Категорія:Новини

БІЛЬШІСТЬ ОСВІТЯН КИЇВЩИНИ ВАКЦИНОВАНІ НА 80%

Завдяки активній вакцинальній кампанії серед педагогів, дедалі більше закладів освіти в регіоні можуть забезпечувати повноцінну роботу в умовах «жовтої» зони епідемічної небезпеки. Про це сьогодні, 27 вересня, повідомив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

Share ButtonМОЗ віднесло до «помаранчевої» зони п’ять регіонів

П’ять областей знаходяться у «помаранчевій» зоні епідемічної небезпеки згідно з показниками захворюваності на COVID-19. Відповідні дані оприлюднені на сайті Міністерства охорони здоров’я.

Share ButtonНам це вдалося: бориспільські освітяни підкорили Говерлу

Бориспільські освітяни на честь професійного свята, яке цього року відзначатимуть 3 жовтня, підкорили Говерлу.

Share ButtonНапередодні Всесвітнього дня туризму: бориспільці привезли зі столиці Кубок та медалі

Бориспільські туристи відзначились на відкритому Кубку Києва з водного та велосипедного туризму серед учнівської молоді – здобули Кубок, низку медалей та грамот. І все це напередодні Всесвітнього дня туризму.

Share Button«МЕНІ І ДОСІ СНИТЬСЯ БОРИСПІЛЬ». ВІДВЕРТО ПРО ДВА РОКИ ЖИТТЯ В АМЕРИЦІ

Новина про мій переїзд з України до США 2019-го стала громом з ясного неба. І хоча за океаном я майже два роки, а таке враження, що і досі гримить. 18 вересня, коли Бориспіль відзначав свій День народження, щиро вірю, що на Європейській площі знайшлося хоча б двійко очей, які, за звичкою, у натовпі шукали Тетянку.

Share ButtonГаражна історія на Київському Шляху, 102: Володимир Шалімов розставив усі крапки над «і»

«Я не збираюсь прибирати гаражі на Київському Шляху, 102. І жодного права у мене на це немає, бо земля під ними – міська», – відразу наголошує керівник ПрАТ «Агробудмеханізація» Володимир Шалімов.

Share ButtonКИЇВЩИНА ДРУГА ПІСЛЯ СТОЛИЦІ ЗА ВІДСОТКОМ ВАКЦИНОВАНИХ ЖИТЕЛІВ

18,89% жителів Київщини щепились від COVID-19 двома дозами вакцини. Це другий показник в країні після столиці.

Share ButtonМОЗ пропонує обов’язкову COVID-вакцинацію для вчителів та чиновників

МОЗ пропонує започаткувати обов’язкове щеплення проти COVID-19 для вчителів, працівників міністерств та органів місцевих держадміністрацій. Про це в середу, 22 вересня, під час засідання уряду сказав міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Share ButtonНА СТОРОЖІ ПАМ’ЯТІ

Наразі ми живемо в епоху глобальних змін. На межі переходу від однієї цивілізації до іншої. Як стверджує більшість учених-аналітиків, це буде цілком відмінна сутність буття людини в гуманістичному гармонійному розвитку соціуму. Цілком зрозумілі катаклізми, які відбуваються в сьогоднішньому світі, бо минуле не хоче відпускати, а майбутнє стукає в двері, і між ними точиться запекла боротьба.

Share ButtonУ Сеньківці та Ревному запрацювали секції з таеквон-до ІТФ

Два тижні двадцятеро новоспечених таеквондистів села Сеньківка займалися цим єдиноборством просто неба на подвір’ї рідної школи, бо цьому дозволяла погода. Та днями перебралися до облаштованої відповідно до вимог зали. Такі ж гідні умови для занять і в Ревному, де для цього було виділено підвальне приміщення. Наразі ініціатори ведуть перемовини щодо відкриття секції в Горі та

Share Button