Категорія:Новини

Любов Чешко: «Щодня давай собі відповідь: чи прожив ти цей день, як Людина?..»

Уявіть на хвилинку – живі лелеки на стовпі прямо посеред вулиці; різнобарв’я квітів та веселі казкові герої на клумбах, які прикрашають перехрестя та колись нічим непримітні куточки села; уквітчані колодязі з неймовірно смачною водою, якою може насолодитися будь-який перехожий; охайні двори; дороги, якими можна їхати, не боячись згубити колесо у черговій вибоїні.

Share Button


Світлофори потрібно регулювати

Депутат міської ради Євгеній Боженко на плановій нараді у міського голови звернув увагу присутніх на проблему роботи деяких світлофорів у місті. Через їх неправильне регулювання створюється аварійна ситуація на дорозі по вул. Київський Шлях.

Share Button


РАГС відремонтують

Приміщення РАГСу знаходиться в неприглядному стані, оскільки не ремонтувалося понад 30 років. Його необхідно осучаснити. КП «ЖЕК-1» власними силами привело до ладу сходи та цоколь будівлі. Міський голова Анатолій Федорчук виступив з ініціативою скласти кошторис ремонтних робіт приміщення та на сесії міської ради виділити кошти. Інф. «ТС»

Share Button


Про опалювальний сезон — у серпні

НА ЧАСІ. Готуй сани влітку – гласить народна мудрість. Так і про новий опалювальний сезон необхідно подбати завчасно. З цього приводу минулого вівторка у Бориспільській міській раді відбувся «круглий стіл», на якому обговорили нагальні «газові» питання: встановлення та повірку газових та теплових лічильників, розрахування тарифів та проблеми із вчасним отриманням квитанцій, повідомлення показників, якість газу,

Share Button


На завершення робіт — 10 днів

Чи завжди тендери – це якість?

Share Button


Коли новий дитячий садок запросить малят?

Вже 1 вересня цього року мав би відкрити свої двері для сотні дітлахів нашого міста та їх батьків новий ДНЗ «Віночок» на вул. Привокзальна. Будівництво вже завершилось, оздоблювальні роботи та благоустрій прибудинкової території на фінішному етапі.

Share Button


Самоорганізація населення за «круглим столом»

На минулому тижні у Бориспільській міській раді організували «круглий стіл», за яким обговорили можливості та перспективи органів самоорганізації населення (ОСН) у місті.

Share Button


Подяки дорогою в АТО

На сході нашої країни ситуація все ще залишається неспокійною.  Хочеться вірити, що дуже скоро війна скінчиться, і ми чутимемо лише добрі новини про те, як відроджуються і розквітають понівечені землі Донбасу.

Share Button


ЛІВАН ТУРИСТИЧНИЙ ТА ЕКЗОТИЧНИЙ: «СПОВІДЬ» БОРИСПІЛЬСЬКОГО ФОТОКОРА

Попри вміння влипнути туди, де зовсім не липне, і на моїй вулиці буває свято. На запитання «Де тебе носило з тиждень?» – визріла відповідь. Екзотичний Ліван я досліджувала не як турист, а як фотограф. Пропозицію висвітлити фестиваль маронітів, що проходить раз на декілька років, взяла до уваги і пообіцяла подумати.

Share Button


У ПРАЦІ І ЛЮБОВІ ДО ЛЮДЕЙ

ДОВГОЖИТЕЛІ. Секрет її довголіття у праці й любові до людей. 16 серпня Катерина Стариченко відсвяткувала своє 95-річчя. Жительку Великої Олександрівки вітали заступник сільського голови Любов Власкова, голова Бориспільської районної організації ветеранів України Микола Недождій, його заступник Раїса Самойленко та голова первинної ветеранської організації  Великоолександрівської сільської ради Микола Пульчак.

Share Button


ВЕЛИКА ОЛЕКСАНДРІВКА ГОТОВА ДО ВЕЛИКОГО ФУТБОЛУ

У Великій Олександрівці зіграли у футбол на новенькому полі. Ще рік тому вільна земельна ділянка слугувала непристосованим до гри аналогом як для дітей, так і дорослих. Відтепер її облагородженню можуть позаздрити не лише села, а й місто.

Share Button


Родинне свято в Лебедині

У Лебедині подія: 4 серпня громада села, молоді активісти відкрили на території парку поблизу клубу казкове ігрове містечко.

Share Button


КИЇВЩИНА НА КАРТАХ

У Бориспільській міській бібліотеці експонується унікальна виставка оригінальних карт «Київщина на картах ХVI-ХIХ століть», яку презентує Державний архів Київської області та Вишгородський історико-культурний заповідник. Виставка приурочена до 85-річчя утворення Київської області.

Share Button


ФІЛАТЕЛІСТИЧНА ВИСТАВКА У БОРИСПОЛІ

Минулої середи у кінотеатрі «Європа» відбулася презентація унікальної експозиції «Україна – козацька держава» та Всеукраїнської пересувної філателістичної виставки-експозиції «Останнім шляхом Кобзаря», автором якої є відомий філателіст, громадський діяч Олександр Канівець.

Share Button


Загасити багаття легше, аніж лісову пожежу

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ. За вікном стоять погожі літні дні. Більшість із нас планують провести дозвілля в лісі. Це чудова нагода відпочити від галасливого міста. Ліс гостинно зустрічає всіх, хто шукає в ньому відпочинку, проте й вимагає дбайливого ставлення до себе. Розумне користування дарами природи – невід’ємне право людини. А для працівників лісового господарства ліс – робоче

Share Button