вул. Київський Шлях. Обсяг робіт величезний. На площі близько 1 га працювало п’ять косарів.

Share Button